Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

DM Silah Menü ve Sunucu giriş resmi

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
mertçakar
Server Ip/DNS: 213.238.171.243
Clan İsmi: BordoBereLi |

Mesaj gönderen mertçakar »

Selamun aleyküm arkadaşlar sizden bir kaç bilgi ve eklenti almak istiyorum

1: server giriş resmini ayarladım benim bilgisayardan tam boyut olarak görünüyor fakat laptop veya kücük ekranlı pclerden resim çok büyük görünüyor ben bunu bütün pc lerden tam boyut olarak nasıl gösterebilirim ?

2: Silah Menumde bir kaç silah eksik örnek mp5 bunu silah menüsüne kendim ekleyebilirmiyim mümkünmüdür ?

3: Serverde kısa nick veya özel işaretli nickler kullanılmasını istemiyorum bu yüzden bir plugin indirdim fakat bu pluginin dosyasına istemedigim bütün nickleri yazmaya kalksam aylar gider bunun kısayolu varmıdır örnegin adam ___________ nickini böyle yapıyor panelden banlamak zorunda kalıyorum veyahut sayı yapıyor 1 mesela üstelik hile açarak bunla ilgili fikri olan varmıdır ne yapmam gerekir .

4: serverin kendi eklentisi olan hile ve aim tespit edici var fakat yanlış çalışıyor hile olmayan oyuncuya bile aim uyarısı veriyor benim istedigim şöyle birşey adam oyuna girdiginde gerçekten hile oldugnu tespit ederse otomatik süresiz ban atmasını istiyorum ayriyetten serverde küfür edenlere otomatik gag gibi eklentiler istiyorum elinde olan varmıdır acaba ?

5:deathmach modda spawn koruması özelligin açtım fakat şöyle bir sıkıntı var benim spawn sürem bitmeden rakibime hasar veremiyorum bunun ayarını nerden yapabilirim ?

Bahsettigim konularla ilgili bilginiz varsa lütfen mesaj atın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

pustonicky

DM SİLAH MENU SERVER GİRİŞ RESMİ

Mesaj gönderen pustonicky »

** DeathMatch Modlarda Hile korumaları zaten yanlış çalışabilir diye panelde uyarı var aslında hocam Sana önerim DeathMatch'da kullanmaman.

** Eksik olan silahlar vardır o silahları eklemek için Paneldeki Modlar Kısmındaki CSDM modunu kurcalayabilirsin veya internetten Silah Menüsü bulabilirsin.

** Özel Karakteri tamamen engellemek için plugin yazmak lazım bu forum veya diğer popüler forumlarda coder arkadaşlardan rica edersen hızlıca hallederler. (Forum reklamı yasak olduğu için site veremiyorum ama cs 1.6 forum yazarsan birçok yer çıkacaktır.)

** BENCE GİRİŞ RESMİ KULLANMA :D

** Son Spawn Olayı CSDuraginda cok popüler olan birşey. ben cs18com u ilk açtığımda 1 ayda anca irdeleyip bulmuştum kimse yardım etmemişti mağlesef bunun için gene o modlar kısmındaki csdm modunu kurcala orda spawn olayıyla ilgili bi kod var tam hatırlamıyorum onu 0 yaptığın an sorun çözülüyor.

Son olarakta sana başarılar diliyorum umarım istediğin yerlere gelir CSDM modunda lider olursun. İyi oyunlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mr.Persians
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: LasTShoT | Clan
İletişim:

DM SİLAH MENU SERVER GİRİŞ RESMİ

Mesaj gönderen Mr.Persians »

bu isteklerinizin hepsi forumda mevcut biraz arayarak hepsine kolayca ulaşabilirsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
mertçakar

çok teşekkür ediyorum beyler ama bir kaç sıkıntım daha var

1:serverin kendi özelligi olarak gelen yani yüklü olarak gelen top15 pluginini kullanıyorum kendim extra hiçbirşey yüklemedim top15 le alakalı fakat top15 /rank sistemi çalışmıyor ne kadar kill alırsak alalım her şey 0 0 0 olarak görünüyor bunun nedeni nedir veyahut yükleyebilecegim sağlam bir top 15 plugini varmıdır serveri çökertmeyen olursa sevinirim :)

2: cs duragının en sevdigim özelligi plugin yüklerken plugini kendimize göre derlememiz ama ben serveri sıfırladıgımda hepsini tekrar derlemek zorunda kalıyorum benim istedigim şu ben internetten indirdigim bir plugini kendime göre editleyip onu sürekli olarak derlemek istiyorum böylelikle server sıfırlanırsa pluginimi tekrar derlemeye gerek kalmadan direkt yükleyip kullanabilirim.

3:mr.Persians Cevap olarka kod yollamışsın sanırım ben bu kodu bir plugin yapıcam ama hangi programdan yapıcagımı ve nasıl yapıcagımı bilmiyorum özetle anlatırsan çok sevinirim.

yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

efe818181

Mesaj gönderen efe818181 »

Güzel Servere Giriş Resimlerim var

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
mertçakar

Efe sorun servere giriş resmî olup olmaması değil sorun boyutla alakalı yazdığımı iyi okursan anlarsın demek istediğimi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tovanja34

Mesaj gönderen tovanja34 »

dm menu atiyim onu ayarlarsın bizim server reklamlarını felan sil
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
mertçakar

Dm Menu için Teşekkürler Diger Sıkıntılarada Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala