Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSDurağı Koşullu Say Eklentisi

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

Emrullah AKTAŞ
Clan İsmi: We Are Gamer

Mesaj gönderen Emrullah AKTAŞ »

Slot izin olayı güzel düşünülmüş fakat eksik kalmış gibi gözüküyor.
Slot izninin yanında yazı yazabilecek yetkililerde sadece b yetkisi aranması yerine cvara bağlı olarak yetkililerde aranacak yetki harfleri eklenebilir.

Örnek veriyorum, ben sadece "b" yetkisi değil de "bchij" harflerinin hepsine sahip olanlar yazsın istiyorum.
İşte bunun için bir cvar ayarı olsa çok iyi olabilirdi. amx_cvar csd_kosullusay_slotizin_yetkiler "bchij" gibi.

Zaten get_flags komutuyla çok rahat yapılabilen bir şey. O yüzden eklenebileceğini düşünüyorum.

Etiketler:
Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Emrullah AKTAŞ yazdı: Çrş Mar 30, 2022 9:35 pm Slot izin olayı güzel düşünülmüş fakat eksik kalmış gibi gözüküyor.
Slot izninin yanında yazı yazabilecek yetkililerde sadece b yetkisi aranması yerine cvara bağlı olarak yetkililerde aranacak yetki harfleri eklenebilir.

Örnek veriyorum, ben sadece "b" yetkisi değil de "bchij" harflerinin hepsine sahip olanlar yazsın istiyorum.
İşte bunun için bir cvar ayarı olsa çok iyi olabilirdi. amx_cvar csd_kosullusay_slotizin_yetkiler "bchij" gibi.

Zaten get_flags komutuyla çok rahat yapılabilen bir şey. O yüzden eklenebileceğini düşünüyorum.
Mantıklı söylüyorsun ama sadece şunu ben mi yanlış biliyorum cvar yetkisi olan birisinin b yetkisi zaten olmuyor mu? Yeşil yazıların hepsi b yetkisine bağlı değil mi? :D aydınlatır mısın beni

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Emrullah AKTAŞ
Clan İsmi: We Are Gamer

Mesaj gönderen Emrullah AKTAŞ »

Özcan Örs yazdı: Prş Mar 31, 2022 9:58 am
Emrullah AKTAŞ yazdı: Çrş Mar 30, 2022 9:35 pm Slot izin olayı güzel düşünülmüş fakat eksik kalmış gibi gözüküyor.

Mantıklı söylüyorsun ama sadece şunu ben mi yanlış biliyorum cvar yetkisi olan birisinin b yetkisi zaten olmuyor mu? Yeşil yazıların hepsi b yetkisine bağlı değil mi? :D aydınlatır mısın beni
Siz beni yanlış anladınız.
Ben başlangıç yetkisi olan slot yetkisini değiştirdiğim için böyle bir şey istemiyorum.
Ben başlangıç yetkisi değil de birkaç üst yetkideki yetkililerim chati kullansın istiyorum. Dediğim sistem bunu sağlayabilecektir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Emrullah AKTAŞ yazdı: Prş Mar 31, 2022 11:45 am
Özcan Örs yazdı: Prş Mar 31, 2022 9:58 am

Siz beni yanlış anladınız.
Ben başlangıç yetkisi olan slot yetkisini değiştirdiğim için böyle bir şey istemiyorum.
Ben başlangıç yetkisi değil de birkaç üst yetkideki yetkililerim chati kullansın istiyorum. Dediğim sistem bunu sağlayabilecektir.
Senin dediğin de mantıklı olabilir

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ogibaba911

Mesaj gönderen ogibaba911 »

İleride oyuncunun oynama süresine göre izin verme özelliği eklencektir.
Beklemedeyiz.. Tşk.ler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala