Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Sw Dolmuyor

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
burak987
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Sw Dolmuyor

Mesaj gönderen burak987 »

Benim Zm Escape kaçıs modu serverim var cs72 benden kat kat düşük ipler ful çekiyor 140 ip 183 ip ful çekiyor lakin bende en fazla 15 kişi üstüde olmuyor nabıcam ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

TheAsTeRiX
Clan İsmi: Skull Gaming

Sw Dolmuyor

Mesaj gönderen TheAsTeRiX »

burak987 yazdı:Benim Zm Escape kaçıs modu serverim var cs72 benden kat kat düşük ipler ful çekiyor 140 ip 183 ip ful çekiyor lakin bende en fazla 15 kişi üstüde olmuyor nabıcam ?
Sunucuyu doldurmak tamamen size ait.CSDuragi`` nın yapabileceği bir şey yok.Sunucunu doldurmak için sürekli aktif admin koymalı,oyuncuların eğlenebileceği eklentiler getirmelisin.Bunlar sadece örnek.Başarılar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

emrullah75
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: MarshMellow
İletişim:

Sw Dolmuyor

Mesaj gönderen emrullah75 »

Bi söyle server İP'ini

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ktalko
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Sw Dolmuyor

Mesaj gönderen Ktalko »

Bunu bence csdurağına bağlamak yerine kendinize şu soruyu sorun. Neden benim serverimi tercih etmiyorlar? Belki pluginleri beğenmediler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

oCezaMelegi
Server Ip/DNS: 213.238.173.18
Clan İsmi: [I]ncredibLe'S
İletişim:

Sw Dolmuyor

Mesaj gönderen oCezaMelegi »

7 tane zombi escape serverı var. Dolmuyor demek biraz saçmalık çünkü doldurmak size bakar.

Cs18de bazen dolmuyor. Sürekli dolu olması gerekmiyor. Sizin serverı doldurmanız gerekiyor. Biraz çaba gerekiyor.

7 zombi Escape serverıda baya bir sayı ediyor bence. Bu durum ilerleyen zamanlarda çoğalıcak daha kötü bir hal alıcak yerinizi bence sağlama alın. Csdurağının size sağladığı usera değil kendinize bakmanız gerek.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

hpx'
Server Ip/DNS: 213.238.173.162
Clan İsmi: [F]arzet [K]i`

Sw Dolmuyor

Mesaj gönderen hpx' »

Düzgünce pluginleri hazırlarsanız ve samimi ortamı sağlarsanız isterseniz son ip yi alın server yinede dolar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
burak987
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Sw Dolmuyor

kardeşim tekim pluginlerim efsane serverle her gün uğraşıyorum yeni süper maplar yapıyorum ama gelmiyor arkadaşım ilgileniyoruz her gün ! 213.238.173.72

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

TheAsTeRiX
Clan İsmi: Skull Gaming

Sw Dolmuyor

Mesaj gönderen TheAsTeRiX »

burak987 yazdı:kardeşim tekim pluginlerim efsane serverle her gün uğraşıyorum yeni süper maplar yapıyorum ama gelmiyor arkadaşım ilgileniyoruz her gün ! 213.238.173.72
Eklentilerin sana göre güzel,oyuncuların düşüncelerini aldın mı ya da oyunculara özel şeyler ve isteklerini değerlendirdin mi ? Bu soruların cevapları hayır.Gözden geçirmen gereken çok şey var.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

hpx'
Server Ip/DNS: 213.238.173.162
Clan İsmi: [F]arzet [K]i`

Sw Dolmuyor

Mesaj gönderen hpx' »

burak987 yazdı:kardeşim tekim pluginlerim efsane serverle her gün uğraşıyorum yeni süper maplar yapıyorum ama gelmiyor arkadaşım ilgileniyoruz her gün ! 213.238.173.72
Pluginler efsane diyorsun hocamda herkesin adına böyle bir yorum yapamazsınki herkesin seveceği pluginler aynı olacak diye bir şey yok. Yeni mapler diyorsun herkes her mapi bilecek diye bir şey yok. Bazı adamlar bildiği mapte oynamak istiyor. Serverinize yetkililer alarak userlere yetki verip kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
burak987
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Sw Dolmuyor

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011434843662 beni eklerseniz sevinirim Ordan konuşsak daha iyi olur Asterix :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli