Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Teamspeak durumu nedir?

Team Speak 3 hataları, server durumları ve bilgi paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen Red »

baskanbey38 yazdı: Sal Eki 06, 2020 8:42 pm
Red yazdı: Pzt Eki 05, 2020 7:29 pm
JB[EREN]JB yazdı: Pzt Eki 05, 2020 7:22 pm Pasaflarınızı dinlemekten yoruldum desem yeridir. Siz kendi halinizde takılmaya ve sallama çayınızı içmeye devam edebilirsiniz. Cs1.6 serveri olupta lisans alan kimse yok, buraya dekontunu yüklesin biri görelim. Neyse siz pasafçılara elveda diliyorum, nargilemi içmeye gidiyorum. Dekontunuzu bulursanız yazarsınız. Kışkırtmak veya tahrik edici cümleler yazacaksanız boşuna uğraşmayın yanıt vermeyip sizi kudurturum. Hadi iyi akşamlar.
aynen lisansımız yok
https://www.teamspeak.com/en/features/pricing/
sitede görüldügü gibi 55 dolar yani 348 tl ediyor ama 64 kişilik lisans
sizinki $500 dolar 1024 kişilik ts3 ünüzdeki lisans 3.892,75 Türk Lirası EDİYOR Kimi yiyorsunuz xd
faturama bakarsan eğer önceki sste 55 dolar + 45 dolarlık ödenmiş fatura göreceksin lisansım 128 slot 2 farklı dekont attım oraya ts ipim imzamda blacklist at atabiliyosan bu kadar basit konuyu uzatmaya gerek yok

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByKieL*

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen ByKieL* »

Satışlar başlamalı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Escobar.

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen Escobar. »

baskanbey38 yazdı: Pzt Eki 05, 2020 1:24 pm
Escobar. yazdı: Sal Eyl 29, 2020 11:15 am
baskanbey38 yazdı: Sal Eyl 29, 2020 1:16 am

konu biraz eski ve terkardan açılsın gibi bişey istedim Hani Sonuçta ömerbeyin yönettigi bir site var oyuncular var teamspeak ana sayfasında eger varsa oyuncunuz siteniz diyor lisans veririz hiç yoktan ts3.csduragı gibi bir yer acılsa güzel olur lisanslı Ve Arz Kardeşim teamspeak lar asıl gri ve kara liste yiyor teamspeak3 - teamspeak'ı çarklanmış olarak görüyor ve karalisteyi onaylıyor o yüzden teamspeak3 açıp 32 kişilik yapmanızı öneririm . lisans satın almakta bildigim kadarı oyuncu göstermeniz sitenizin olması gerekiyor :) paralı linsans yok :)
Mağarada falan mı yaşıyorsun? Senin bahsettiğin sponsorluk ile alınan lisans. Arz direk satın alıyor. Bunun için her hangi birşey yapmıyor. Gidip paşalar gibi 100 usd verip aldı lisansını istediği gibi kullanır.
çok bilmişsin ama boş bilmişsin düşünkü csduragını yan siteden 30 tl ucuza satıyolar gibi bişey böle bişey yok . her duydugunuza inannmayın cocuk gidiyor crack yapıyor aa lisans :)
Boş beleş insansın. Konunun amacı nedir sen ne yazıyorsun. CSDurağı portlu satıyordu zaten. Teamspeak'in lisans sistemini getireli baya oldu zaten. Birazcık kafanı kullanıp sadece oyun oynamak yerine, araştırma yapıp bilgi edinmelisin.

JB[EREN]JB yazdı: Pzt Eki 05, 2020 5:32 pm Kimse kimseyi kandırmasın, Cs1.6 serveri olan kimse 55$'dan başlayan fiyatlar ile bir ts3 sunucusu kiralamaz. Kiraladım diyen var ise dekontunu göstersin inanalım. Dekontum yok diyorsanızda sallama çay içmeyi bırakın.
İster lisanslı alır ister başka şekilde işlem yapar. Bu seni ne kadar alakadar eder? İsterse fizanda iş yapar. Konunun amacı nedir? Neden saçma sapan yerlere çekme amacındasın. Madem bu kadar eminsin git şikayet et bu kadar basit. Para verip alan da var, başka yoldan alanda var. Bu senin zoruna mı gidiyor?

• CSDurağı üzerinde bir konu açılıyor ve bu konu nedense hep farklı yerlere taşınıyor. Buna artık bir son verilmeli. Bu konuda forum yönetimi bir çözüm bulmalı diye düşünüyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

thiefmasterz61
Clan İsmi: SaviorGaming
İletişim:

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen thiefmasterz61 »

Birincisi ts3 açacaksanız bu soruyu sorun bence ömer bey ikincisi biz TeaSpeak kullanıyoruz ama yeni sürüm de eski sürüm de girebiliyor. Ben tecrübelerime dayanarak söylüyorum eğer yapabiliyorsanız eski ve yeni sürümün girebileceği bir lisanslı ts3 almak ve sağlam korumalı şekilde işlemek

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

mustafavevo
Server Ip/DNS: ts3.quanaril.com
Clan İsmi: 'My heart.'
İletişim:

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen mustafavevo »

Ömer bey, eğer yeni ve eski sürüm girebilirse ve bu da sanırım sadece TeaSpeak server ile olabilir. Ayrıca blacklist olayına anlık çözüm gelecekse örneğin; blacklist sonrası anlık farklı bir IP adresine taşımak gibi. O zaman mantıklı olabilir ve csd ts3leri revaşa girebilir diye düşünüyorum. Diğer türlü yeni sürüm giremeyecek ve old version cracked ts3 kurulacak ise; ismi bilindik, büyük klanların yeni sürümlerin de girebileceği ts3 isteğinden dolayı tercih etmeyeceklerini düşünmekteyim.

Ömer beyin ts3 projesinin her türlü tutacağını ve insanların ihtiyacını fazlasıyla gidereceğini biliyoruz. Only old version olsa bile.
Yeni sürümlerin de gireceği bir proje yaparsanız daha fazla tutacağına inanmaktayım. Fakat kafanız ağrıyacaktır. Blacklistlerle uğraşacak ve sürekli sunucu üzerinde TeaSpeak revizeleri yapacaksınız. Old version kurduğunuzda da blacklist alacağız fakat TeaSpeak blacklistedleri kadar fazla alacağımızı düşünmüyorum. TeamSpeak şu an TeaSpeak sunucularını daha hızlı blacklistliyor. TeamSpeak old versionları sanki çok umrunda değil gibi.

Maalesef ki arkadaşlar, teamspeak şirketine $55 ödemeden kullandığınız 32+ slotlu sunucuların hepsi blacklist alabilir. Bu konunun 100% olayı yok. Ya yeterli reporting usersleriniz yoktur. Zaten Türkiye'de bu konunun minimal olan ülkelerden biri olduğunu düşünüyorum, cs 1.6 yaş kitlesinin düşük olmasından mütevellit ts3 kullanıcılarımızın yaş kitlesi genelde düşük oluyor veya yüksek olsa da Türkiye'de teknolojiye merak çok fazla yok bundan dolayı çoğu kişi report etmeyi bilmiyor, crack bir ts3'e mi giriyorum, TeaSpeak'e mi giriyorum, hiç bakmadan direkt girmekteler. Bundan dolayı blacklisted server olanağımızın düşük olduğunu düşünüyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

'SİVASLI58

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen 'SİVASLI58 »

Eski Günleri Çok Özledik Artık Gelmeli Yani Şurada Bir Oylama Yapılsa %100 Açılsın Olarak Gelecek Oylar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByKieL*

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen ByKieL* »

'SİVASLI58 yazdı: Cmt Kas 21, 2020 11:33 am Eski Günleri Çok Özledik Artık Gelmeli Yani Şurada Bir Oylama Yapılsa %100 Açılsın Olarak Gelecek Oylar
Maalesef dostum, açılmamasını isteyen çok kişi var fakat açılırsa harika olur. Artık CSD eski CSD değil.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

'SİVASLI58

Teamspeak durumu nedir?

ByKieL* yazdı: Cmt Kas 21, 2020 11:36 am
'SİVASLI58 yazdı: Cmt Kas 21, 2020 11:33 am Eski Günleri Çok Özledik Artık Gelmeli Yani Şurada Bir Oylama Yapılsa %100 Açılsın Olarak Gelecek Oylar
Maalesef dostum, açılmamasını isteyen çok kişi var fakat açılırsa harika olur. Artık CSD eski CSD değil.
Bi Oylama Yapılırsa Açılsın Diye Çok Oy Gelir Ben CSDyi Çok İyi Bilirim Kardeşim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByKieL*

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen ByKieL* »

'SİVASLI58 yazdı: Cmt Kas 21, 2020 11:39 am
ByKieL* yazdı: Cmt Kas 21, 2020 11:36 am
Bi Oylama Yapılırsa Açılsın Diye Çok Oy Gelir Ben CSDyi Çok İyi Bilirim Kardeşim
Defalarca yapıldı, ben de yaptım. 6 7 kişi istemiyordu.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

'SİVASLI58

Teamspeak durumu nedir?

Ne Defalarcası Kardeşim Ben Senelerdir Buradayım Defalarca Yapılmadı Kafanmı Güzel ???

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala