Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Server Restart

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
scofi.
Server Ip/DNS: 213.238.173.112
Clan İsmi: MaxFly Gaming
İletişim:

Server Restart

Mesaj gönderen scofi. »

Herkese Merhabalar, reset pluginimde /rr /res gibi komutlarım var ve /rr yapınca cvar sv_restart 1 komutunu uyguluyor bu komutu nasıl panelden kaldırabilirim ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bilalgecer47

Server Restart

Mesaj gönderen bilalgecer47 »

komutengel.sma
bu plugini kurarsan atamazlar.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
scofi.
İletişim:

Server Restart

Mesaj gönderen scofi. »

Peki normal rr yazsak / ifadesi koymadan yinede rr atabilirler mi sv_restart 1 olarak?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bilalgecer47

Server Restart

rr yazarak atamazlar ama konsola amx_cvar sv_restart 1 yazarak atabilirler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
scofi.
İletişim:

Server Restart

Mesaj gönderen scofi. »

/res vs yazınca hala servere reset atıyor el yeniden başlıyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bilalgecer47

Server Restart

yasaklı komutlara bunları eklermisin./rr !rr /res !res .rr /rr

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Server Restart

Mesaj gönderen OPC Line »

bilalgecer47 yazdı: Çrş Eyl 16, 2020 12:17 am yasaklı komutlara bunları eklermisin./rr !rr /res !res .rr /rr
Bilal , bunlara hiç gerek yok. Yapabiliyorsan sorunun köküne in. Bu sorun neden oluyor ? Buldun diyelim ne yapsam düzelir ? Bunları bir sor kendine.
Ben söyleyim sorunun sebebi pubbot eklentisinden kaynaklanıyor. Sen pubbot eklentisini açıp istenmeyen yeri kaldırırsan veya değiştirirsen sorun çözülür. Paneldeki pubbota müdahale edemediğimize göre dışardan benzer pubbot kullanıcaz.
bkz : viewtopic.php?p=303613#p303613
En son OPC Line tarafından Çrş Eyl 16, 2020 12:37 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bilalgecer47

Server Restart

OPC Line yazdı: Çrş Eyl 16, 2020 12:35 am
bilalgecer47 yazdı: Çrş Eyl 16, 2020 12:17 am yasaklı komutlara bunları eklermisin./rr !rr /res !res .rr /rr
Bilal , bunlara hiç gerek yok. Yapabiliyorsan sorunun köküne in. Bu sorun neden oluyor ? Buldun diyelim ne yapsam düzelir ? Bunları bir sor kendine.
Ben söyleyim sorunun sebebi pubbot eklentisinden kaynaklanıyor. Sen pubbot eklentisini açıp istenmeyen yeri kaldırırsan sorun çözülür. Paneldeki pubbota müdahale edemediğimize göre dışardan benzer pubbot kullanıcaz.
daha önce aynı sebepten bi konu açılmıştı bunları kendi swmde deneyerek engellemiştim.(pubbotu kapamadan)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Server Restart

Mesaj gönderen OPC Line »

bilalgecer47 yazdı: Çrş Eyl 16, 2020 12:37 am
Ben söyleyim sorunun sebebi pubbot eklentisinden kaynaklanıyor. Sen pubbot eklentisini açıp istenmeyen yeri kaldırırsan sorun çözülür. Paneldeki pubbota müdahale edemediğimize göre dışardan benzer pubbot kullanıcaz.
daha önce aynı sebepten bi konu açılmıştı bunları kendi swmde deneyerek engellemiştim.(pubbotu kapamadan)
Pubbotu kapatmıyorsun. Aynen devam sen saydan !gag nick süre yazdığın zaman yine aynı şekil amx_gag nick süre şeklinde yolluyor zaten. Sadece paneldekinde !rr yaptığında amx_cvar sv_restart 1 yollarken eklendiğin pluginle bunu !resver yaptığında yolluyor. Paneldekinin içeriğini değiştirebilsek sorun kalmayacak. Ezber bir tutum seninki.
Sen adamın bütün say komutlarını kapatıyosun. Gerek yok diyorum bende.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bilalgecer47

Server Restart

OPC Line yazdı: Çrş Eyl 16, 2020 12:40 am
bilalgecer47 yazdı: Çrş Eyl 16, 2020 12:37 am

Pubbotu kapatmıyorsun. Aynen devam sen saydan !gag nick süre yazdığın zaman yine aynı şekil amx_gag nick süre şeklinde yolluyor zaten. Sadece paneldekinde !rr yaptığında amx_cvar sv_restart 1 yollarken eklendiğin pluginle bunu !resver yaptığında yolluyor. Paneldekinin içeriğini değiştirebilsek sorun kalmayacak. Ezber bir tutum seninki.
Sen adamın bütün say komutlarını kapatıyosun. Gerek yok diyorum bende.
Valla bu işlere yeni yeni başladım.Pek fazla bi bilgim yok öğrenmeye çalışıyorum.Amacım başkalarına yardım ederek öğrenmek :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala