Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Respect Clan Özür Konusu

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
EnesReiS163

Respect Clan Özür Konusu

Mesaj gönderen EnesReiS163 »

Forum Hesabım : enesreis-u12671/
Panel Mail : respectefsanesi31@yandex.com
Yasaklanan Klan : Respect Gaming
Konu Linki : Araştırdım Fakat Bulamadım, Lakin yasaklanmam sebebim bir klanla birleşip panelimi birleştiğim klana verip ve sonra o klandan ayrılıp o klanın sahibi kendi panelinden küfür edip benim panelime yansıması. Daha önceki ip adresiyle benim panelime bağlanıp o şekilde yasaklanma sebebim oldu.

Merhaba CSDuragi Emekçileri,

Ilk önce bu sunucuya geldiğimde 2011-2012 yıllarıydı eski panel,tema ve eski server list temasına kadar herşeyi biliyorum,ve o nedenle eskilerden beri klanımı bu sunucuda var sayıyorum. 4 Kere yasaklandım tabi 4. sünde bazı saygısızlıklarım oldu ve bu doğru. Yanlış yaptığım gerekçesiyle buraya geldim aynı şekilde hatamın ne olduğunu biliyorum ve yanlış yaptığımı biliyorum. Eskisi gibi bu aileye katılmak istiyorum. Şimdi bu konuyu açtığımda siz dersiniz ki ne yüzle buraya geldin ? ne derseniz haklısınız Ömer bey bu konuda size hak veriyorum. Ama sizden bir şans almaya geldim. Bende bu konuda Affetmenizi Dilerim. Saygılarımla..

Umarım düzenli ve anlatılır bir şekilde yazmışımdır. Yanlışım varsa düzeltin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Respect Clan Özür Konusu

Mesaj gönderen ENESIZM »

bazen aşırı sinir eder, yine de iyi bir insandır. yasağının kalkması taraftarıyım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ARZ*
Clan İsmi: MRPatron GaminG

Respect Clan Özür Konusu

Mesaj gönderen ARZ* »

Eminim ki eskisine göre Csdurağında daha dolu bir sunucun olacak, Yasağının kalkması dileği ile..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Mustafa Can
Clan İsmi: Narcolepsy Jail

Respect Clan Özür Konusu

Mesaj gönderen Mustafa Can »

Tanımıyorum fakat özür dilemek erdemliktir hatanı anlaman dahi senin için iyi olmuş en azından ileride sana yol gösterir yasağının kaldırılması dileği ile.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

CyberArrow
Server Ip/DNS: 213.238.173.149
Clan İsmi: Nyksia

Respect Clan Özür Konusu

Mesaj gönderen CyberArrow »

Eskiden sunucuma saldırıda bulunmuştun. Videosunuda youtube atmıştın. Bende seni şikayet ederek 2 sunucu da kapattırmıştım. umarım hatanı anlamışsındır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

CyberArrow

Respect Clan Özür Konusu

AhmetHD yazdı: Çrş Oca 22, 2020 10:13 pm
CyberArrow yazdı: Çrş Oca 22, 2020 9:31 pm Eskiden sunucuma saldırıda bulunmuştun. Videosunuda youtube atmıştın. Bende seni şikayet ederek 2 sunucu da kapattırmıştım. umarım hatanı anlamışsındır.
Allah için bu nasıl bir uslup ya ben serverini kapattım felan ? zaten özür dileyen böyle hataları birda yapmaz yaparsa yasaklanır konuşma tarzınız hoş değil
Umarım hatanı anlamışsındır dedim. Kendisinin bilinçli yapmış olduğu bir şey. Gayet de normal konuştuğumu düşünüyorum. Sizi ilgilendiren bir durum olmadığı için mesaj atmanızın lüzmu yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

CyberArrow

Respect Clan Özür Konusu

AhmetHD yazdı: Çrş Oca 22, 2020 10:19 pm Umarım hatanı anlamışsındır dedim. Kendisinin bilinçli yapmış olduğu bir şey. Gayet de normal konuştuğumu düşünüyorum. Sizi ilgilendiren bir durum olmadığı için mesaj atmanızın lüzmu yok.
bişey yazsam olay tartışmaya girçek Umarım hatanı anlamışsındır dedim. diyosun ama serverini ben kapattırdım yazıyosun neyse uzatmayim cehaletine veriyim yakşanlar :) Umarım hatanı anlamışsındır birdaha yapmassın böyle bişey yaz geç
[/quote]

Şikayet ederek kapattırtmıştım. Saldırı attığı için diyorum güzel kardeşim ne diye anlamamak için zorluyorsun atlama her şeye.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Respect Clan Özür Konusu

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Senin yasağının kalkacağını düşünmüyorum.
Senin bu yazdıkların dışında da vukuatların var diye hatırlıyorum. Mesela kurallara bağlı kalmamak, çift sunucu yapmak ve reklam vs.
Hayırlısı...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

` White*
Server Ip/DNS: Cs1453.CSDuragi.COM

Respect Clan Özür Konusu

Mesaj gönderen ` White* »

İnşallah KLANININ yasağı kalkmaz. Senin ts3ün bu ortamların en dandik ve yetki için birlik ortamın ve de küfürün en üst seviye olduğu bir ortam. Kişinin ahlakına değil sadece aktifliğne bakan, sadece BUGÜN'ü düşünen, terbiye nin 0 olduğu buyük e saygı küçüğe sevgi cümlesinden çok mahrum kalmış bir klanın var. Umarım KLANIN bu host a tekrar giremez.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ayaz Hepyek
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: HellforceGaming

Respect Clan Özür Konusu

Mesaj gönderen Ayaz Hepyek »

` White* yazdı: Prş Oca 23, 2020 12:03 am İnşallah KLANININ yasağı kalkmaz. Senin ts3ün bu ortamların en dandik ve yetki için birlik ortamın ve de küfürün en üst seviye olduğu bir ortam. Kişinin ahlakına değil sadece aktifliğne bakan, sadece BUGÜN'ü düşünen, terbiye nin 0 olduğu buyük e saygı küçüğe sevgi cümlesinden çok mahrum kalmış bir klanın var. Umarım KLANIN bu host a tekrar giremez.
katılıyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli