Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

[istek]Servere Sprites (.spr) ekleme plugini

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
EXOTIC

Mesaj gönderen EXOTIC »

arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi servere farklı bir scope ekliycem bunun için plugin olan varsa atabilir mi veya yazabilir mi şimdiden teşekkürler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
EXOTIC

Mesaj gönderen EXOTIC »

GHW_Weapon_Replacement.amxx gibi bir plugin diyorum model yerine sprites dosyalarımı baska oyunculara aktarıcagım plugin lazım arkadaşlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
EXOTIC

Mesaj gönderen EXOTIC »

konu güncel yokmu bilen dostlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
EXOTIC

Mesaj gönderen EXOTIC »

güncel sorun devam ediyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Bu bir sorun değildir, istektir. Yapabilecek durumda değilim ama tüyolar verebilirim.
Zombie plague için yazılmış cross silahı var. HL deki dürbünlü silah. Bu silah hatırladığım kadarı ile awp silahının üzerine yazıldı. Bu silahı alın eksiltmeler yapın. Model dosyalarını silin, zp den çıkartın, sadece awp sorgusuna duyarlı olsun. Sorunsuz bir şekilde yaparsanız istediğinizi elde edersiniz, tabii bir eklenti bir silah içindir.
Birde belki CS:GO mod için yapanlar çıkmıştır, internette CS:GO mod eklentileri diye araştır belki çıkar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
EXOTIC

Mesaj gönderen EXOTIC »

Yek'-ta yazdı: Cum Şub 23, 2018 12:32 pm Bu bir sorun değildir, istektir. Yapabilecek durumda değilim ama tüyolar verebilirim.
Zombie plague için yazılmış cross silahı var. HL deki dürbünlü silah. Bu silah hatırladığım kadarı ile awp silahının üzerine yazıldı. Bu silahı alın eksiltmeler yapın. Model dosyalarını silin, zp den çıkartın, sadece awp sorgusuna duyarlı olsun. Sorunsuz bir şekilde yaparsanız istediğinizi elde edersiniz, tabii bir eklenti bir silah içindir.
Birde belki CS:GO mod için yapanlar çıkmıştır, internette CS:GO mod eklentileri diye araştır belki çıkar.
hocam bende cs:Go mod yapmaya calısıyorum bu yuzden ıstedım modellemeden pek anlamam gereklı olan sey bır kac spr eklentısı eklmem

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

crowlinn

Mesaj gönderen crowlinn »

Var olan spr yi değiştirmek için entities resources replacements eklentisi olduğunu biliyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
EXOTIC

Mesaj gönderen EXOTIC »

crowlinn yazdı: Sal Şub 27, 2018 1:17 am Var olan spr yi değiştirmek için entities resources replacements eklentisi olduğunu biliyorum
hocam nasıl kullanıcam bılgım yok bıde ındırme lınkını atabılır mısın rıca etsem

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

crowlinn

Mesaj gönderen crowlinn »

EXOTIC yazdı: Pzt Mar 05, 2018 10:17 pm
crowlinn yazdı: Sal Şub 27, 2018 1:17 am Var olan spr yi değiştirmek için entities resources replacements eklentisi olduğunu biliyorum
hocam nasıl kullanıcam bılgım yok bıde ındırme lınkını atabılır mısın rıca etsem
https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=250244

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala