Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

BeyazRuh Özür Konusu

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

baskanbey38
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.70/97
Clan İsmi: The Avengers

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen baskanbey38 »

Arkdaşlar Şimdi Yanlış Anlamayın Ts3 Hata - Ts3 Yetki - İcon diye konu açıyorlar gidiyorum yapıyorum 3 4 konuda baskanbey yaptı yazanlar büssürü # Gecen Trclan In İcon Banner yaptım adamlar banladı hani saldırı ws yapardım keylogger atardım eskiiden hani diyorum artık Ne Gerek emek veriliyor ama insanlar böyle emek verip YAPILMIŞ BİŞEYİ YIKMAYA ÇALIŞIRLARSA Ömerbey affetmesin Csduragına bi zararı oldu ise çünkü cidden o emek verdim 1 saat logo 1 saat içcon yaptım ban yedim yani siz düşünün

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vatanc
Server Ip/DNS: csxx.csduragi.com
Clan İsmi: KULLANMIYORUM

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen vatanc »

baskanbey38 yazdı: Cum Eyl 25, 2020 4:57 pm Arkdaşlar Şimdi Yanlış Anlamayın Ts3 Hata - Ts3 Yetki - İcon diye konu açıyorlar gidiyorum yapıyorum 3 4 konuda baskanbey yaptı yazanlar büssürü # Gecen Trclan In İcon Banner yaptım adamlar banladı hani saldırı ws yapardım keylogger atardım eskiiden hani diyorum artık Ne Gerek emek veriliyor ama insanlar böyle emek verip YAPILMIŞ BİŞEYİ YIKMAYA ÇALIŞIRLARSA Ömerbey affetmesin Csduragına bi zararı oldu ise çünkü cidden o emek verdim 1 saat logo 1 saat içcon yaptım ban yedim yani siz düşünün
lütfen konuyla alakalı birşeyler yazınız

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

baskanbey38
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

BeyazRuh Özür Konusu

yasakli-clan-kisiler-f40/beyazruh-ozur- ... 40783.html
bu arada yasagınız kalktı sanıyordum .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vatanc
Server Ip/DNS: csxx.csduragi.com
Clan İsmi: KULLANMIYORUM

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen vatanc »

baskanbey38 yazdı: Cum Eyl 25, 2020 4:59 pm yasakli-clan-kisiler-f40/beyazruh-ozur- ... 40783.html
yıllar önceki yasak bu :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

baskanbey38
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

BeyazRuh Özür Konusu

vatanc yazdı: Cum Eyl 25, 2020 5:01 pm
baskanbey38 yazdı: Cum Eyl 25, 2020 4:59 pm yasakli-clan-kisiler-f40/beyazruh-ozur- ... 40783.html
yıllar önceki yasak bu :)
Çrş Oca 22, 2020 4:14 pm
konu tarihine bakınız ve lütfen boş muhabbet yapmasak konu altına SON SÖZ ÖMERBEYİN

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bestcore

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen bestcore »

Firma sahibine hakaretin affedilmemesi taraftarıyım, herkes düşünüpte hareket etmeli, kısa zamanlar içerisinde 2.yasağınızı yemişsiniz biraz daha akıllansanız iyi olur diye düşünüyorum.Son söz tabi Ömer Beyin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
beyazruhyasakk
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen beyazruhyasakk »

bestcore yazdı: Cum Eyl 25, 2020 5:54 pm Firma sahibine hakaretin affedilmemesi taraftarıyım, herkes düşünüpte hareket etmeli, kısa zamanlar içerisinde 2.yasağınızı yemişsiniz biraz daha akıllansanız iyi olur diye düşünüyorum.Son söz tabi Ömer Beyin.
düşünceniz için teşekkür ederim bir hata değil 2 hata yaptık biliyorum artık gerçekten bir pro sunucu açıp ekibimizle kendi halimizde takılacağız o zaman hızlı zamanlarımızdı biraz daha sakiniz şuan

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yen1.^
Server Ip/DNS: cs.jetaimepro.com
Clan İsmi: je t^aimeGaming
İletişim:

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen yen1.^ »

Normalde boyle konulara yorum atmam ama sevdiğim bir kardeşim yaşina veriyorum heyecanını veriyorum bir daha yapmayacağini düşündüğümden yasağinin kalmasindan yanayım inşallah yasağin kalkar ve aynı sıkıntıları yaşamazsin

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Aconyonn
İletişim:

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen Aconyonn »

bu zamana kadar iyi kalbiyle tanıdığım bir insandır mertcan. zamanında yaptığı hataların; farkına varıp özür diliyor. ben özür konusu açtığımda forumdaki bazı özür konularına da göz gezdirmiştim ne hatalar yapıp af edilenler var. öz olarak özür dilemek erdemliktir.. orayla herhangi bir bağlantısı kalmazsa yasak kalkmalı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

AlperYilmazOfficial
Clan İsmi: TeamTR GaminG
İletişim:

BeyazRuh Özür Konusu

Mesaj gönderen AlperYilmazOfficial »

w*bailesi denen tonca dolandırıcı olduğuna dair kanıtlarını yaydığımız forumunu zıpzıpladığımız, sponsorluk için yalaklandığı firmalara sövüp 2 gün sonra pişman olup tekrar yalayan youtuber youtuber diye ahkam kesip 2-3 tane veled-i zina youtuberlari cs serveri satıcam ayağına reklam yaptırtacağını sanıp benim anlık el koyup kanallarını kapattığım vede 150 tlye eklenti satıp 2 gün sonra primi azaldığı için forumda paylaşan o çöpforumda bence takılmamalısın.
Ücretli üyelik hele ki hiç almamalısın, seni tanımıyorum ama yasağının kaldırılması taraftarıyım umarım yasağın kalkar dostum.

söylediklerimi umarım ciddiye alır ufakta olsa dinlersin, tekrardan başarılar diliyorum hakkında hayırlısı olsun güzel kardeşim : )

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli