Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

MoonGaming - Veda

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

MoonGaming - Veda

Mesaj gönderen ENESIZM »

MoonGaming ekibi olarak yaklaşık 3 yıl boyunca tek IP'de aktif olarak hizmet verdik. Çoğu yeni özellikleri keşfettik ve yeni bir jailbreak devrini başlattık. yaptığımız her 1.6 eklentisi, her ts3 eklentisi, her website yeni bir devrin başlatılmasına olanak sağladı. bir şeylerin öncüsü olmak güzel bir duyguymuş. ancak kendi konumda dediğim gibi elbet bir gün sonumuz gelecek, geldi. :)

bu yolda çok güzel arkadaşlıklar edindik. iyi ki varlar. var olsunlar.

https://www.youtube.com/watch?v=In0pMfvcTXk

evet 21. ipyi 3 yıl aradan sonra bırakıyoruz. ilk çıktığından beri gözümüz gibi baktık, hak ettiği yerlere getirdik. yeni sahibi de aynı özeni gösterir umarım. geçmişi çok iyi çünkü. :)

elveda MoonGaming.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`
Clan İsmi: RESPECT CLAN

MoonGaming - Veda

Mesaj gönderen EnesReiS` »

Sonuna kadar emeğinle ve gayretinle buralara kadar geldiğin için kutlarım,hayatın ile başarılar dilerim enesizm :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ElitGaminG
Server Ip/DNS: cs21.csduragi.com
Clan İsmi: eLit gAming

MoonGaming - Veda

Mesaj gönderen ElitGaminG »

Merhabalar,
Konuyu görünce çok üzüldüm, cs 1.6 her kan kaybettiğinde köklü clanlar olarak biz buradayız deyip dik duruş sergiliyorduk, ancak zamanla bizim de enerjimiz bitiyor malesef, kendinizi kanıtladınız umarım bu başarıyı gerçek yaşamınızda da sürdürürsünüz, bir dostunuz olarak her zaman kapımız açık bilin isterim :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

istiklal_lin
Clan İsmi: dreacy'

MoonGaming - Veda

Mesaj gönderen istiklal_lin »

Gidişin Gelişin Gibi Güzel Olsun Güzel İnsanın Güzel Klanı.Her Güzel Organizasyonun Bir Sonu Oluyor Maalesef.CSDuragi'nin Tartışmasız En Kaliteli/Gelişmiş Pluginli Serveri & Jail Klanı Sizdiniz.Elveda MoonGaming. :/

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bestcore

MoonGaming - Veda

Mesaj gönderen bestcore »

Dünyada nadir bulunan klanlardan biri. Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim, İnşallah ileride cs 1.6 bitmez ise tekrar görmek dileğiyle, hoşçakalın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

omertas14544
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: MoonGaming
İletişim:

MoonGaming - Veda

Mesaj gönderen omertas14544 »

Her efsanenin sonu olduğu gibi bizimde bir sonumuz oldu. Bir çok arkadaşlık, dostluk kurduk. Başta Enes abime teşekkür ederim. Bana güvenip bu güzel sunucunun başına geçirdi. Aynı şekilde diğer kurucu abilerimde dahil. Her ne kadar sunucumuz kapansa da dostuluğumuzun , kardeşliğimizin bir ömür boyu devam etmesi dileğiyle. Üstteki arkadaşlarada teşekkür ederim kendi adıma. İyi ki varsınız.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

MoonGaming - Veda

Mesaj gönderen ENESIZM »

EnesReiS` yazdı: Çrş May 12, 2021 7:13 pm Sonuna kadar emeğinle ve gayretinle buralara kadar geldiğin için kutlarım,hayatın ile başarılar dilerim enesizm :)
teşekkür ederim, sizlere de başarılar dilerim.
ElitGaminG yazdı: Çrş May 12, 2021 8:34 pm Merhabalar,
Konuyu görünce çok üzüldüm, cs 1.6 her kan kaybettiğinde köklü clanlar olarak biz buradayız deyip dik duruş sergiliyorduk, ancak zamanla bizim de enerjimiz bitiyor malesef, kendinizi kanıtladınız umarım bu başarıyı gerçek yaşamınızda da sürdürürsünüz, bir dostunuz olarak her zaman kapımız açık bilin isterim :)
her zaman yanınızdayız. :) hiç şaşmaz dostluk.
istiklal_lin yazdı: Prş May 13, 2021 4:55 pm Gidişin Gelişin Gibi Güzel Olsun Güzel İnsanın Güzel Klanı.Her Güzel Organizasyonun Bir Sonu Oluyor Maalesef.CSDuragi'nin Tartışmasız En Kaliteli/Gelişmiş Pluginli Serveri & Jail Klanı Sizdiniz.Elveda MoonGaming. :/
teşekkür ederiz dostum.
bestcore yazdı: Prş May 13, 2021 5:07 pm Dünyada nadir bulunan klanlardan biri. Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim, İnşallah ileride cs 1.6 bitmez ise tekrar görmek dileğiyle, hoşçakalın.
Erhan'a yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. beraber iyi anlaşıyordunuz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bestcore

MoonGaming - Veda

Mesaj gönderen bestcore »

ENESIZM yazdı: Prş May 13, 2021 5:44 pm Erhan'a yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. beraber iyi anlaşıyordunuz.
Hala daha iyi anlaşıyoruz zaten. Klan kapansa dahi dostluklar kalıcı bizim için.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

MoonGaming - Veda

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Enesim kardeşim benim seninle eskilerden beridir tanışmışlığımız var yardımınla, dostluğunla, karakterinle her zaman baş tacı oldun benim gözümde ve insanların gözünden hakkınızda her daim hayırlısı olsun unutma ki çok güzel izler bıraktınız arkanızda her daim sohbete muhabbete bekliyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yen1.^
Server Ip/DNS: cs.jetaimepro.com
Clan İsmi: je t^aimeGaming
İletişim:

MoonGaming - Veda

Mesaj gönderen yen1.^ »

Can kardeşim bu paylaşimini hiç beğenmedim ama hayırlısı olsun dostluğumuz kardeşliğimiz her daim yardımların ve desteklerin için sağol kardeşim cansın unutmakı hala bir serverin var jetmon ;)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala