Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Respect Clan Özür Konusu

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Respect Clan Özür Konusu

Mesaj gönderen ENESIZM »

beyler suçu büyük farkındayız ama hepimiz insanız yine de, ortamında küfür olabilir, yetki için duranlar olabilir. bunlar 1.6 ortamında olması gereken şeyler zaten hatta buna benzer her ortamda illa ki bir çıkar bekleyen kişiler olur. bizde de küfür var bundan hoşlanmayan insanlar çıkıp gidebilir, geri kalanlarla yola devam etmek önemlidir. m*lper kadar büyük bir suçu yok bence, sunuculara tehdit yağdırıp onu bunu yaparım dediğini ben görmedim. gelen saldırılardan sıkılmış olduğu için böyle bir şey yapmaya kalkışmış olabilir. tamam hatası var ama birde olaylara onun gözünden bakmak önemlidir. yorumlarınızı buna göre atsanız bence daha güzel olur.

gelip özür dilemek erdemliktir. bize de düşen aramıza gelmesini kabul etmektir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

` White*
Server Ip/DNS: Cs1453.CSDuragi.COM

Respect Clan Özür Konusu

Mesaj gönderen ` White* »

ENESIZM yazdı: Prş Oca 23, 2020 1:55 am beyler suçu büyük farkındayız ama hepimiz insanız yine de, ortamında küfür olabilir, yetki için duranlar olabilir. bunlar 1.6 ortamında olması gereken şeyler zaten hatta buna benzer her ortamda illa ki bir çıkar bekleyen kişiler olur. bizde de küfür var bundan hoşlanmayan insanlar çıkıp gidebilir, geri kalanlarla yola devam etmek önemlidir. m*lper kadar büyük bir suçu yok bence, sunuculara tehdit yağdırıp onu bunu yaparım dediğini ben görmedim. gelen saldırılardan sıkılmış olduğu için böyle bir şey yapmaya kalkışmış olabilir. tamam hatası var ama birde olaylara onun gözünden bakmak önemlidir. yorumlarınızı buna göre atsanız bence daha güzel olur.

gelip özür dilemek erdemliktir. bize de düşen aramıza gelmesini kabul etmektir.
Farkında isen kişi hakkınada bilgim yok. Sadece klanı hakkında konuştum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByPassage

Respect Clan Özür Konusu

Mesaj gönderen ByPassage »

Yanlış anlamayin ama cs 1.6 sattiklari sayfa var diye biliyorum.

https://hizliresim.com/vaO2EA

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

MorningStar.jpg
Server Ip/DNS: CS3.CSDuragi.COM
Clan İsmi: SELECTED

Respect Clan Özür Konusu

Mesaj gönderen MorningStar.jpg »

ByPassage yazdı: Prş Oca 23, 2020 5:52 pm Yanlış anlamayin ama cs 1.6 sattiklari sayfa var diye biliyorum.

https://hizliresim.com/vaO2EA
Bunu bende görmuştüm ilginç. :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Respect Clan Özür Konusu

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yasağın kalkmayacak. Burada ismilerimize küfürlü domainler alıp açtığın konular, her seferinde tekrar tekrar yasaklanman sonucu bu kararı aldık

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli