Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Cs 1.6 daki inanılmaz düşüş

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Noblemans Gaming

Mesaj gönderen Noblemans Gaming »

Hayırlı sabahlar arkadaşlar herkese günaydın son zamanlarda Kiralık Bülteni takip ediyorum oldukça düşük IP clasları düşüyor.Önceden aylarca Kiralık server olmazdı Sezonun başlangıcındayız fakat tatmin edilicek kadar bir düşüş var player olmayınca Haklı olarak sunucu sahipleride ürünü'nü uzatmıyor. Yaz başlangıcında böyle olması normal midir ? Düşük Ip çekicem fakat dolduramamaktan korkuyorum sizce .net ıpler Dogru Pluginler ile dolarmı fikirleriniz benim için değerlidir. :?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

İm₺tor

Mesaj gönderen İm₺tor »

Reis ilgilenirsen dolar herşey ilgilenmeye bakıyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

bravekadir
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen bravekadir »

CSDurağından server alıp ilgilenip dolduramadığım hiç bir ıp yok

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Ben serverim ile çok iyi ilgileniyorum ancak yeteri kadar dolmuyor bu iş ilgiden öte bir şey arkadaşın da dediği gibi büyük bir düşüş var bunu bende dahi fark ettim zaten arkadaşlarım olmasa şuan oyun dahi oynamam zevkine oynuyorum yoksa bende şuana kadar kepenkleri indirip gitmiştim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

NoThinq2Lose

Mesaj gönderen NoThinq2Lose »

1.6 devri bitiyor bence go geçeyim dedim çoğu server dolu inşallah eskiler gibi olur ortamı :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

NoThinq2Lose yazdı: Prş May 23, 2019 3:36 pm 1.6 devri bitiyor bence go geçeyim dedim çoğu server dolu inşallah eskiler gibi olur ortamı :)
Eskiler gibi olmaz ama bir nebze de olsa andırır

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

77 FPS
Server Ip/DNS: Kapalı.

Mesaj gönderen 77 FPS »

Bana güven, eğer Valve CS:GO hakkında yaptığı son güncellemeleri fixleyemezse yazın cs 1.6 tavan yapar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

77 FPS yazdı: Prş May 23, 2019 4:50 pm Bana güven, eğer Valve CS:GO hakkında yaptığı son güncellemeleri fixleyemezse yazın cs 1.6 tavan yapar.
Yazın tavan yapıyor okulla açılınca dibe düşüyor ortasını bulamıyoruz yani

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

holigan
Server Ip/DNS: 213.238.173.117
Clan İsmi: Holigan | Clan

Mesaj gönderen holigan »

hala bu oyunu oynayan yüzbinler belki milyonlar var
csdurağı yaşanılan her düşüşü oyunun artık eskisi kadar oynanmamasına bağlayarak kocaman kitlesini darma duman etti

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Valve 2 çalışanı ile 1.6 ya sürekli güncelleme getiriyor. Bu güncellemeler daha çok açıklar ve hatalar ile ilgili. Fakat yakın bir zamanda skor tablosuna yönelik bir güncelleme getirecek. Konu ile ilgili daha efektif bir güncelleme talep ettim sabah. Skor tablosundaki takım isimlerinin ve DEAD/ BOMB / Defusal Kit / VIP yazılarının eklenti ile degistirilebilmesine yönelik. Bununla birlikte yeni panel ile çalışmalar hızlanacak. Valve ve biz geliştiriciler oyuncu kapasitesi düşmekte olan oyun için bir şeyler yapıyoruz. Ben daha çok Ruslara yakın olduğum için onlar ile sohbet edip durumu takip ediyorum.
Türk geliştiriciler olarak şuanda CSD deyiz, fakat tek CSD için çalışmıyoruz. CSD kuralları altında diğer sunuculara da destek sağlıyoruz.
Ben şahsen Steam üzerinden oyunun Türkçe olması için gönüllü olduğumu HL yi güncelleyen mikela ya yazdım. Geri dönüş almadım ama çevirip hazır dosyaları Haziran ayından sonra atacağım.
Bununla birlikte Ömer TELLİ RevEmu nun güncellemesi ile yeni client hazırlayacağını söyledi. Bu client için NonSteam e yönelik bir kaç ekleme yapabilir.
Biz buradayız, fakat oyuncular daha ne kadar burada olur bilemeyiz. Bütün planlar bittikten sonra 1.6 ya okkalı modlar ve eklentiler yazacağız. Görmediğiniz özellikleri oyuna entegre edeceğiz. Bunlar için şuan zaman lazım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala