Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

[REAPI] OtoMod Ayarlayıcı

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Mesaj gönderen OPC Line »

Colditz yazdı: Pzt Nis 05, 2021 5:33 am Neden ölüm maçında otomatik bunnyi açıyorsunuz? Bu ayarları ini dosyasından çektirseniz çok daha güzel olurdu. Yeterli değil, geliştirilmeli.
Ayrıca bu kütüphaneyi kullanmayıp sunucunun orijinal saatini kullanarak da yapabilirsin. Bu şansı sunuculara sunmalısın. Ben, bu kütüphaneyi kullanmak zorunda kalıp saati ayarlamak zorunda kalmak istemem. Bunu yine ini dosyasından tanıtabilirsin, daha hoş olur.

Kod: Tümünü seç

otomod_zaman_kutuphanesi = OFF

[DeathMatch]
mp_buytime "0"
mp_round_infinite "1"
//.....

[Pro]
mp_buytime "0.75"
mp_round_infinite "0"
//.....
Yine faydalı bilgiler teşekkür ediyorum. İleriki eklentilerimde kullanacağım

Etiketler:
Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Mesaj gönderen Fatih ~ EjderYa »

OPC Line yazdı: Pzr Nis 04, 2021 11:09 pm 20210404231025_1.jpg
20210404231014_1.jpg
Eklentiyi kullacak arkadaşlar gönül rahatlığı ile farklı zaman eklentileri ile birlikte kullanabilirsiniz herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Ben iki eklentiyi de yaklaşık 1 saat denedim bir sorun yaşamadım. Her pro serverinde görmek dileğiyle :)
Bu çözüm değil. Test ettim bende sorun olmadı diye bir şey yok. Benim sana saat eklentisini gönderme sebebim eklentiyi yazarken zaman kütüphanesi verilerini nasıl çektiğimi incelemen içindi. Saat eklentisi komplike bir eklenti değil zaten.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Mesaj gönderen OPC Line »

Fatih ~ EjderYa yazdı: Pzt Nis 05, 2021 10:04 am
OPC Line yazdı: Pzr Nis 04, 2021 11:09 pm 20210404231025_1.jpg
20210404231014_1.jpg
Eklentiyi kullacak arkadaşlar gönül rahatlığı ile farklı zaman eklentileri ile birlikte kullanabilirsiniz herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Ben iki eklentiyi de yaklaşık 1 saat denedim bir sorun yaşamadım. Her pro serverinde görmek dileğiyle :)
Bu çözüm değil. Test ettim bende sorun olmadı diye bir şey yok. Benim sana saat eklentisini gönderme sebebim eklentiyi yazarken zaman kütüphanesi verilerini nasıl çektiğimi incelemen içindi. Saat eklentisi komplike bir eklenti değil zaten.
Teşekkür ederim anladım anlatmak istediğini. Benim deneme amacım aslında bu eklentinin sorunsuz olmasıydı. Bir sonraki versiyonlarda veya bir sonraki zaman kütüphanesinin eklentilerinde dediğin şekil yapacağım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala