Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Premium Jbmenu Hesap+Kredi Sistemli 2022

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

omertas14544
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: MoonGaming
İletişim:

Mesaj gönderen omertas14544 »

bilalgecer47 yazdı: Cum Kas 18, 2022 8:43 pm
omertas14544 yazdı: Cum Ağu 26, 2022 6:31 pm
bilalgecer47 yazdı: Çrş Nis 06, 2022 3:34 pm

Sizinde optimize diye sattığınız 10k satırlık jbmenünüz yayılınca piyasadan kayboldunuz .çd
Evet satır sayısı arttıkça fps'in düştüğünü düşünen arkadaşım. Piyasada bu forumun içerisindeki *belli* eklenti yazarları harici düzgün eklenti yazarı görmedim. Yani hiçbir bilginiz olmadığı halde bu tarz bilmişlik yorumlarınız beni koparıyor gerçekten. Neyse umarım yazılım alanında tek başarın *model menu* olduğu halde bana yorum yapmayı düşünmezsin. Çünkü gerçekten yorumları okurken gülüyorum. :D
Bilmişlik falan taslamıyorum olanı söylüyorum.Evet tek başarım model menü ancak gelipte sağda solda ben en iyisiyim demiyorum.Eleştiriye açık biri değilsen forumlarda takılma.10k satır bir jbmenü için fazla satırla optimizeyi bağdaştırmadım kod parçacıklarını baz alarak bu yorumu yaptım.10satırda yazılcak bi işlevi 100satırda yazdıysan bu senin eklentinin optimize olmadıgını gösterir.Hem en optimize eklentilere sahibiz diye gezinende sendin.Kolay gelsin.
Tamam sen bana yorum yapamazsın işte. Benim zaten sizlerden yorum almamamın nedeni hiçbir bilginiz yokken optimize değil gibi kelimeler kullanabiliyorsunuz. Bana gerçekten bilen adam yorum yapabilir kanka, senin gibi sadece model menu yapabilen adamlar değil. O JBMenu 2020'de yazıldı. Kod incelemeyi bilseydin 10k satırın çoğunun nvault kodlarından oluştuğunu, jbmenunun ne kadar geniş kapsamlı olduğunu görürdün. Fonksiyona alıp o satır sayısını düşürebilirdim. O Jbmenunün temelini önceden attığım için yeterince güzel çıkaramadım kod yapısını. Fakat, yine aynı şekilde sıfır bilginizle 10k satır olduğu için fps düşürüyor dediniz. İsteseydim tüm oyuncu modellerini, aksesuarları kaldırır o fpsi tavana çıkarabilirdim. Yani şuan sana defalarca anlatmak istediğim fps düşüren 10k satır olması değil, modellerdi. Son MoonGaming sunucumuza girdiysen (girmeme olasılığınız yok sizlerin zaten) ortalama bilgisayara sahip bir oyuncunun 250 fps altı almadığını görürdün. 700 FPS oyun oynuyordum. Sunucu içerisinde kullandığım eklentileri görmüşünüzdür zaten. Ona rağmen minimum 250 fps diyorum. Yani sizler yine fps diye ağlarken ben yine yaz tatilinde hepinizin üzerinden tek tek geçtim. Yaptıklarımı kıskanmaya devam edin. Bundan çok zevk alıyorum. Son yaptıklarımı takip etmişsindir sen ve senin gibiler. Daha da kendimi anlatmaya gerek yok. Üstelik piyasada en iyisi benim diye dolanmadım. Zaten çok iyi cs 1.6 eklenti yazarları arıyorsan dev-cs.ru'yu ziyaret edebilirsin. O bir senelik yazarların olduğu zurna ailesinde fazla dolanma. En iyisi diye dolandığımız tek şey MoonGaming. Evet, hala en iyisi biziz yani. Piyasaya tekrar geldik tekrardan üstünüzden geçtik. Emin ol aramızda dağlar kadar güç farkı var. 2019 da olsaydık zurna ailesinin tüm eklentilerini paylaşırdım. Ama dediğim gibi 2019'da olsaydık yapardım. Çünkü onlarında yaptıklarının bir değeri kalmadı. Yoksa eskiden peşimden koşan insanların değerini düşürmek için elimden geleni yapardım. Ha bu arada bütün bunları yaparken 16 yaşındaydım. 16 yaşında şuan piyasada eklenti yazarıyım diye dolanan tüm zurna ailesi fanlarını karşıma aldım. Hepsine de gerekli cevabı yaz tatilinde vermişimdir diye düşünüyorum. İyi forumlar : D

Etiketler:
Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Eklenti paylaşım konusunun altında tartışma açmayın.

Ayrıca , pawn dan dışarı çıkmamış arkadaşlar ne kadar güzelde caka satıyor sağda solda ben yazıyorum diye. Emin olun yazmıyorsunuz. Sizinki sadece devede kulak kalıyor.(bu lafım cidden pawn dışında iyi bir iş çıkarmamış kişiler için)

Ayrıca fps düşüklüğü satır sayısından değil de anlık işlemlerin hatalarından ve büyük ölçüde sunucuda yüklenen o sağdan soldan alınan modellerden kaynaklandığını unutmayın.

Ayrıca sizin o kullandığınız google, facebook bunların bir kod satır sayılarına bakın bakalım 10-20 sayfa mı ? Ha yardımcı olayım geçen yıllarda google mühendisleri sizler için açıklama yapmış 2 milyar satır kod kullandıklarını belirtmişlerdi. Sizin teorinize göre google'ye girmemiz bile mucize oluyor. Kapatın konuyu aksi taktirde bu eklentiyi anca silinenler kutusundan indirebileceksiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bilalgecer47

Mesaj gönderen bilalgecer47 »

yanmışssın ömer kg

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

omertas14544
İletişim:

bilalgecer47 yazdı: Cmt Kas 19, 2022 6:40 pm yanmışssın ömer kg
Cidden yandım bu arada. Sizleri okadar iyi çıldırttımki alev almamak mümkün değil. Kendimi tebrik ediyorum. 1.6 hayatımı sizleri yakarak bitirdim. Konuyu kirletme bence çok kötüsünüz uglum. Sana daha cevap yok, çıldır köşende. Motorunu sürmeye devam : D 💥

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bilalgecer47

Mesaj gönderen bilalgecer47 »

omertas14544 yazdı: Cmt Kas 19, 2022 6:54 pm
Cidden yandım bu arada. Sizleri okadar iyi çıldırttımki alev almamak mümkün değil. Kendimi tebrik ediyorum. 1.6 hayatımı sizleri yakarak bitirdim. Konuyu kirletme bence çok kötüsünüz uglum. Sana daha cevap yok, çıldır köşende. Motorunu sürmeye devam : D 💥
1yildir ortamlarda dogru düzgün takilmiyorum hala beni sagdan soldan takip edip reel hayatimla ilgilenmen ayri bi yaniklik.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

omertas14544
İletişim:

bilalgecer47 yazdı: Cmt Kas 19, 2022 7:00 pm
omertas14544 yazdı: Cmt Kas 19, 2022 6:54 pm
1yildir ortamlarda dogru düzgün takilmiyorum hala beni sagdan soldan takip edip reel hayatimla ilgilenmen ayri bi yaniklik.
Bende takılmıyorum zaten. Senin reelinle bir kere bile ilgilenmedim. Boş bir insansın, katkın yok bana neyine bakayım? Aklımda öyle kalmışsın, bak bu kötü bir şey. Ben sizin aklınızda nelerle kalıyorum? Sen benim aklımda nasıl kalıyorsun? Düşün bence aramızdaki farkı. Daha da yorum atma cidden utanç vericisin. Daha da yazmayacağım sana. Sus yani kanka. bb :shock: :shock:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli