Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Sunucularda Dropların Çözümü

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
FearLess
Server Ip/DNS: cs.rakibalik.org
Clan İsmi: RAK! BAL!K
İletişim:

Mesaj gönderen FearLess »

Merhabalar, ben konu açtım fakat silinmiş özel mesaj attım ama cevap gelmedi tekrar açıyorum. Çünkü konu silindiğinde bir sebep belirtilmemiş.

Paneldeki eklentilerden Kill Asist Plugini Sunucuda Userlerin Drop Olmasını Sağlıyor (2 sn'de 4 5 oyuncunun aynı anda drop olması gibi)
Weaponyasaklama - c4 sayaci (oyundaki varsayılan c4 sayaci değil varsa sizin ayriyetten yüklediğiniz c4 sayaci) - weaponyasaklama plugini varsa weaponyasaklama plugini - ayriyetten başka ban plugini kullanıyorsanız (uzaban değil) - sunucuda sıkıntı çıkarabiliyor. Bunları kaldırınca sunucumuzdaki droplar düzeldi. Eğer sizde bu ayarları yaparsanız ve düzelirse lütfen konu altına yazınızı yazınız.

Eğer bunları yaptınız ama hala devam ediyorsa (1 sn'de 5 oyuncu düşmesi) Kullandığınız Tüm Pluginleri Kapatıp (önerim amxx ve sma silmek.) her gün 1 plugin yükleyerek sunucunuzu kontrol edin. Eminim bulacaksınız.

1 Sunucuya yardım etmiştim Teşkilatı Mahsusa Sunucusuna Sahibi @Özcan Örs Sorabilirsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yanlış bilgiler verdiğiniz için silindi.
Kill assistteki problem sunucu sahiplerine zaten bizim tarafımızdan iletildi ve düzeltileli 2 haftayı geçkin bir süre oldu

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
FearLess
İletişim:

Efendim, dediğim gibi teşlikatı mahsusa da bu problem vardı ve kill asist pluginini kapattırdım sunucusu düzeldi arkadaşın bence yine bi problemi var bu kill asistin bunun yüzünden csd oyuncu kaybediyor.
Teşkliatı mahsusa şuan 1 aydır görmediği oyuncuları görüyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Ömer TELLİ yazdı: Pzr Haz 13, 2021 3:41 pm Yanlış bilgiler verdiğiniz için silindi.
Kill assistteki problem sunucu sahiplerine zaten bizim tarafımızdan iletildi ve düzeltileli 2 haftayı geçkin bir süre oldu
Maalesef bize herhangi bir haber verilmedi kime verdiniz bilmiyorum ama ben başka sunucu sahiplerinden ve tanıdık dostlarımdan duyuyorum bu haberi elbette ki sizde kalkıp tek tek herkesin numarasını bulup atacak değilsiniz size de hak veriyorum elbet, umarım burdan bütün sunucu sahipleri de görür ve kontrollerini sağlarlar
En son Özcan Örs tarafından Pzr Haz 13, 2021 7:17 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

FearLess yazdı: Pzr Haz 13, 2021 6:36 pm Efendim, dediğim gibi teşlikatı mahsusa da bu problem vardı ve kill asist pluginini kapattırdım sunucusu düzeldi arkadaşın bence yine bi problemi var bu kill asistin bunun yüzünden csd oyuncu kaybediyor.
Teşkliatı mahsusa şuan 1 aydır görmediği oyuncuları görüyor.
Öncelikle çok sağol burak sen bana kill asist i kaldır dediğinden beridir sunucum gerçekten eskisi gibi bir doluluk sağladı gerçekten umarım bir daha bu sorunları yaşamayız gerekirse bütün eklentileri kapatıp tek tek gene deneriz ama gerçekten altını çizerek söylüyorum benim serverim düzeldi ve daha da düzeleceğine eminim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

nazomirb
Server Ip/DNS: cs6.csduragi.com
İletişim:

Mesaj gönderen nazomirb »

Kill asist de problem olabilir dendi fakat sonrasında düzeltildi dedi Ömer bey, ben denemedim açıkçası problem devam ediyorsa mutlaka bildirin en kötü başka eklenti denenir

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Mesaj gönderen Colditz »

Başka bir killasist plugini yükleyip deneyin, tekrar drop yaşanacak mı görelim. bkz:https://dev-cs.ru/resources/189/

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

Colditz yazdı: Pzt Haz 14, 2021 3:18 pm Başka bir killasist plugini yükleyip deneyin, tekrar drop yaşanacak mı görelim. bkz:https://dev-cs.ru/resources/189/
http://www.csplugin.com/2016/05/KillAsist.html
https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=91360

Fearles yani burak ile 2 tane denedik lakin sorunlar mevcuttu ekte paylaştığım eklentiler hatalı örneğin A ADAM GİDİP B ADAMI VURUYOR VE C ADAM ORDA KİLL ASİST ALIYOR BU SEFER İSİMLER A+C OLUYOR isim değişikliği olduğu için kaldırdık ama senin attığını da deneyeceğim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Drop Alan herhangi bir oyuncu girip, sunucu beni sürekli atıyor dedi mi?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
FearLess
İletişim:

Yek'-ta yazdı: Pzt Haz 14, 2021 8:09 pm Drop Alan herhangi bir oyuncu girip, sunucu beni sürekli atıyor dedi mi?
Evet, beni bile attı. Bunu kaldırdık aniden 5 6 kişi düşmedi. Beni de tekrardan atmadı sunucu.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli