Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Ts3 blacklist hatası

Team Speak 3 hataları, server durumları ve bilgi paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

MustafaBaskan

Ts3 blacklist hatası

Mesaj gönderen MustafaBaskan »

ShooTeR yazdı: Çrş Nis 01, 2020 1:44 pm
MustafaBaskan yazdı: Çrş Nis 01, 2020 1:25 pm
-NexuS yazdı: Cum Şub 14, 2020 10:55 pm Merhaba,

Blacklist sorununu 2 türlü halledebilirsiniz.

1. Lisansınız var ise teamspeakusa.com üzerinden destek talebi oluşturun. Bu ip adresini yeni kiraladım. Benden önce blackliste alınmış kaldırır mısınız vs. şeklinde destek talebi açarsanız kaldırıyorlar.

2. IP değişimi.

Extra olarak default lisans kullanmak isterseniz 3.10.0 sürümünde default lisansını kullanabilirsiniz. (3.9.1 default lisansı kaldırıldı.) Fakat 3.1.10 client sürümleri girememektedir.
Bunlarla uğraşmak yerine kolaylı yoldan TeaSpeak kullanılabilir. TeaSpeak'a tüm sürümler giriş yapıyor. Hem user kaybı yaşanmaz, hemde rahat.
Mustafa elinde teaspeak icin gerekli dosyalar mevcutsa tarafima ulastirabilirmisin
LinuxKurulum scriptinde TeaSpeak bulunuyor.

link; https://linuxkurulum.com/p/1-script-indir

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

cazi53

Ts3 blacklist hatası

Mesaj gönderen cazi53 »

bestcore yazdı: Cum Şub 14, 2020 5:45 pm Arkadaşlar ts3de herzaman girdiğim ts3 bugün eror verdi Failed to connect to server: server blacklisted böyle diyor,
internetten soruna bakdım C Diskinden windows system32 drivers etc girdim hosttan ayarladım herşeyi koduda yazdım ama
kaydederken izin vermedı , sonra araştırdım yönetici izni istiyormuş ama bilgisayar yönetici ve bütün hakları var neden yardım
edebilirmisin ?
Host dosyasına ;
127.0.0.1 blacklist.teamspeak.com
127.0.0.1 blacklist2.teamspeak.com
127.0.0.1 versions.teamspeak.com

Bunları yazıyosun kaydedemiyorsun anladığım kadarıyla?

Benzer durumlar bende de olmuştu.
Host dosyasını masaüstüne kopyala. Sağ tıkla salt okunur tiki işaretli ise kaldır. Aç en altına yaz şu yukarıda verdiğim adresleri kaydet. Sonra tekrar salt okunur yap. Aynı dizine tekrar at değiştir. Değiştirmeye izin vermezse oradakini sil masaüstündeki kopyayı at.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

-NexuS

Ts3 blacklist hatası

Mesaj gönderen -NexuS »

1. Lisansınız var ise teamspeakusa.com üzerinden destek talebi oluşturun. Bu ip adresini yeni kiraladım. Benden önce blackliste alınmış kaldırır mısınız vs. şeklinde destek talebi açarsanız kaldırıyorlar.

2. IP değişimi.

Extra olarak default lisans kullanmak isterseniz 3.10.0 sürümünde default lisansını kullanabilirsiniz. (3.9.1 default lisansı kaldırıldı.) Fakat 3.1.10 client sürümleri girememektedir.
Bunlarla uğraşmak yerine kolaylı yoldan TeaSpeak kullanılabilir. TeaSpeak'a tüm sürümler giriş yapıyor. Hem user kaybı yaşanmaz, hemde rahat.
TeaSpeak blacklist yemiyor sanki boşa zaman kaybı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

MustafaBaskan

Ts3 blacklist hatası

-NexuS yazdı: Prş Nis 02, 2020 1:04 am

2. IP değişimi.

Bot atmazsan hiçbir şey olmaz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

-NexuS

Ts3 blacklist hatası

Mesaj gönderen -NexuS »

MustafaBaskan yazdı: Prş Nis 02, 2020 2:15 pm

Bot ile ne alakası var? Teaspeak denilen şey teamspeak 3'ün eski sürümlerinin kaynak kodu ile yazılan bir crack sistem. Zaten teamspeak buna izin vermiyor. Bilip bilmeden yorum yapmayalım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

MustafaBaskan

Ts3 blacklist hatası

-NexuS yazdı: Prş Nis 02, 2020 3:30 pm

Bot ile ne alakası var? Teaspeak denilen şey teamspeak 3'ün eski sürümlerinin kaynak kodu ile yazılan bir crack sistem. Zaten teamspeak buna izin vermiyor. Bilip bilmeden yorum yapmayalım.
Burada yıllarını ts3'e adayan birisi olarak konuşuyorum, tartışmaya dönmesin. : )

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

-NexuS

Ts3 blacklist hatası

Mesaj gönderen -NexuS »

MustafaBaskan yazdı: Cum Nis 03, 2020 1:58 am
-NexuS yazdı: Prş Nis 02, 2020 3:30 pm

Burada yıllarını ts3'e adayan birisi olarak konuşuyorum, tartışmaya dönmesin. : )
TS3'e adayan? Boş konu o zaman :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala