Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

[REAPI] Zeus Silahı

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Colditz

[REAPI] Zeus Silahı

Mesaj gönderen Colditz »

Mahmut Şahan yazdı: Pzt Tem 13, 2020 10:47 pm mantiksiz menu olustursalar menuden alsalar daha iyi csgo icin yada silaha direk eklicek
Ne tür bir menü oluşturabilirim ki? Silah alma menüsünü değiştiremiyorum. Ekstra bir menüden almayı da kendi modunuza göre siz ayarlarsınız.

Etiketler:
Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

[REAPI] Zeus Silahı

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Ellerine sağlık. Başarılı bir eklenti :cross: :cross:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

LSR
Server Ip/DNS: cs7.csduragi.com
Clan İsmi: LeadeR Gaming

[REAPI] Zeus Silahı

Mesaj gönderen LSR »

Basit eklenti.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Colditz

[REAPI] Zeus Silahı

Mesaj gönderen Colditz »

LSR yazdı: Sal Tem 14, 2020 4:04 pm kötümü dedik kardeşim allah allah sende alemsin
Yorumları sildim. Basit eklenti diyorsun da bunun için emek veriliyor. Günlerdir en ufak açığı kapatmak için denedim de denedim. Sırf bana olan düşmanlığınız yüzünden, ki hiçbir şey yapmadım, taraflı bir şekilde eleştirmenize bu şekilde hakkınız yok.
Daha da bir şey demeye gönlüm el vermiyor.

Bu eklentiyi "basit eklenti" yazmalık eklenti olarak görüyorsan hiçbir şey demiyorum, kendi şahsi düşünceniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

LSR
Server Ip/DNS: cs7.csduragi.com
Clan İsmi: LeadeR Gaming

[REAPI] Zeus Silahı

Mesaj gönderen LSR »

Colditz yazdı: Sal Tem 14, 2020 4:16 pm
LSR yazdı: Sal Tem 14, 2020 4:04 pm kötümü dedik kardeşim allah allah sende alemsin
Yorumları sildim. Basit eklenti diyorsun da bunun için emek veriliyor. Günlerdir en ufak açığı kapatmak için denedim de denedim. Sırf bana olan düşmanlığınız yüzünden, ki hiçbir şey yapmadım, taraflı bir şekilde eleştirmenize bu şekilde hakkınız yok.
Daha da bir şey demeye gönlüm el vermiyor.

Bu eklentiyi "basit eklenti" yazmalık eklenti olarak görüyorsan hiçbir şey demiyorum, kendi şahsi düşünceniz.
sana ise herhangi birşey demiyoruz aramızdaki ufak sorun yüzünden bunun taraflı olduğunu düşünüyorsun.
ama değil olumsuz yorumlara açık olmak seni daha ileriye götürür.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Colditz

[REAPI] Zeus Silahı

Mesaj gönderen Colditz »

LSR yazdı: Sal Tem 14, 2020 4:23 pm sana ise herhangi birşey demiyoruz aramızdaki ufak sorun yüzünden bunun taraflı olduğunu düşünüyorsun.
ama değil olumsuz yorumlara açık olmak seni daha ileriye götürür.
Bunu konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum. Eklentinin basit olduğunu belirtmen beni herhangi bir yere götürmeyecek. Eğer böyle bir şey istiyor isen, eklentiyi indirirsin ve kodlarda hata varsa bunu söylersin ki bu şekilde kendi hatamı anlar ve buna göre geliştiririm. Ne basit eklentiler var forumda, el sonu müzik, dünyanın en kolay eklentisi lakin sizin o konuda, hatta hiçbir konuda, bir yorumunuz yokken bu konuya "basit eklenti" demeniz bir absürt ve şaşırtıcı. Önemli olan basit olup olmaması değil, insanlara yararlı olup olmaması.
Lütfen daha fazla, konu dışı, yorum atmayın.
İyi günler dilerim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Necati Doğan
Clan İsmi: Ke$`h Gaming
İletişim:

[REAPI] Zeus Silahı

Mesaj gönderen Necati Doğan »

Emeğine sağlık.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

passage
İletişim:

[REAPI] Zeus Silahı

Mesaj gönderen passage »

basitse kendi yapsın.
eline sağlık

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Aconyonn
İletişim:

[REAPI] Zeus Silahı

Mesaj gönderen Aconyonn »

Yorumlara göz gezdirdim, ön yargıdan kurtulmamız lazım; Her CS:GO Sunucusunda olması gereken bir eklenti ve güzel bir mantıkla yazılmış. Çoğu kişinin dikkatini çekeceğine de eminim.. İçtenlikle söylüyorum icon biraz abartı gibi geldi, boyutu biraz daha düşürülür ve rengi turkuaza yakın olursa daha dikkat çekebilir. Emeğine sağlık.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Colditz

[REAPI] Zeus Silahı

Mesaj gönderen Colditz »

Aconyonn yazdı: Çrş Tem 15, 2020 3:26 pm Yorumlara göz gezdirdim, ön yargıdan kurtulmamız lazım; Her CS:GO Sunucusunda olması gereken bir eklenti ve güzel bir mantıkla yazılmış. Çoğu kişinin dikkatini çekeceğine de eminim.. İçtenlikle söylüyorum icon biraz abartı gibi geldi, boyutu biraz daha düşürülür ve rengi turkuaza yakın olursa daha dikkat çekebilir. Emeğine sağlık.
Sprite ile pek bilgim olmadığı için silahı kendim çizdim. Bu yüzden biraz garip olmuş olabilir. Eğer anlayan biri varsa kendi sunucusu için farklı sprite'lar yapabilir. Bunu eklentiyi kullanan arkadaşların inisiyatifine bırakıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala