Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Acil yetkiler 10 dk da bir gidiyor

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Fatih ~ EjderYa yazdı: Pzr Nis 01, 2018 11:39 pm Şuanda piyasada olan bazı sunucular bu paneli kullanıyorlar.
Yanlış bilgi, özel yazım panel kimsede yok. AFK Kalan vs gibi bir durum değil, oturum süresi boyunca işlem yapmazsanız haliyle birkaç korumaya takılırsınız.
buna önlemi kullanıcı f5 yaparak alabilir, konu ile alakasız

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

İlyas ERTEKİN

Mesaj gönderen İlyas ERTEKİN »

@Fatih ~ EjderYa hakli dosyalara 5 dakika gibi bi sure ellemeyip daha sonra kaydete basmadan anamenuye donersek veya da panelde direk cikip tekrar girersek bu durum mevcut oluyor ben bizzat deemistim jail.ini plugins.ini adminlikler gibi dosyalar tamamen siliniyor ve panele giremiyordum sayfayi yenile diyordum ama surekli yenilede kaliyordu ama serverde sikinti olmuyir acik kaliyordu adminlikler ve eklentiler haric ve de ben sorunun nedenindeki dusunceme gelirsem .ini .txt gibi dosyalari kaydetmeden ciktigimiz icin tekrar panele girdigimizde panel bizi hala orda goruyor ve bug bu sekilde oluyor(diye dusunuyorum)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Yedek alın, her zaman yedek alın. Bir çok firma müşterileri için yedek alma zorunluluğu getirir. Bizde böyle bir zorunluluk yoktur. Sadece yedek alınması gerektiğini söyleriz.
Sorununuza gelecek olur isek, sıkıntı ddos korumadan oluyor, yani panel ile alakalı herhangi bir sıkıntı yok. Siz uzun süre işlem yapmadığınız zaman panelde işlem yaptığınızda yeniden ddos korumadan geçiyorsunuz. Geçer iken eğer kaydedilecek veri var ise aradan kayboluyor ve boş gidiyor. Boş gidince silindi muhabbetine dönüyor.

Bu sorun dediğiniz olay yeni panelde olsa olacak bir olay. Eğer bu ddos koruma sistemi olmaz ise panele yapılan ufak bir saldırıda panele erişim ddos kesilene kadar devam eder.

Yedek alın öyle işlem yapın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

İlyas ERTEKİN

Mesaj gönderen İlyas ERTEKİN »

Yek'-ta yazdı: Pzt Nis 02, 2018 12:26 am Yedek alın, her zaman yedek alın. Bir çok firma müşterileri için yedek alma zorunluluğu getirir. Bizde böyle bir zorunluluk yoktur. Sadece yedek alınması gerektiğini söyleriz.
Sorununuza gelecek olur isek, sıkıntı ddos korumadan oluyor, yani panel ile alakalı herhangi bir sıkıntı yok. Siz uzun süre işlem yapmadığınız zaman panelde işlem yaptığınızda yeniden ddos korumadan geçiyorsunuz. Geçer iken eğer kaydedilecek veri var ise aradan kayboluyor ve boş gidiyor. Boş gidince silindi muhabbetine dönüyor.

Bu sorun dediğiniz olay yeni panelde olsa olacak bir olay. Eğer bu ddos koruma sistemi olmaz ise panele yapılan ufak bir saldırıda panele erişim ddos kesilene kadar devam eder.

Yedek alın öyle işlem yapın.

Ben farkina vardiktan sonra zaten tekrarlamamistim ama dalginligimiza vs geliyor bazen ozaman oluyor du simdi server da yok ;)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gozyasi`
Clan İsmi: IMMORTAL Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen Gozyasi` »

Esnafin hergunun sonunda Z raporu almasi gibi panelinizin yedegini hergun kaydedip bir klasorde toplayin. Veriler silinince faydasini anliyorsunuz:)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Levelsiz
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: CS37.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: JackDaniel's
İletişim:

Mesaj gönderen Levelsiz »

Gozyasi` yazdı: Pzt Nis 02, 2018 12:53 am Esnafin hergunun sonunda Z raporu almasi gibi panelinizin yedegini hergun kaydedip bir klasorde toplayin. Veriler silinince faydasini anliyorsunuz:)
Güzel örnek :)))

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala