Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Dm market plugini özelleştirme

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
thrain1997

Mesaj gönderen thrain1997 »

arkadaşlar elimde dmmarket plugini mevcut, normal hali aşagıdaki gibi.

Resim

ben bir serverda böyle halini gördüm.

Resim

gördüğüm serverda yetersiz bakiye derken ses geliyordu. bayağı beğendim. ve her işlemde klan etiketi çıkıyordu. örnek: "[XXXCLAN]: Yetersiz bakiye" gibi bu plugini kendi serverıma uyarlamak istiyorum. fakat yapamadım. rica etsem yardımcı olur musunuz.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

h0nda

Mesaj gönderen h0nda »

thrain1997 yazdı: Cmt Nis 03, 2021 5:50 pm arkadaşlar elimde dmmarket plugini mevcut, normal hali aşagıdaki gibi.

Resim

ben bir serverda böyle halini gördüm.

Resim

gördüğüm serverda yetersiz bakiye derken ses geliyordu. bayağı beğendim. ve her işlemde klan etiketi çıkıyordu. örnek: "[XXXCLAN]: Yetersiz bakiye" gibi bu plugini kendi serverıma uyarlamak istiyorum. fakat yapamadım. rica etsem yardımcı olur musunuz.
Merhabalar Emeğine Sağlık Bende Bu Plugini Arıyordum ama Bana amxx ve sma side lazım. Sma yı amxx e çevirmeye çalıştım ama malesef olmadı plugins.ini dosyasının alt satırına MarketPremium.amxx yazdım serveri kapatıp açtım map değiştirdim ama sonuç aynı senden rica etsem benimde deathmatch serverim var oraya eklicem bana hem MarketPremium.amxx hemde MarketPremium.sma olarak link atarmısın..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala