Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Ts3 Plugini

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
seating

Ts3 Plugini

Mesaj gönderen seating »

Merhaba oyundan /ts3 yazınca ts3 programına yönlendiriliyoruz ama steam de ki oyuncular yönlendirilmiyor maalesef onu nasıl ayarlayabilirim ?
ts3.sma
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ByBuLuT ☪
Clan İsmi: -
İletişim:

Ts3 Plugini

Mesaj gönderen ByBuLuT ☪ »

steam oyuncularda koruma var yönlendirilemez quitde yemezler steam olanlara steam olduğunuz için oto giriş yapılamadı adresimiz xxx şeklinde mesaj gönderilebilir en fazla

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
seating

Ts3 Plugini

Mesaj gönderen seating »

ByBuLuT ☪ yazdı: Sal Eyl 21, 2021 5:23 pm steam oyuncularda koruma var yönlendirilemez quitde yemezler steam olanlara steam olduğunuz için oto giriş yapılamadı adresimiz xxx şeklinde mesaj gönderilebilir en fazla
Onu nasıl yaparız acaba steam de /ts3 yazınca ekran geliyor ama gri bir ekran -303 gibisinden bişey yazıyor :(

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ByBuLuT ☪
İletişim:

Ts3 Plugini

Anca böyle olur steamlerde ekran gelmeyecek saydan mesaj çıkacak steam olmayanlarda mesajda çıkacak ekran da gelecek tsye de bağlayacak
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
seating

Ts3 Plugini

Mesaj gönderen seating »

ByBuLuT ☪ yazdı: Sal Eyl 21, 2021 6:18 pm Anca böyle olur steamlerde ekran gelmeyecek saydan mesaj çıkacak steam olmayanlarda mesajda çıkacak ekran da gelecek tsye de bağlayacak
Teşekkür Ederim :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
seating

Ts3 Plugini

Mesaj gönderen seating »

Merhaba Denedim ama aynı sıkıntıyı veriyor pencere açılıyor -203 gri ekranda yazıyor Say dan herhangi bir yazı geçmiyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ByBuLuT ☪
İletişim:

Ts3 Plugini

Yeni halinin aktif olduğundan emin olurmusun steam sorgusu olmadı diyelim yine de mesajın çıkması gerekli

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
seating

Ts3 Plugini

Mesaj gönderen seating »

ByBuLuT ☪ yazdı: Sal Eyl 21, 2021 9:03 pm Yeni halinin aktif olduğundan emin olurmusun steam sorgusu olmadı diyelim yine de mesajın çıkması gerekli
https://i.hizliresim.com/91gkdpb.jpg

Panelden Eskisini silince amxx dosyasını kaldırmıyormuş elle silip tekrar atınca oldu teşekkür ederim ama port kısmı çıkıyor ya sonda onu kaldırabilir miyiz direk ts3 adresimiz: brothersailesi yazarsa güzel olur szPort yazan kısmını silerek attım ama olmadı

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ByBuLuT ☪
İletişim:

Ts3 Plugini

/ts3 yazısının çıkmasını da kapattım ts3 yazınca once ts ip sonra /ts3 gözükmemiş olur portu mesajdan sildim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
seating

Ts3 Plugini

Mesaj gönderen seating »

ByBuLuT ☪ yazdı: Prş Eyl 23, 2021 12:31 pm /ts3 yazısının çıkmasını da kapattım ts3 yazınca once ts ip sonra /ts3 gözükmemiş olur portu mesajdan sildim
Çok Teşekkür Ederim Uğraştırdım Sizi de Bayağı Sorun Olan Bir Yükten Kurtuldum Sayenizde :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala