Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Yeni bir Mod için harita

Harita , model yapım dersleri , araç gereçleri.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ulyoS

Yeni bir Mod için harita

Mesaj gönderen ulyoS »

Merhabalar,

Yeni bir mod geliştirdik. Bu moda özel bir harita gerekli bana çeşitli şeyleri eklentilerle eklemek çok zor oluyor, harita bilgisine güvenen arkadaşları sahneye çağırıyorum. Harita 1hp_just benzeri bir harita olacak. Detaya girmeyeceğim, moddan bahsetmek istemiyorum öyle aman aman bir şekilde. Harita yapmayı, düzenlemeyi bilen kardeşlerim iletişime geçerse güzel işler başaracağımıza inanıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Yeni bir Mod için harita

Mesaj gönderen Colditz »

alpersoylu34 yazdı: Çrş Tem 11, 2018 6:35 pm Merhabalar,

Yeni bir mod geliştirdik. Bu moda özel bir harita gerekli bana çeşitli şeyleri eklentilerle eklemek çok zor oluyor, harita bilgisine güvenen arkadaşları sahneye çağırıyorum. Harita 1hp_just benzeri bir harita olacak. Detaya girmeyeceğim, moddan bahsetmek istemiyorum öyle aman aman bir şekilde. Harita yapmayı, düzenlemeyi bilen kardeşlerim iletişime geçerse güzel işler başaracağımıza inanıyorum.
Harita yapmayı pek bilmem fakat eklenti konusunda yardımcı olabilirim. Optimize vs. Modu merak ile bekliyoruz :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ulyoS

Yeni bir Mod için harita

Mesaj gönderen ulyoS »

Sana bahsettiğim mod, ince dokunuşları modelleri bitti. Sadelikten yana olduğum için zaten CSD de olan bir kaç kod sayesinde süsleyebileceğime inanıyorum. @Colditz e de ana smayı yaptığı için teşekkürler, müsait değildim kendisine yaptırmak durumunda kalmıştım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Yeni bir Mod için harita

Mesaj gönderen Colditz »

alpersoylu34 yazdı: Çrş Tem 11, 2018 6:39 pm Sana bahsettiğim mod, ince dokunuşları modelleri bitti. Sadelikten yana olduğum için zaten CSD de olan bir kaç kod sayesinde süsleyebileceğime inanıyorum. @Colditz e de ana smayı yaptığı için teşekkürler, müsait değildim kendisine yaptırmak durumunda kalmıştım.
Teşekküre gerek yok işimiz bu da, gerçekten merak içinde bekliyorum nasıl bir mod olacağını. Deneyeceğin zaman haber vermeyi unutma :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ulyoS

Yeni bir Mod için harita

Mesaj gönderen ulyoS »

@Colditz valla deneyecek zaman için bu harita lazım :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

pasa55

Yeni bir Mod için harita

Mesaj gönderen pasa55 »

Gta 5 mod icin calismalara basladim insallah tamamlarsam guzel bir seyler yapmaya calisacagim harita icin bise diyemiyorum ama mod calisman insallah iyi gider basarilar ( Eski FETIH FURIEN SAHIBI ) :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ulyoS

Yeni bir Mod için harita

Mesaj gönderen ulyoS »

pasa55 yazdı: Çrş Tem 11, 2018 8:30 pm Gta 5 mod icin calismalara basladim insallah tamamlarsam guzel bir seyler yapmaya calisacagim harita icin bise diyemiyorum ama mod calisman insallah iyi gider basarilar ( Eski FETIH FURIEN SAHIBI ) :)
Mod zaten bitti, kendin mi yazıyorsun buluyor musun? Sen yüklemeyi bile pek bilmezdin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taşralı
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: M@K@R@ KIR@@TH@NESİ
Clan İsmi: [M@] `` SinanT
İletişim:

Yeni bir Mod için harita

Mesaj gönderen Taşralı »

alpersoylu34 yazdı: Çrş Tem 11, 2018 8:34 pm
pasa55 yazdı: Çrş Tem 11, 2018 8:30 pm Gta 5 mod icin calismalara basladim insallah tamamlarsam guzel bir seyler yapmaya calisacagim harita icin bise diyemiyorum ama mod calisman insallah iyi gider basarilar ( Eski FETIH FURIEN SAHIBI ) :)
Mod zaten bitti, kendin mi yazıyorsun buluyor musun? Sen yüklemeyi bile pek bilmezdin.
:lol: :lol: :lol: işte buna çok güldüm.Eklenti yüklemesini bilmeyen birisi gerçekten eklenti yazması :D sen beni güldürdün alper.Allahta seni güldürsün.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Yeni bir Mod için harita

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

Farklı,Modlar için mapper bulmak zor.Ancak tanıdıklarım var Örnek benzer mapler varsa yapabiliceğini düşünüyorum.Ancak bizim klanımızda bulunmadığı ve CSD’de Serveri olmadığı için Ücretsiz yapıcağıni’da düşünmüyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ulyoS

Yeni bir Mod için harita

Mesaj gönderen ulyoS »

Modu ücretsiz vereceğim tam sürümünü yapınca, bu yüzden satmayacağım için de para verme fikrinde değilim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala