Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Server Nasıl Sıfırlanıyor (Yüklenmiş Modlar Yüzünden)

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
RedRaven

Mesaj gönderen RedRaven »

Serverı nasıl ilk haline sıfırlayabilirim ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Ürün ana sayfasında altta bulunan 4 butondan 2.sine basarak sıfırlayabilirsiniz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

InkedCSDurağı Panel Core v0.1 - Google Chrome 15.02.2021 15_51_09_LI.jpg
Bir kez okla gösterdiğim yere bas ardından onun solun da ki kapama açma tuşuna bas.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
RedRaven

Mesaj gönderen RedRaven »

FatihBey21512 yazdı: Pzt Şub 15, 2021 3:47 pm InkedCSDurağı Panel Core v0.1 - Google Chrome 15.02.2021 15_51_09_LI.jpg

Bir kez okla gösterdiğim yere bas ardından onun solun da ki kapama açma tuşuna bas.
Hocam mod yükleme konusunda bir şey soracağım. Mesela ben mod yükleyeceğim fakat amxmodx klasörünün içinde atıyorum indirdiğim modun amxmodx klasörünün içinde silenthill diye bir klasör var bunu ftpde elimle oluşturupmu içine atacağım yoksa nasıl yükleniyor şu modlar bir türlü çözemedim ya.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

RedRaven yazdı: Pzt Şub 15, 2021 8:32 pm
FatihBey21512 yazdı: Pzt Şub 15, 2021 3:47 pm InkedCSDurağı Panel Core v0.1 - Google Chrome 15.02.2021 15_51_09_LI.jpg

Hocam mod yükleme konusunda bir şey soracağım. Mesela ben mod yükleyeceğim fakat amxmodx klasörünün içinde atıyorum indirdiğim modun amxmodx klasörünün içinde silenthill diye bir klasör var bunu ftpde elimle oluşturupmu içine atacağım yoksa nasıl yükleniyor şu modlar bir türlü çözemedim ya.
şimdi burdan anlatmak uzun olur discord kullanıcısıysan : #-odyseyyy#0001 ekle beni anlatıyım sana

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mashtfee

Mesaj gönderen Mashtfee »

RedRaven yazdı: Pzt Şub 15, 2021 8:32 pm

Açacagın klasör isimlerine dikkat et yanlış yazarsan server çöker, isimleri dikkatlice klasor açarak tek tek yükle modelleri,sesleri v.s amxx olarak yükleme yapamazsın en son olarak eklenti yükleden sma ları yükliyerek derle, csduraginda otomatik amxx dönüştürüyor doğrudan amxx yüklemek yasak, daha sonra servere kur tuşuna bas bu kadar basit. Derler iken hata çıkarsa konu aç veya burada mesaj olarak paylaş yardımcı olmaya çalışırım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala