Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kiralama Sistemi İsyanı...

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

ByKieL*

Mesaj gönderen ByKieL* »

Ömer abi peki şöyle bir sistemi gözden geçirseniz; her gün saat sabah 9-11 ve akşam 20-20.30 olmak üzere 2 kez düşse sunucular ve hangi ip in düşeceği belli olmasa? ''iki buçuk saat f5 mi çekicez'' diyenlere de diyorum eskiden f5 çekiyordunuz ve ben eski sistemde kimsenin 2 3 ay sunucusuz kaldığını görmedim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Nejat Doğan yazdı: Prş Ara 03, 2020 11:58 pm bence iplere zam getirelebilir çünkü csdurağı ön ip 2.ay çok ucuz bu yüzden de uzat kullan yapan vardır. ön iplere biraz tuzlu rakamlar yaparsanız güzel olur.
sıralama sisteminede gerek kalmaz. ip alırken insanlar 2 defa düşünür.
Kardeşim ne tür bir uyuşturucu alıyorsun? veya ne içiyorsun? veya ne tür bir kafa yaşıyorsun? söyle çekinmeden bizde bilelim ? Cebin fazla mı dolu yoksa bizim mi paramız yok? İnsanlar bu zaman da zaten geçim derdi ile uğraşıyor eve nasıl ekmek getiririm diye uğraşıyor sen zam dan bahsediyorsun. Çok paran varsa at paneline kalsın

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Mesaj gönderen Red »

Ömer TELLİ yazdı: Cum Ara 04, 2020 2:35 am Yıllardır stoklu ürün/hizmet çıkışı yapan alışveriş siteleri vs olsun aynı mantıkla ilerlerken sizin bu betimlemeleriniz can sıkıcı hâle gelmeye başladı, lütfen biraz dikkat edelim.

Olmayan ürünü alamazsınız, stoğu az olan ürünü ise her daim ilk gelen alır buna bir şey yapamayız. Şuan bi rtx 3080, rx 6800xt almaya kalkışsanız talebin fazla olmasından ötürü yine yetişemeyebilirsiniz, çünkü TALEP fazla.

En azından şu tarihte çıkacak, şu saat aralığında düşecek diye sizlerin zamanını biraz daha az alıyoruz, yoksa gün boyu sayfa f5lersiniz.

Bu sistem öncesinde forum üzerinde oy kullanmayan, yorum atmayan ancak, hatta üye bile olmayan yüzlerce insan her gün WhatsApp hattımıza "bir ip alacağız gün boyu sayfamı yenileyelim, ip adresleri ne zaman kiralığa düşecek, hangi ipler kiralığa düşecek" diye soruyorsa bir nebzede doğru olan sistemin bu olduğunu düşünüyorum.

Şayet şuan direttiğiniz öneriden başka bir fikriniz var ise buyurun dinliyorum, ancak bu dedikleriniz maalesef şuan olamayacak durumda.
google doğrulamada hatalar olabiliyor resmi doğru seçmemize rağmen lütfen tekrar deneyiniz diyor veya tik atmasına rağmen doğrulama hatası veriyor interneti hızlı olanda ise resim bile sormadan direkt tik atıyor google doğrulama yerine eski rastgele harf/sayıları kutuya girelim veya tamamen kalksın

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

satrasaman
Server Ip/DNS: cs124.csduragi.com
Clan İsmi: FAWORİ GAMİNG

Mesaj gönderen satrasaman »

Anlamadım yaşla ne alakası var yusuf

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Yusuf Can Avcı

Mesaj gönderen Yusuf Can Avcı »

Ömer Bey arkadaşların da dediği gibi önceki sistemde 1-2 haftadan fazla bekleyen kimse yoktu. Şimdi 2 kere google doğrulama veriyor alamıyorsun. Bazı insanlarda hiç doğrulama vermiyor direk alıyorlar. 1-2 aydır bekleyen ve hala alamayan insanlar var. Mod yapmak için 2-3 ay uğraşan bizler server alamaz olduk. Fun'lara alıp oraya mı kuralım güzelim modları. İlk ipleri garip garip insanlar alıyor kalite sıfır küfürler havada uçuşuyor biz de ip bekliyoruz 1 ay ve hala alamıyoruz. 1 ay sonunda alsak yine canım sıkılmayacak.

Hiçbir şey yapmazsanız en azından google doğrulama yerine kutucuk koyun çünkü o doğrulama herekse farklı muamele yapıyor kimine 4-5 kere resim gösteriyor kimine direk tik atıyor geçiyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: Jesus Christ

Mesaj gönderen Nejat Doğan »

Özcan Örs yazdı: Cum Ara 04, 2020 9:23 am
Nejat Doğan yazdı: Prş Ara 03, 2020 11:58 pm bence iplere zam getirelebilir çünkü csdurağı ön ip 2.ay çok ucuz bu yüzden de uzat kullan yapan vardır. ön iplere biraz tuzlu rakamlar yaparsanız güzel olur.
Kardeşim ne tür bir uyuşturucu alıyorsun? veya ne içiyorsun? veya ne tür bir kafa yaşıyorsun? söyle çekinmeden bizde bilelim ? Cebin fazla mı dolu yoksa bizim mi paramız yok? İnsanlar bu zaman da zaten geçim derdi ile uğraşıyor eve nasıl ekmek getiririm diye uğraşıyor sen zam dan bahsediyorsun. Çok paran varsa at paneline kalsın
ip bekleyenler için dedim ben bu yorumu bence olması mantıklı ip bekleyenler çoktur. Sence ön ip lerde uzat kullan ekstra para alan kaç kişi vardır. Adam Kendisi Uzatıyor. İp İkinci Ayına Göre 125 TL Yüklüyor Kendileri. Makul Bir Fiyat Olunca 125 TL Adam Uzatır Tabi Bırakmaz Öyle İpyi 175 TL Cebe Atıyor :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Ekmek Parası Karıştırcaksan Oyuna Paranı Yatırma. Ben Zamanında Günde 2,5 tl biriktirip 1 ay olunca 100 tl yapıp cs37 uzatıyordum.
çoluk cocuk klanlarda milleti dolandırdı vs. kelimelerle kendilerini avutuyorlardı :) ben 2 sene önce sw uzatcam diye okulda ekmek getirip su almazdım nediyorsun ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ADOW
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: cs.gokturkgaming.com
Clan İsmi: ɢoĸтυrĸ
İletişim:

Mesaj gönderen ADOW »

bu kadar abartılacak bir şey yok eyer sunucuları satmak herkese adaletli bir şekilde olması gerekiyorsa 7 8 ipsi olanlar sıkıntı onların maks 2 ip alması daha iyi olur yani her tc üzerine talep olan ürünlerde yani 99 ip gerisi iki ip alınsın bayadır csduragıdan hizmet almıyorum hangi ipler çok satılıyor bilmiyorum gözlemledigim kadarıyla bazı klanlar çok ip si var bunlara gerekli ilgiyi gösteremiyolar ve saçma sapan sistemler yapoyorlar csduragından bu insanlar ikide bir rahatsızlık çıkarıp yasaklanan insanlar genelde saçma sapan kişiler fazla ip alıyor kısacsı ve bunlar suncularına gerekli ilgiyi veremiyolar ondan dolayı bana kalırsa her tc başina 2 ip alına bilsin maks herkese iyi forumlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

Mesaj gönderen JB[EREN]JB »

Nejat Doğan yazdı: Cum Ara 04, 2020 4:11 pm
Ekmek Parası Karıştırcaksan Oyuna Paranı Yatırma. Ben Zamanında Günde 2,5 tl biriktirip 1 ay olunca 100 tl yapıp cs37 uzatıyordum.
çoluk cocuk klanlarda milleti dolandırdı vs. kelimelerle kendilerini avutuyorlardı :) ben 2 sene önce sw uzatcam diye okulda ekmek getirip su almazdım nediyorsun ?
Ekmek paranı karıştırdığın için şu an bir sunucu sahibi değilsin ;(
ADOW yazdı: Cum Ara 04, 2020 6:59 pm bu kadar abartılacak bir şey yok eyer sunucuları satmak herkese adaletli bir şekilde olması gerekiyorsa 7 8 ipsi olanlar sıkıntı onların maks 2 ip alması daha iyi olur yani her tc üzerine talep olan ürünlerde yani 99 ip gerisi iki ip alınsın bayadır csduragıdan hizmet almıyorum hangi ipler çok satılıyor bilmiyorum gözlemledigim kadarıyla bazı klanlar çok ip si var bunlara gerekli ilgiyi gösteremiyolar ve saçma sapan sistemler yapoyorlar csduragından bu insanlar ikide bir rahatsızlık çıkarıp yasaklanan insanlar genelde saçma sapan kişiler fazla ip alıyor kısacsı ve bunlar suncularına gerekli ilgiyi veremiyolar ondan dolayı bana kalırsa her tc başina 2 ip alına bilsin maks herkese iyi forumlar
O klanların 1-2 ipsi var gerisi birleşme adı altında oluyor. Arka planı herkes tahmin edebiliyordur umarım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

JB[EREN]JB yazdı: Cum Ara 04, 2020 8:23 pm
Nejat Doğan yazdı: Cum Ara 04, 2020 4:11 pm

Ekmek paranı karıştırdığın için şu an bir sunucu sahibi değilsin ;(
ADOW yazdı: Cum Ara 04, 2020 6:59 pm bu kadar abartılacak bir şey yok eyer sunucuları satmak herkese adaletli bir şekilde olması gerekiyorsa 7 8 ipsi olanlar sıkıntı onların maks 2 ip alması daha iyi olur yani her tc üzerine talep olan ürünlerde yani 99 ip gerisi iki ip alınsın bayadır csduragıdan hizmet almıyorum hangi ipler çok satılıyor bilmiyorum gözlemledigim kadarıyla bazı klanlar çok ip si var bunlara gerekli ilgiyi gösteremiyolar ve saçma sapan sistemler yapoyorlar csduragından bu insanlar ikide bir rahatsızlık çıkarıp yasaklanan insanlar genelde saçma sapan kişiler fazla ip alıyor kısacsı ve bunlar suncularına gerekli ilgiyi veremiyolar ondan dolayı bana kalırsa her tc başina 2 ip alına bilsin maks herkese iyi forumlar
O klanların 1-2 ipsi var gerisi birleşme adı altında oluyor. Arka planı herkes tahmin edebiliyordur umarım.
bilip bilmeden insanları yargılamayı çok seviyorsunuz başka sunucuda sunucum var aylık kirasi 200 tl ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli