Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Korumadan geçen hile

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
cerenkleki

Korumadan geçen hile

Mesaj gönderen cerenkleki »

Selamlar. Dm.csduragi.com sunucusunda çok iyi bir anti hile sistemi olduğunu çoğunuz biliyorsunuz.Hileyi açsanız bile özellikleri çalışmıyor.Oyuncular hile tarafından ölü zannediliyor vs.Ama üzülerek söylemeliyim ki bu sunucudan geçen bir hile buldum ve şuan şu saatte ''Herstat'' isimli bir şahıs önüne gelene kafa kilit headshot atmakta.Bahsettiğim hileyi kullandığından eminim.Yekta Bey benimle iletişime geçerse hileyi göndermek istiyorum kendisine.Teşekkürler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ByBuLuT ☪
Clan İsmi: -
İletişim:

Korumadan geçen hile

Mesaj gönderen ByBuLuT ☪ »

Aimsens arttırınca pingi dalgalanan veya 80 90 üstü olan kişileri de aim sayıyor bariz hileler hariç engellenen hile pek yok 24 saat online admin de olmuyor hile olayı bu aralar benimde canımı sıkıyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
cerenkleki

Korumadan geçen hile

Evet üzücü bir durum gerçekten.Ne zevk alıyorlar anlamış değilim.Bu işsizler hangi korumayı aktif edersen et yine hile yapmanın yolunu bulurlar.

Bu arada bahsettiğim şahsın skoru 110 öldürme - 22 ölüm şeklindeydi en son.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Korumadan geçen hile

Mesaj gönderen Yek'-ta »

@cerenkleki Sizin tespit ettiğiniz 1 hile, benim tespit ettiğim 10'un üzerindedir. Sadece bilinmiyor, bazıları virüslü vs.. Yapabilseydim inanın çoktan onlar da engellenmiş olurdu, fakat oyuncuya sXe gibi bir üçüncü parti yazılım yüklettirmeden yapamayız. Bu yazılımı da oyuncular kabul etmez vs. vs..
Oyuna dair çoğu dosyayı sildim, artık yapılabilecek bir şey yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

HepYekten

Korumadan geçen hile

Mesaj gönderen HepYekten »

Dünya biter hileler bitmez : ) o yüzden birini fixlesen öbürü başka birşey çıkaracak. hilelerin önüne geçemeyiz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
cerenkleki

Korumadan geçen hile

@Yek'-ta Anladığım kadarıyla bu hile belasından kurtulmak Cs 1.6 gibi eski bir oyunda pek mümkün değil o halde.Yine de sunucunuzdaki anti hile pluginini başarılı bulduğumu belirtiyim.Yakın zamanda Csduragında sunucu almayı planlıyorum.Acaba sizin bu plugininizi almam mümkün mü yoksa kendinize mi saklıyorsunuz?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ByBuLuT ☪
Clan İsmi: -
İletişim:

Korumadan geçen hile

Mesaj gönderen ByBuLuT ☪ »

Eklentiler tüm panellere yüklü isteyen aktif veya deaktif ediyor kendi kullandıkları kaynak kodu paylaşmıyorlar ancak temel hali devcs.ru da olabilir oradan bakabilirsiniz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

cazi53

Korumadan geçen hile

Mesaj gönderen cazi53 »

cerenkleki yazdı: Pzt Tem 19, 2021 4:28 pm Selamlar. Dm.csduragi.com sunucusunda çok iyi bir anti hile sistemi olduğunu çoğunuz biliyorsunuz.Hileyi açsanız bile özellikleri çalışmıyor.Oyuncular hile tarafından ölü zannediliyor vs.Ama üzülerek söylemeliyim ki bu sunucudan geçen bir hile buldum ve şuan şu saatte ''Herstat'' isimli bir şahıs önüne gelene kafa kilit headshot atmakta.Bahsettiğim hileyi kullandığından eminim.Yekta Bey benimle iletişime geçerse hileyi göndermek istiyorum kendisine.Teşekkürler
Oyuncular hile tarafından ölü zannediliyor// Bunun sebebi herkesin CT olması. Kullanılan hilelerin çoğuda rakip takıma odaklandığı için sen çalışmadığını düşünmüş olabilirsin ama durum öyle değil yani .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala