Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Efsanenin Devamı Serisinde Bugün [jail_crewkule_v2] *YAPIM AŞAMASI

Harita , model yapım dersleri , araç gereçleri.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
gebzelicreates
İletişim:

Mesaj gönderen gebzelicreates »

Merhabalar! Biliyorsunuzki forumlarda ve diğer ortamlarda Efsanenin Devamı serisindeki ilk harita olan jail_patos_v2 haritası çok beğenilmişti!

Harita csdurağı forumunda toplam 15 indirme, diğer forumlarda 15 indirme ve son olarak GameBanana'da toplam 75 indirmeye ulaştı ve bu indirme sayıları günden güne daha çok artıyor!

GameBanana'da jail_patos_v2

Evet, gelelim konumuza. Counter-Strike JailBreak Türkiye camiasının bilinen ilk jailbreak haritası ve en eski jailbreak haritası olan jail_crewkuleharitasının tıpkı jail_patos haritası gibi v2 versiyonu çıkma vakti geldi!

Bu haritayı ve efsanenin devamı serisindeki tüm haritaları siz değerli jailbreak oyuncularımıza ve klanlarına hediye ediyorum..
Not: haritada olmasını istediğiniz oyunları yorumlayabilirsiniz!

jail_crewkule_v2ÇOK YAKINDA!

İlkleri yaratan en eski mapper olan; Kozbenim'e sonsuz teşekkürler.

Resim
En son Yek'-ta tarafından Pzr May 20, 2018 12:38 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: forum kuralları

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
gebzelicreates
İletişim:

eqwe

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vanessaaa

Mesaj gönderen vanessaaa »

patos veya eski maplardan crewkule ye özgün maplarda degişiklik yapcagına kendine özgün map yapabilrsin .d

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Haritaları bilmem ama forum kurallarına uymuyorsun diye sistemden uyarı verebilirim. Ayriyeten konuyu haritalar bölümüne taşıdım.

İlk tayfanın hatırlayacağı en iyi harita jail_beta11'dir. Yeni nesil bilmez bu haritayı, some1s den bile eskidir. Bu haritayı alıp revize eder isen yeni nesilde öğrenir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Meytey
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: Forever Gaming

Mesaj gönderen Meytey »

Bir mapte komutçuyuda düşünmek lazım çok fazla silah olmasın komutçu kolaylıkla kz lz götürebilsin surf bhop masalı kafes bunlar vazgeçilmez oyunlar ekleyebilirse rus ruletide iyi olur bunların dışında şans oyunları çok oynanıyor. Başarılar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
gebzelicreates
İletişim:

Yek'-ta yazdı: Pzr May 20, 2018 12:47 pm Haritaları bilmem ama forum kurallarına uymuyorsun diye sistemden uyarı verebilirim. Ayriyeten konuyu haritalar bölümüne taşıdım.

İlk tayfanın hatırlayacağı en iyi harita jail_beta11'dir. Yeni nesil bilmez bu haritayı, some1s den bile eskidir. Bu haritayı alıp revize eder isen yeni nesilde öğrenir.
Merhaba, bunun gibi bir konu açtığımda haritalar bölümünden kaldırılmıştı.
Bende buraya açayım dedim. Kusura bakmayın..

jail_beta11 i cidden ilk defa görüyorum, beta11 türk yapımı değil sanırsam, ben konuda jail_crewkule jailbreak türkiyede bilinen en eski haritadır olarak belirtmişim.

sizin için yakın zamanda onunla ilgili çalışma yapacağım
En son Yek'-ta tarafından Pzr May 20, 2018 2:27 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Forum kuralları

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
gebzelicreates
İletişim:

vanessaaa yazdı: Pzr May 20, 2018 12:35 pm patos veya eski maplardan crewkule ye özgün maplarda degişiklik yapcagına kendine özgün map yapabilrsin .d
Cidden şu anda jailbreak klanlarının okadar kötü bir tutumu varki.. herkes jail_buyukisyan_dark - jail_buyukisyan_csgo haritalarında takılmış durumda.

Şuanda nekadar iyi map yaparsanız yapın hiç bir server oynamaz, oynatmaz çünkü oyuncular tamamıyla dark vs csgo mapında alışmış durumda, başka maplar açılınca server tamamıyla boşalıyor..

Ben eskileri hatırlamak amacıyla eski mapların v2 sürümünü çıkarıyorum..

Kendime özgün tüm serverlerde oynatılacak maplar yapmak ile hiç zamanımı harcayamam, şuana kadar nekadar güzel maplar gördüysem tamamıyla tarihi eser oluyor, dark csgo gibi maplar herzaman zirvede..
En son Yek'-ta tarafından Pzr May 20, 2018 2:29 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
gebzelicreates
İletişim:

Meytey yazdı: Pzr May 20, 2018 1:27 pm Bir mapte komutçuyuda düşünmek lazım çok fazla silah olmasın komutçu kolaylıkla kz lz götürebilsin surf bhop masalı kafes bunlar vazgeçilmez oyunlar ekleyebilirse rus ruletide iyi olur bunların dışında şans oyunları çok oynanıyor. Başarılar
Önerileriniz için teşekkürler, bhop yapmayı düşünüyorum fakat surf-disko v.s oyunlar eski mapların kalitesini, sadeliğini ve özgünlüğünü bozmakta..

Klasik oyunlar, modern küçük oyunları tercih ederim.
En son Yek'-ta tarafından Pzr May 20, 2018 2:31 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
gebzelicreates
İletişim:

Haritanın son durumu ; 2/10

Resim
Resim
Resim
En son Taha Demirbaş tarafından Pzr May 20, 2018 4:34 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: forum kuralları

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

PaZee
Server Ip/DNS: Cs.teknoklan.com
Clan İsmi: TeknoKlan
İletişim:

Mesaj gönderen PaZee »

crewkule eskiden tek oyunculuda açıp boş boş gemiye bindigim oylesine haritada saatlerce gezindigim ve hiç sıkılmadıgım tek haritadir.

eski harita duzeninin ustune eklemeler yaparsan daha iyi olur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala