Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Tengri Jailbreak

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

omar
Server Ip/DNS: ImparatorCS:GO FUN
Clan İsmi: ImparatorCS

Tengri Jailbreak

Mesaj gönderen omar »

ShooTeR yazdı: Cmt Eyl 21, 2019 1:43 pm
Ömer TELLİ yazdı: Cmt Eyl 21, 2019 12:55 pm Tek vukuat reklam ise problem değil, yasağın kaldırılmıştır.
Son karar siizn ama ben onaylanmasi tarafi degilim tekrar degerlendirilsin,bu arkadas yine herkesi kiskirtacak ve huzurun bozulmasına sebep olacak serverlara reklam atacak biz reklam icin tssine giderken ... cocugu diye kufur ederek banlayacak.
Foruma bir suru tengri sikayet konusu acilacak.
Ve yektaya katılıyorum.
Bende onaylanması tarafı değilim. Kendileri'nin nasıl bir klan olduklarını herkes biliyor. Bu forumda 30 clan varsa hepsi tengri jail'e düşmandır. Yakın zamanda yine sahte csduragi ile başlayan alan adları ile reklam göreceğiz :evil: .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByPassage

Tengri Jailbreak

Mesaj gönderen ByPassage »

Yek'-ta yazdı: Cmt Eyl 21, 2019 1:16 pm Tek vukuat reklam bildiğim kadarı ile fakat, bu reklamları yapar iken burada 'ben yapmıyorum bizim arkadaşlar yapıyor' deyip herkese yalan söylüyordu. Bana reklamlardan gelen ip adresini karşılaştırdığımda bizzat kendisi çıkıyordu. Bana bile yalan konuşuyordu. Ben bir gönüllü destek olarak yeniden değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben bu karardan rahatsızım. Kaldırılacak ise de çok ciddi bir katı kural getirilmesi lazım.
Başkasına reklam atmiyorum diyip arkadas söverek banlıyan birisi açılması taraftarı deiliz yekta abinin kararindayiz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Tengri Jailbreak

Mesaj gönderen ShooTeR »

ByPassage yazdı: Cmt Eyl 21, 2019 2:41 pm
Yek'-ta yazdı: Cmt Eyl 21, 2019 1:16 pm Tek vukuat reklam bildiğim kadarı ile fakat, bu reklamları yapar iken burada 'ben yapmıyorum bizim arkadaşlar yapıyor' deyip herkese yalan söylüyordu. Bana reklamlardan gelen ip adresini karşılaştırdığımda bizzat kendisi çıkıyordu. Bana bile yalan konuşuyordu. Ben bir gönüllü destek olarak yeniden değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben bu karardan rahatsızım. Kaldırılacak ise de çok ciddi bir katı kural getirilmesi lazım.
Başkasına reklam atmiyorum diyip arkadas söverek banlıyan birisi açılması taraftarı deiliz yekta abinin kararindayiz.
Agir kurali birak hic acilmasin eger acilacaksa yektanin dedigi olsun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gozyasi`
Clan İsmi: IMMORTAL Gaming
İletişim:

Tengri Jailbreak

Mesaj gönderen Gozyasi` »

Hayırlı olsun ozaman, arada girer oynarız.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
eskitengrijailbreak
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Tengri Jailbreak

Mesaj gönderen eskitengrijailbreak »

Her insan zaman zaman hatalar yapmıştır önemli olan bu hatalardan ders çıkarmaktır. Ben yasaklanarak dersimi aldığımı düşünüyorum ve geçmişte yapılan hataların birdaha yapılmayacağını tüm foruma özür konumdada garantisini verdim.
Ömer beye affından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.
klanı kurduğum ilk günkü dost kavramını çiğnemeden tüm klanlarla mesafeli dostluklar kurularak serveri yönetmeyi düşünüyorum.
@Gozyasi teşekkürler yakın bir zamanda

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Tengri Jailbreak

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Tek vukuatınız sunuculara girip reklam atmak sanıyordum ancak siz bizim adımıza domainler alıp milleti çekmeye vs çalışmışsınız.
Bir o kadar üyemiz ve forum gönüllü destek ekibide yasağınızın açılmasını istemiyor, yasaklısınız.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

` White*
Server Ip/DNS: Cs1453.CSDuragi.COM

Tengri Jailbreak

Mesaj gönderen ` White* »

Ohh :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gozyasi`
Clan İsmi: IMMORTAL Gaming
İletişim:

Tengri Jailbreak

Mesaj gönderen Gozyasi` »

Gozyasi` yazdı: Cmt Eyl 21, 2019 3:41 pm Hayırlı olsun ozaman, arada girer oynarız.
Başka bahara :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Tengri Jailbreak

Mesaj gönderen Yek'-ta »

sikayet-bolumu/saka-gibi-t28081.html

++
Opera Anlık Görüntü_2019-09-21_183638_forum.csduragi.com.png
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByPassage

Tengri Jailbreak

Mesaj gönderen ByPassage »

Ömer TELLİ yazdı: Cmt Eyl 21, 2019 6:15 pm Tek vukuatınız sunuculara girip reklam atmak sanıyordum ancak siz bizim adımıza domainler alıp milleti çekmeye vs çalışmışsınız.
Bir o kadar üyemiz ve forum gönüllü destek ekibide yasağınızın açılmasını istemiyor, yasaklısınız.
Teşekkürler Ömer abi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli