Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Çevirmede sorun yaşıyorum

Harita , model yapım dersleri , araç gereçleri.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
slimshady

Mesaj gönderen slimshady »

merhabalar bir .bsp yi .map e çevirip düzenlemek istiyorum ancak bazı .bsplerde dönüşüm işe yaramıyor. nasıl sorunu çözebilirim ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
slimshady

Bu arada bu sorundan daha önemlisi yeni bir map oluşturmaya tıkladığımda valve hammer editörden yalnızca çizgileri görüyorum. duvarlar falan gözükmüyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

mr1mr2
İletişim:

Mesaj gönderen mr1mr2 »

1. Cevirmek icin winbsp felan cok sikinti araştirip daha temiz cevirme programlari var onlari kullanacaksin. Ancak cevirdiğin zaman yine mapta hatalar olacaktir onlari duzeltmek cok skntili bilgin azsa cok zorlanacaksin bunuda unutma.

2. Valve hammer editor sil forumda jack hammer editor tam kurulum hersey anlatimli konu var ona bakarak Jack Hammer editor kur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
slimshady

mr1mr2 yazdı: Prş Tem 29, 2021 12:08 pm 1. Cevirmek icin winbsp felan cok sikinti araştirip daha temiz cevirme programlari var onlari kullanacaksin. Ancak cevirdiğin zaman yine mapta hatalar olacaktir onlari duzeltmek cok skntili bilgin azsa cok zorlanacaksin bunuda unutma.

2. Valve hammer editor sil forumda jack hammer editor tam kurulum hersey anlatimli konu var ona bakarak Jack Hammer editor kur.
reis kendim map yaptım ama serverde denendiğinde çöküyor. errordan couldnt open .wad dosyası diye

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
slimshady

mr1mr2 yazdı: Prş Tem 29, 2021 12:08 pm 1. Cevirmek icin winbsp felan cok sikinti araştirip daha temiz cevirme programlari var onlari kullanacaksin. Ancak cevirdiğin zaman yine mapta hatalar olacaktir onlari duzeltmek cok skntili bilgin azsa cok zorlanacaksin bunuda unutma.

o sorunuda hallettim ancak şimdide mapimin bazı bölgelerinde örneğin kapı girişleri boşluk gibi gözüküyor texture ? nasıl halledebilirim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala