Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSDM Eşitleme hk.

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

CSDM Eşitleme hk.

Mesaj gönderen ShooTeR »

Merhaba,
CSDM için csdm'nin takım eşitleme eklentisini kullanıyorum ilklerde güzel sorunsuz çalışıyor ama daha sonrasında eklenti çalışmıyor diye şikayetler geliyor 1 gün arayla...
Eklentiyi çalışmıyor dediklerinde kontrol ediyorum sahiciden çalışmıyor.
CSDM'nin eklentisinde csdm.inc'i algılayarak ölumlere bakarak eklenti eşitlemeyi sağlıyor, ama bir süre sonra tahminimce modulu veya .inc'i algılamayı bıraktığı için eşitleme yapmayı bırakıyor.
Bunun çözümüne erişen varmı olmadı aklımda farklı çözümler mevcut onları uygulayacağım.
Önce bir foruma sorayım dedim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

[B.O.S.S]>>>
Server Ip/DNS: CsXX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: AyrılmazLarTR

CSDM Eşitleme hk.

Mesaj gönderen [B.O.S.S]>>> »

benım serverdede CSDM ıcın HICBIR takım esıtleme calısmıor .
Eklenti şu şekilde,
map degıstın , ılk 1 2 dk calısıor ondan sonrası calısmıor ,
AYARLAR Bolumundekı oto takım denglemee ayarının degerını 1 yaptıgımız zaman da calısmıor ayarlardakı takım dengeleme eklentısı her yenı round baslangıcı oto esıtlemekte bunun sebebı dm modda raund olmadıgı ıcın .
yani ayarlar bolumundekı Takım denglemee eklentsı Pro mod ıcın uygun .
Tavsiyem farklı Takım esıtleme eklentılerını denemelısın . Çözüm bulamazsan Kendı kullandıgım Oto dengeleme eklentsını atarım sana

ek olarak @Yek'-ta
yenı panel ile birlikte saglam DM Mod ıcın dengeleme eklentısı gelse tadından yenmez.
yeni panel ile gelmesi gereken en önemli eklentilerden biride bu oldugunu düsünmekteyim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ShooTeR

CSDM Eşitleme hk.

Mesaj gönderen ShooTeR »

[B.O.S.S]>>> yazdı: Çrş Tem 31, 2019 8:02 pm benım serverdede CSDM ıcın HICBIR takım esıtleme calısmıor .
Eklenti şu şekilde,
map degıstın , ılk 1 2 dk calısıor ondan sonrası calısmıor ,
AYARLAR Bolumundekı oto takım denglemee ayarının degerını 1 yaptıgımız zaman da calısmıor ayarlardakı takım dengeleme eklentısı her yenı round baslangıcı oto esıtlemekte bunun sebebı dm modda raund olmadıgı ıcın .
yani ayarlar bolumundekı Takım denglemee eklentsı Pro mod ıcın uygun .
Tavsiyem farklı Takım esıtleme eklentılerını denemelısın . Çözüm bulamazsan Kendı kullandıgım Oto dengeleme eklentsını atarım sana

ek olarak @Yek'-ta
yenı panel ile birlikte saglam DM Mod ıcın dengeleme eklentısı gelse tadından yenmez.
yeni panel ile gelmesi gereken en önemli eklentilerden biride bu oldugunu düsünmekteyim
Bi elindeki eşitleme eklenti,sini gönderirmisin eğerki forumdaki eklenti ise gerek yok zaten onda sorun yaşıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

musallatexe
Server Ip/DNS: CS11.CSDuragi.Net
Clan İsmi: WindMasters
İletişim:

CSDM Eşitleme hk.

Mesaj gönderen musallatexe »

ShooTeR yazdı: Çrş Tem 31, 2019 7:18 pm Merhaba,
CSDM için csdm'nin takım eşitleme eklentisini kullanıyorum ilklerde güzel sorunsuz çalışıyor ama daha sonrasında eklenti çalışmıyor diye şikayetler geliyor 1 gün arayla...
CSDM'nin eklentisinde csdm.inc'i algılayarak ölumlere bakarak eklenti eşitlemeyi sağlıyor, ama bir süre sonra tahminimce modulu veya .inc'i algılamayı bıraktığı için eşitleme yapmayı bırakıyor.
Bunun çözümüne erişen varmı olmadı aklımda farklı çözümler mevcut onları uygulayacağım.
Kendi serverimde kullanıyorum sorunsuz çalışmakta. DM_balance.txt dosyasını addons>amxmodx>data>lang içine atman yeterli
DM_balance._1_44b.rar
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

[B.O.S.S]>>>

CSDM Eşitleme hk.

aynen arkadaşın attıgını kullan sorunsuz calısmaktadır .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ShooTeR

CSDM Eşitleme hk.

Mesaj gönderen ShooTeR »

musallatexe yazdı: Çrş Tem 31, 2019 9:29 pm
ShooTeR yazdı: Çrş Tem 31, 2019 7:18 pm Merhaba,
Kendi serverimde kullanıyorum sorunsuz çalışmakta. DM_balance.txt dosyasını addons>amxmodx>data>lang içine atman yeterli

DM_balance._1_44b.rar
Teşekkurler, yarın deniyicem.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

pustonicky

CSDM Eşitleme hk.

Mesaj gönderen pustonicky »

[B.O.S.S]>>> yazdı: Çrş Tem 31, 2019 9:43 pm aynen arkadaşın attıgını kullan sorunsuz calısmaktadır .
bu konu benim serverim için çok yararlı oldu. Umarım diyer arayan arkadaşlarda bulabilir bu yorumum sayesinde. Ayrıca Pluginin takm işleyişini anlamadım hocam /balance yazmadan da takım eşitleme yapıyor mu ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

[B.O.S.S]>>>

CSDM Eşitleme hk.

pustonicky yazdı: Cmt Ara 28, 2019 1:47 am
[B.O.S.S]>>> yazdı: Çrş Tem 31, 2019 9:43 pm aynen arkadaşın attıgını kullan sorunsuz calısmaktadır .
bu konu benim serverim için çok yararlı oldu. Umarım diyer arayan arkadaşlarda bulabilir bu yorumum sayesinde. Ayrıca Pluginin takm işleyişini anlamadım hocam /balance yazmadan da takım eşitleme yapıyor mu ?
ewt mevcuttur . onun dısında esıt degılse oyuncu yetkılı farketmez balance yazınca eşit degilse otomatık esıtleme yapmakta.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

pustonicky

CSDM Eşitleme hk.

Mesaj gönderen pustonicky »

[B.O.S.S]>>> yazdı: Cmt Ara 28, 2019 10:17 pm
pustonicky yazdı: Cmt Ara 28, 2019 1:47 am
ewt mevcuttur . onun dısında esıt degılse oyuncu yetkılı farketmez balance yazınca eşit degilse otomatık esıtleme yapmakta.
hocam her user girişinde takım dengeleri kontrol ediliyor diye say atıyo bunu nasıl kapatabilirim?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala