Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Dias'ın Zombie Evolution modundaki problem.

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
HotCarComputer

Mesaj gönderen HotCarComputer »

Herkese selamlar. Bugünkü sorunum biraz farklı çünkü kendi yaptığım değil başkasının yaptığıyla alakalı bir sorum olacak. Dias'ın Zombie Evolution modunu bilirsiniz. Mod önce kendi yaptığı Infinitygames adlı lanet olası modülden hazırlandı sonrası ise 3. kişiler tarafından yine kendi modülü olarak geçtiği "gamemaster" tarafından düzenlendi lakin gamemaster sürümünü bulamayıp mecburiyetten orijinal sürümünü denemeye çalışıyorum. Sorunum şu ki kendisi hiçbir şekilde çalışmıyor normal şartlarda. İçinde "Thanatos_GameLog" adlı publici kaldırarak en azından tek başına da olsa çalıştırıyorum ancak birini daha alınca otomatikmen oyundan atıyor. Bunun sebebi nedir? Cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Ek: Kendisinin "Infinitygame" modülüyle alakalı problemi mi var? Çünkü başka cs 1.6 clientlerde (özellikle amxmodx 1.9.0 olanlarda bizzat test ettim) test etmeye çalıştım ancak orada da olmadı o yüzden söyleyeyim dedim.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

burakxd383
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen burakxd383 »

o sorunu çözsenizde modda durduk yere çökme problemi mevcut dias'ın zombie the hero modu çökmüyor onu kullanın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
HotCarComputer

burakxd383 yazdı: Pzt Şub 08, 2021 12:06 pm o sorunu çözsenizde modda durduk yere çökme problemi mevcut dias'ın zombie the hero modu çökmüyor onu kullanın.
Hocam zaten en büyük problem de orada. Infinitygame adlı belalı modül yüzünden. Yoksa Zombie The Herodaki modül olan Gamemaster kullanılsa gül gibi çalışır ama işte. Gerçi onun gamemaster versiyonu yapıldı da onu hiç bulamıyorum bu aralar.

Ayrıca ZTH Ex bu Evolution kadar da kaliteli mod değil. Yani bu mod kadar üzerinde uğraşılmamış ve eksik gibi bir mod kendisi onu da arada oynuyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

burakxd383
İletişim:

onun gamemaster sürümünü bizde bulamadık maalesef ve zombie the hero exin geliştirilmiş versiyonu zombie rework var diasın paketini indirdiyseniz onu çevirmeyi deneyebilirsiniz, o bi tık daha gelişmiş.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

burakxd383
İletişim:

şöyle bir sıkıntıda söz konusu ben ne gamemasterı nede infinitygame i localde ne 1.8.2 amxxde nede rehlds 1.8.3 yektanın paketlerinde çalıştıramadım tek çıkış yolu reapiden geçiyor tur bitirme fonksiyonlarını reapiye bağlayacaksınız roundendblocklarıda mp_roundinfinite 1 yazdıracaksınız böyle çalıştırabilirsiniz anca

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
HotCarComputer

burakxd383 yazdı: Prş Şub 11, 2021 10:47 pm şöyle bir sıkıntıda söz konusu ben ne gamemasterı nede infinitygame i localde ne 1.8.2 amxxde nede rehlds 1.8.3 yektanın paketlerinde çalıştıramadım tek çıkış yolu reapiden geçiyor tur bitirme fonksiyonlarını reapiye bağlayacaksınız roundendblocklarıda mp_roundinfinite 1 yazdıracaksınız böyle çalıştırabilirsiniz anca
o zaman bundan başka yapacak hiçbir şey yok desenize. neyse ben şunu bi ayarlamaya çalışacam baktım olmadı yapacak hiçbir şey yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala