Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Silah Sesi Değiştirme

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

MehmetReis-
Server Ip/DNS: cs121.csduragi.com
Clan İsmi: Nationals

Silah Sesi Değiştirme

Mesaj gönderen MehmetReis- »

Teşekkürler ahmet bunca senedir uğraştım silah seslerini değiştirmek için 1 ay önce yaptık 0 dan şimdi paylaşıldı şansa bak arkadaş :)

Etiketler:
Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

undead52

Silah Sesi Değiştirme

Mesaj gönderen undead52 »

@@ahmetsencanx2

K.b ama çalışmayan insana ekmek vermiyorlar ben 1 ayda buldugum seyi paylasmakda istemedim fakat bulduysamada kodla ugrasmadim cunku gereksiz sekilde serveri kastiracaktir diye dusundumki alliedmoddersdada herkez bunu soyluyordu ve Benim bildigim cs go silahlari tamamen hepsi teker teker diye yaziliyor diye biliyorum ayrica sürekli bunu su silaha gore nasil yapilir gibi sorularla ugrasmakta istemedim ve en onemlisi arastiran herkez bulabilir kimse annesinin karninda ogrenmiyor arastirmak diye bir sey var.

@MehmetReis- adlı arkadasa sorabilirisiniz bu yolla yaptiysa buyuk ihtimal serverda fps dususleri oluyordur oyuncularda.

Ve eklentiyle alakasi yok diyorsunuz fakat bu kadar iyi yazmis olan birisinin eklentiye WEAPON ve WEAPONN seklinde bir şey eklemesi mümkün degil ve eklentinin bütün her yerinin ayni olduguna bile dikkat etmemissiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MehmetReis-
Server Ip/DNS: cs121.csduragi.com
Clan İsmi: Nationals

Silah Sesi Değiştirme

Mesaj gönderen MehmetReis- »

undead52 yazdı: Pzt Nis 16, 2018 10:47 pm @@ahmetsencanx2

K.b ama çalışmayan insana ekmek vermiyorlar ben 1 ayda buldugum seyi paylasmakda istemedim fakat bulduysamada kodla ugrasmadim cunku gereksiz sekilde serveri kastiracaktir diye dusundumki alliedmoddersdada herkez bunu soyluyordu ve Benim bildigim cs go silahlari tamamen hepsi teker teker diye yaziliyor diye biliyorum ayrica sürekli bunu su silaha gore nasil yapilir gibi sorularla ugrasmakta istemedim ve en onemlisi arastiran herkez bulabilir kimse annesinin karninda ogrenmiyor arastirmak diye bir sey var.

@MehmetReis- adlı arkadasa sorabilirisiniz bu yolla yaptiysa buyuk ihtimal serverda fps dususleri oluyordur oyuncularda.

Ve eklentiyle alakasi yok diyorsunuz fakat bu kadar iyi yazmis olan birisinin eklentiye WEAPON ve WEAPONN seklinde bir şey eklemesi mümkün degil ve eklentinin bütün her yerinin ayni olduguna bile dikkat etmemissiniz.
Hayır biz 0 dan yazdık başka türlüde yazmıştık onda kasma ve lag yapıyordu hafif bu ahmetin attığındada çok hafif var gibi şimdi bu 0 dan yazdığımız silah ses değiştirme plugininde 0 kasma 0 lag hem oyuncularda hamde serverin fps kontrollerinden baktık hiç oynama yoktu.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

undead52

Silah Sesi Değiştirme

Mesaj gönderen undead52 »

MehmetReis- yazdı: Pzt Nis 16, 2018 11:17 pm
undead52 yazdı: Pzt Nis 16, 2018 10:47 pm @@ahmetsencanx2

Hayır biz 0 dan yazdık başka türlüde yazmıştık onda kasma ve lag yapıyordu hafif bu ahmetin attığındada çok hafif var gibi şimdi bu 0 dan yazdığımız silah ses değiştirme plugininde 0 kasma 0 lag hem oyuncularda hamde serverin fps kontrollerinden baktık hiç oynama yoktu.
Eğer server icinde +20 kisi ve m4a1 ak47 gibi silahlar ile denerseniz daha iyi bir test olur. Fakat hangi servera girdiysem ates ettigimde bi ağırlık var ve silahlar geç tepki veriyor 10-15 ping le oynasam bile. Yorum icin saol :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Silah Sesi Değiştirme

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Biz bu durumların hepsini bir eklentide toplayalım ya sanki böyle kullanımı karmaşık geldi gibi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Silah Sesi Değiştirme

Mesaj gönderen Poseidon* »

Taha Demirbaş yazdı: Sal Nis 17, 2018 12:17 am Biz bu durumların hepsini bir eklentide toplayalım ya sanki böyle kullanımı karmaşık geldi gibi
Bence de hepsini ayrı ayrı eklentide derlemek boşuna şişme yapacaktır

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

The​ Professiona͏l
Server Ip/DNS: 213.238.173.53
Clan İsmi: World War'Z
İletişim:

Silah Sesi Değiştirme

Mesaj gönderen The​ Professiona͏l »

Sırf insanların "helal olsun ahmet" demesi için mi yapımcı kısmına AhmetBey yazdın? Ne olurdu yani örnek aldığın kişinin adını yazıp teşekkürlerini bildirsen... Yabancılar ufak bir paylaşıma yüz tane "Credits" giriyor bizimkiler kendi adını yazarak ünlü olacağını sanıyor :|

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

seypa
İletişim:

Silah Sesi Değiştirme

Mesaj gönderen seypa »

Eklentiye sahip olup da paylaşmayı hor görenler utansın isterse babasının ismini yazar karalamayı bırakın. Her sonun bir ilki vardır

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ahmetsencanx2

Silah Sesi Değiştirme

Mesaj gönderen ahmetsencanx2 »

The​ Professiona͏l yazdı: Sal Nis 17, 2018 3:24 am Sırf insanların "helal olsun ahmet" demesi için mi yapımcı kısmına AhmetBey yazdın? Ne olurdu yani örnek aldığın kişinin adını yazıp teşekkürlerini bildirsen... Yabancılar ufak bir paylaşıma yüz tane "Credits" giriyor bizimkiler kendi adını yazarak ünlü olacağını sanıyor :|
Örnek aldığım kişi sen olduğunu mu sanıyorsun ? Öyleyse dünyada ilk dediğin crosshair eklentisi varya onuda paylaşacam sen kafana takma. Daha benimlede daha da muhattap olma. Senin bana etmediğin hakaret kalmadığı halde ben yasaklanmıştım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

The​ Professiona͏l
Server Ip/DNS: 213.238.173.53
Clan İsmi: World War'Z
İletişim:

Silah Sesi Değiştirme

Mesaj gönderen The​ Professiona͏l »

Hayır kendimden bahsetmiyorum eklentiyi alliedmodders forumundan aldığın açık neden kendi adını yazıyorsun? Şu toplumsal etik kurallarını bir öğrenin artık. Ayrıca eklentileri bana inat paylaşman ayrı bir trajikomik olay. "Onu da paylaşacam" gülüyorum sadece...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala