Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Plugin aktif olmuyor

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
pasa55

Plugin aktif olmuyor

Mesaj gönderen pasa55 »

Merhaba arkadaşlar çift zıplama pluginini sadece admine özel yapmıştım şimdi oyuncularada yaptım ama aktif olmuyor kesinlikle hata vs yoktur ne tür hosting de sunucu açtıysam hiç böyle hatalar almadım ama csdurağı nedense böyle oluyor ve bu benim canımı sıkıyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Leooo
Clan İsmi: Azerbaycan

Plugin aktif olmuyor

Mesaj gönderen Leooo »

Yükleyince hata filan veriyormu ?

Plugini atın bi bakalım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Plugin aktif olmuyor

Mesaj gönderen Fatih ~ EjderYa »

pasa55 yazdı: Cum Mar 16, 2018 8:01 pm Merhaba arkadaşlar çift zıplama pluginini sadece admine özel yapmıştım şimdi oyuncularada yaptım ama aktif olmuyor kesinlikle hata vs yoktur ne tür hosting de sunucu açtıysam hiç böyle hatalar almadım ama csdurağı nedense böyle oluyor ve bu benim canımı sıkıyor
Csdurağı ile alakası yok. Eklentiyi düzenlerken yanlışlıklar yapmışsındır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
pasa55

Plugin aktif olmuyor

Mesaj gönderen pasa55 »

Leooo yazdı: Cmt Mar 17, 2018 2:16 pm Yükleyince hata filan veriyormu ?

Plugini atın bi bakalım.
Simdi bu cift ziplama zombie escape icin ve bunu turkiyede arkadasim BoT! Ilk o yaptigi icin atamiyorum hata vermiyor client hatasi haric oda onemli bir hata degil plugin zp 5.0.7 de boyle oluyo oyunsunucumda sw em vardi sw 20 kisi den dusmuyodu ne boyle bi sikinti ne semiclip ne su bu ilk defa boyle bisiyle karsilastim hayatimda

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Leooo

Plugin aktif olmuyor

Mesaj gönderen Leooo »

pasa55 yazdı: Cmt Mar 17, 2018 8:14 pm

Plugini atın bi bakalım.
Simdi bu cift ziplama zombie escape icin ve bunu turkiyede arkadasim BoT! Ilk o yaptigi icin atamiyorum hata vermiyor client hatasi haric oda onemli bir hata degil plugin zp 5.0.7 de boyle oluyo oyunsunucumda sw em vardi sw 20 kisi den dusmuyodu ne boyle bi sikinti ne semiclip ne su bu ilk defa boyle bisiyle karsilastim hayatimda
Ne fark eder çift zıplama çift zıplamadır. Bide Başka hostingin ismini yazmak yasaktır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
pasa55

Plugin aktif olmuyor

Mesaj gönderen pasa55 »

Leooo yazdı: Cmt Mar 17, 2018 8:15 pm

Plugini atın bi bakalım.
Ne fark eder çift zıplama çift zıplamadır. Bide Başka hostingin ismini yazmak yasaktır.
Bu cift ziplama normalde ct de ve t de ziplaniyor yani zombide de cift ziplaya biliyosun ama biz bunu zm ye kapali yaptik ve belli kisilerde var bu plugin

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Leooo

Plugin aktif olmuyor

Mesaj gönderen Leooo »

pasa55 yazdı: Cmt Mar 17, 2018 8:18 pm
Leooo yazdı: Cmt Mar 17, 2018 8:15 pm

Bu cift ziplama normalde ct de ve t de ziplaniyor yani zombide de cift ziplaya biliyosun ama biz bunu zm ye kapali yaptik ve belli kisilerde var bu plugin
Hmm içine bakılmalı sonuçta nasıl yardımcı olucağız ki ? :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
pasa55

Plugin aktif olmuyor

Mesaj gönderen pasa55 »

Hmm içine bakılmalı sonuçta nasıl yardımcı olucağız ki ? :D
[/quote]

Halletmeye calisirim ben belkide onun yuzunden serveri sifirliyip tekrar kuracam ze mod da kolay bisi degil dosyalari yok bende kafama gore editler kurar silerim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Leooo

Plugin aktif olmuyor

Mesaj gönderen Leooo »

pasa55 yazdı: Cmt Mar 17, 2018 8:23 pm Hmm içine bakılmalı sonuçta nasıl yardımcı olucağız ki ? :D
Halletmeye calisirim ben belkide onun yuzunden serveri sifirliyip tekrar kuracam ze mod da kolay bisi degil dosyalari yok bende kafama gore editler kurar silerim
[/quote]

Sıfırlamayın bence yapan kişiye söyleyin yardım etsin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Leooo

Plugin aktif olmuyor

Mesaj gönderen Leooo »

Şunu denesene bi. Sadece CT özel.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala