Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Nejat Doğan (Özür Konusu)

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Adventist »

Yasaklanan clan veya kişinin ismi, kullandığı nicki : Nejat Doğan
Panelde kayıtlı olan e posta adresi tcnejatdogan@gmail.com
Forum üzerindeki yasaklanma linki : devir-sikayetleri-f48/cs25-devir-uzat-k ... 48800.html
Özür mesajı : Merhabalar, CSDurağı Firmasında Yanlış Olan Bir Eylem Gerçekleştirdim. Bu Durumun Farkına Vardım. Bu Eylemin Birdaha Gerçekleşmeyeceğine Yemin Ederim. Bu Durum İçin Özür Dilerim. Affederseniz Ne Mutlu Bana 🙏🏻

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

özür dilerim. :/takıntı hastalığım yüzünden sürekli modu değiştiriyormuşum bilginize.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

burakxd383
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen burakxd383 »

Adventist yazdı: Cmt Şub 05, 2022 10:17 pm özür dilerim. :/takıntı hastalığım yüzünden sürekli modu değiştiriyormuşum bilginize.
ah be nejat hala işkence çektiriyorsun kendine senin yaşadıkların harbiden pişmiş tavuğun başına gelmemiştir cs25den sunucu kiralayıp tutturamayan tek kişi olarak altın harflerle tarihe kendini yazdırdın ve dahada kötüsünü yaparak sunucu devrettin ve csdurağından yasaklandın ben senin yerinde olsam bu saatten sonra dönmezdim ama hayırlısını diliyorum hakkında umarım yasağın kalkar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

burakxd383 yazdı: Cmt Şub 05, 2022 10:52 pm
Adventist yazdı: Cmt Şub 05, 2022 10:17 pm özür dilerim. :/takıntı hastalığım yüzünden sürekli modu değiştiriyormuşum bilginize.
ah be nejat hala işkence çektiriyorsun kendine senin yaşadıkların harbiden pişmiş tavuğun başına gelmemiştir cs25den sunucu kiralayıp tutturamayan tek kişi olarak altın harflerle tarihe kendini yazdırdın ve dahada kötüsünü yaparak sunucu devrettin ve csdurağından yasaklandın ben senin yerinde olsam bu saatten sonra dönmezdim ama hayırlısını diliyorum hakkında umarım yasağın kalkar
obs hastalığim var tedavi görmeye başladım. birşeyin tekrardan yapıp başlangıça dönmek gibi sürekli tekrarlayıp takıntı olmuş. öyle sağol gene kimseye sunucu verip uzatıp parasını almadım bilgine.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

burakxd383
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen burakxd383 »

Adventist yazdı: Cmt Şub 05, 2022 10:59 pm
burakxd383 yazdı: Cmt Şub 05, 2022 10:52 pm
obs hastalığim var tedavi görmeye başladım. birşeyin tekrardan yapıp başlangıça dönmek gibi sürekli tekrarlayıp takıntı olmuş. öyle sağol gene kimseye sunucu verip uzatıp parasını almadım bilgine.
Geçmiş olsun tekrardan, kimseye sunucu verip uzatıp parasını almamışsın ama girişmemen gerekirdi. Her neyse olan olmuş benim sana naçizane tavsiyem sunucu açmak yerine popüler bir sunucunun yönetim ekibine girmelisin diye düşünüyorum. Şimdi 0'dan kadro ekip kurmak çok uğraştırıcı bir iş tabii sana kalmış.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

vburakustunel

Mesaj gönderen vburakustunel »

Başka bir forumda bu ortamı tamamen bırakacağını anlatan bir konu açmıştın 3-4 gün önce. Neden geri dönüyorsun ki? Bence bırakacaksan net bir karar ver 0'dan bu zamanda ekipsiz sunucu doldurman çok zor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

vburakustunel yazdı: Pzr Şub 06, 2022 2:39 am Başka bir forumda bu ortamı tamamen bırakacağını anlatan bir konu açmıştın 3-4 gün önce. Neden geri dönüyorsun ki? Bence bırakacaksan net bir karar ver 0'dan bu zamanda ekipsiz sunucu doldurman çok zor.
bilmiyorum aga kafam o kadar karışık ki 40mg antidepresan içiyorum günlük biraz düzelmeye başladım. herşeye çok kafa takıyorum. mesala sigara birakcam diyip oteki gun tekrar aynı olaya başlıyorum. hayatı akışına bırakıcam.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

vburakustunel yazdı: Pzr Şub 06, 2022 2:39 am Başka bir forumda bu ortamı tamamen bırakacağını anlatan bir konu açmıştın 3-4 gün önce. Neden geri dönüyorsun ki? Bence bırakacaksan net bir karar ver 0'dan bu zamanda ekipsiz sunucu doldurman çok zor.
şuana kadar forumdan kim yasak yediyse gerek fb gruplarında gerek forumlarda dediğine benzer paylaşımlar ve konular açtı ama hepsi geri döndü buna bende dahilim :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

Adventist yazdı: Pzr Şub 06, 2022 8:22 am
bilmiyorum aga kafam o kadar karışık ki 40mg antidepresan içiyorum günlük biraz düzelmeye başladım. herşeye çok kafa takıyorum. mesala sigara birakcam diyip oteki gun tekrar aynı olaya başlıyorum. hayatı akışına bırakıcam.
Sigara mevzusunu bende yaşıyorum her akşam kendime kızıp yarın paket almayacağım bırakacağım desem de fayda etmiyor yine alıyorum yine içiyorum :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Adventist
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

FatihBey21512 yazdı: Pzr Şub 06, 2022 11:47 am
Adventist yazdı: Pzr Şub 06, 2022 8:22 am
Sigara mevzusunu bende yaşıyorum her akşam kendime kızıp yarın paket almayacağım bırakacağım desem de fayda etmiyor yine alıyorum yine içiyorum :)
psikiyatri gitmeni tavsiye ederim. bu olayları tekrarlayıp başa dönmene sebep olan takıntılıkmış obs hastalığı olarak geçiyormuş ilk hafta 20 mg verdi içtim güzeldi 2 hafta 40 mg çıkardı. 2 hafta köye tatile gittim. öyle bir rahatladım ki hiç birşey aklıma getirmedim. her gün sigara içtim. şimdi bırakmaya çalışcam yarın gene dua edip tövbe edicem.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli