Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Duvar Saklambaci Plugin istek

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
burakozdemir58

Duvar Saklambaci Plugin istek

Mesaj gönderen burakozdemir58 »

selamlar arkadaşlar saklambaç serverim için plugin lazım çok farklı bir plugin , şuanlık idareten deathrun pluginini kullanıyorum fakat yetersiz kalıyor .
Yetersiz kaldığı yer T lerin sayısını sabit 1 de kalması , Ct lerin sayısı ne olursa olsun teröristler herzaman tek 1 player olarak oynuyor bunu istemiyorum .
Benim istediğim pluginde bunu değiştirmenizi ayarlamanızı istiyorum T'lerin sayısını Ct lerinin doluluk oranına bağlı olarak artmalı .

1.olarak ; oyuncu sayısı ne olursa olsun herzaman 1 oyuncuyu T'ye atmasını istiyorum (oyunda tek başına 1 kişi varsa onu T atmasın :D direk CT atsın xd işte bildiğiniz deathrun pluginindeki plugini istiyorum burada :D )
2.olarak ; CT'nin sayısı 7 ve üstü olunca +1 oyuncuyu dahada T'ye atmasını yani T'lerin sayısı bu durumda 2 oluyor.
3.olarak ; CT'nin sayısı 13 ve üstü olunca +2 oyuncuyu dahada T'ye atmasını yani T'lerin sayısı bu durumda 3 oluyor.
4.olarak ; CT'nin sayısı 19 ve üstü olunca +3 oyuncuyu dahada T'ye atmasını yani T'lerin sayısı bu durumda 4 oluyor.
5.olarak ; CT'nin sayısı 25 ve üstü olunca +4 oyuncuyu dahada T'ye atmasını yani T'lerin sayısı bu durumda 5 oluyor.
6.olarak ; Round sonlarında T'deki oyuncuları CT'ye Atmasını ve CT'den oyuncuları T'ye atmasını istiyorum yani her round T'leri random oyuncular oynucak sürekli aynı kişilerin T'leri oynamasını istemiyorum arkadaşlar

Biraz karışık gibi yazdığımı düşünebilirsiniz fakat gayet açık ve öz yazdım .
şimdiden yapan yardımcı olucak herkese teşekkürlerimi sunarım :)

NOT : arkadaşlar çok bilgim yok pluginler hakkında fakat eğer bu istediklerim zor ise ben direk serverima 'DR' plugini kurarım sizlerde bana 2.3.4.5. maddelerdeki plugin isteğimi yaparsanız bu işi öylede çözüme ulaştırabilceğimizi düşünüyorum . <3

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala