Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kiralama Sistemi İsyanı...

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
Yusuf Can Avcı

Mesaj gönderen Yusuf Can Avcı »

Herkese iyi akşamlar. Kiralama sistemi hakkında yapıcı bir eleştiride bulunmak istiyorum. Eskiden farklı bir dns serveisinde oynarken sırf csduraginin önceki kiralama sisteminden dolayı bu aileye geçtim ve çok sevdim 2 yıldır buralardayım. Yaşım 25.

Söylemek istediğim şey şu ki yaklaşık 1 ay önce hesabıma paramı yükledim ve server almak için sıra beklemeye başladım her gün 21'de 30 dakika vakit ayırıp beklememe rağmen ve hızlı olmama rağmen ön iplerden bir server alamadım. Daha önceki sistemde 30-40 iplerde çok kez ip düşürmüş hızlı biri olarak şunu söylemek istiyorum ki bu sistem gerçekten bizim gibi yaşı büyük insanlar için çok kötü olmuş. 100'lü ipleri bile alamaz oldum. Biz zar zor vakit ayırıyoruz 2 dakika eğlenmek için geliyoruz ama onda da server alamıyoruz. Özellikle hangi iplerin düşeceğinin belli olması gerçekten çok büyük bir yanlış çünkü millet aç gibi bekliyor. Bilgisayarı interneti hızlı olan çoluk çocuk kapıyor biz de öyle para verip yaptırdığımız modları kuracak server bekliyoruz 1 aydır.

3 haftadır üzerinde çalıştığım furien modu kuracak bir server alamadım. Oysa ki o kadar emek harcamıştım.

1 aydır server almaya çalışıyorum haftalardır mücadele ediyorum ama yemin ederim artık çok sevdiğim csden bile soğumaya başladım lütfen buna bir çözüm bulun (ben server almaktan çoktan vaz geçtim, keşke bir yolu olsa da yüklediğim parayı geri alabilsem)

Bu bir sitem mesajıdır teşekkürler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Mesaj gönderen OPC Line »

Kısmettt.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Yusuf Can Avcı

Fiber nete bir de bilgisayara bakıyor kardeşim. Server kopuklukları da cabası...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

CycL0Ne
Server Ip/DNS: 213.238.173.144
Clan İsmi: BLacK MasK Bas

Mesaj gönderen CycL0Ne »

O kadar haklısın ki anlatamam ben de 1 aydır bekliyorum her akşam ama yok. Çok da hızlı almaya çalışıyorum ama olmuyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Yusuf Can Avcı

CycL0Ne yazdı: Prş Ara 03, 2020 9:40 pm O kadar haklısın ki anlatamam ben de 1 aydır bekliyorum her akşam ama yok. Çok da hızlı almaya çalışıyorum ama olmuyor
benim moralimi bozan kısmı da o zaten. Gerçekten şurada hız yarışması olsa 10'da birliğe rahat girerim ama yine alamıyorum, yine alamıyorum... İnternet ve bilgisayar hızıyla çok daha fazla alakalı. Gitmesi 1 saniye sürmüyor öyle server mi alınır kuşa yem atar gibi ömer bey? Dalga geçilmiş gibi hissediyorum kendimi. İsterseniz bir gün siz server almaya çalışın acaba alabilecek misiniz çok merak ediyorumm...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Sitem etmekte haklı olabilirsiniz ancak kimseden bu konuda herkesi memnun edecek bir fikir çıkmıyor.

counter-strike-genel/sunucu-kiralama-si ... 43911.html
burada oylama yapıldı ve bu çıktı şuan ben tam olarak ne diyebilirim ki..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: Jesus Christ

Mesaj gönderen Nejat Doğan »

bende eski sistemin getirilmesini isterim 10 sınıfta bir sayfa yenilerdim cs30 düşerdi akşama kadar almazlardı sevinirdim. :D şimdi 9 da herkes bekliyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Yusuf Can Avcı

Ömer Bey yorum yaptığınız için teşekkür ederim, sizin efsane sisteminiz çok iyiydi bu sisteme göre daha adildi onu geri getirirseniz çok iyi olur diye düşünüyorum. Ya da en azından Saat kaçta olduğu önemli değil ama en az 3 saatlik bir zaman dilimi içinde aniden düşmesi lazım ki herkes alabilsin, yoğunluk azalsın. Önce funlar falan düşünce saniyesine kadar belli oluyor. Hangi ip düşeceği de belli zaten. Tam kargaşa oluyor. Lütfen bir el atın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Zaman dilimi belli kısıtlı olmayınca bu sefer insanlardan çok daha büyük tepkiler geliyor.
Ne bu kardeşim şu kadar saat pc başında f5 mi çekeceğiz tarzı ancak değerlendirilir.
Tüm önerilere açığız

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Yusuf Can Avcı

Hocam onda 3 saat ayırıp alabiliyordum bunda 1 aydır alamıyorum ama. O zaman gerçekten şans meselesiydi şimdi tamamen cihaz ve alt yapı kalitesi ile alakalı olmuş. Bu sistemde bilgisayarı eski olan interneti az bir şey yavaş olan mümkün değil alamaz. Öbründe bu insanların şansı vardı.

Bu arada oylama tekrar yapılsa aynı sonucun çıkacağını düşünmüyorum. Oy verenler de dahil birçok kişi durumdan çok muzdarip. Millet server satmaya çalışıyor el altından, kimse alamadığı için.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli