Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

TS3 kiralamak

Team Speak 3 hataları, server durumları ve bilgi paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

BoSs*
Clan İsmi: PatronClan

TS3 kiralamak

Mesaj gönderen BoSs* »

ENESIZM yazdı: Cum Tem 02, 2021 7:13 pm
BoSs* yazdı: Prş Tem 01, 2021 11:07 am herkes firma tanıtımı yapmış bende yapayım vergi levhası olup fatura kesen gamingvds.com cok iyi koruma veriyo ve 3.9.1 on Linux kuruyor black list yeme oranı cok düşük,
full surum girebilen ben suan ordan kullanıyom gayet sağlıklı bazı ts3 ler duserken benım kullandıgım ts dusmuyor kullandıgı ts den sıkayetcı olan orayada baka bılır .!
sanırım sunucularınızı sunucumhostingden alıyor, tr lokasyon sunucular her zaman düşer. çünkü ülkede altyapı yok. tr lokasyon olupta asla düşmez diyen insan yalan söylüyordur. en basit örneği kendi internetlerimiz. 50 download alınca mutlu oluyoruz. ki gerçekten düşmeyen bir sunucu olsa idi 2017 ve öncesinde Ömer Telli fransa ovh değil tr lokasyon sunucuları almayı tercih ederdi.
ondan sonra bidaha yazdım ''düşmeyen ts yoktur'' diye kanka biliyom zaten daha saldırı almadıgım ıcın dusmuyodur belkı dedım bide benim kullandıgım ts dusmuyo deme sebebımde o kadar fazla saldırı alan bır fırma degıl cok fazla dusmanı yok ondan önerdim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

snngltpe

TS3 kiralamak

Mesaj gönderen snngltpe »

Fiyat konusunda herhangi bir sıkıntınız yok ise teamspeak3ün türkiye yetkili satıcısından almanı öneririm örnek ; climbhost

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala