Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Teamspeak durumu nedir?

Team Speak 3 hataları, server durumları ve bilgi paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

ARZ*
Clan İsmi: MRPatron GaminG

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen ARZ* »

Pardn ab , köz getirelim mi?
2D51A7AC-5587-402B-81F5-31FBCB8266C8.jpeg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen Red »

JB[EREN]JB yazdı: Pzt Eki 05, 2020 7:22 pm Pasaflarınızı dinlemekten yoruldum desem yeridir. Siz kendi halinizde takılmaya ve sallama çayınızı içmeye devam edebilirsiniz. Cs1.6 serveri olupta lisans alan kimse yok, buraya dekontunu yüklesin biri görelim. Neyse siz pasafçılara elveda diliyorum, nargilemi içmeye gidiyorum. Dekontunuzu bulursanız yazarsınız. Kışkırtmak veya tahrik edici cümleler yazacaksanız boşuna uğraşmayın yanıt vermeyip sizi kudurturum. Hadi iyi akşamlar.
aynen lisansımız yok
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen JB[EREN]JB »

Red yazdı: Pzt Eki 05, 2020 7:29 pm
JB[EREN]JB yazdı: Pzt Eki 05, 2020 7:22 pm Pasaflarınızı dinlemekten yoruldum desem yeridir. Siz kendi halinizde takılmaya ve sallama çayınızı içmeye devam edebilirsiniz. Cs1.6 serveri olupta lisans alan kimse yok, buraya dekontunu yüklesin biri görelim. Neyse siz pasafçılara elveda diliyorum, nargilemi içmeye gidiyorum. Dekontunuzu bulursanız yazarsınız. Kışkırtmak veya tahrik edici cümleler yazacaksanız boşuna uğraşmayın yanıt vermeyip sizi kudurturum. Hadi iyi akşamlar.
aynen lisansımız yok
Şunu Beynine sok: Ekran alıntısı atıyorsun hala. Dekont yükleyeceksin DEKONT! Son cevabımdı dekontunuz yok ise forumuda benide boş yere meşgul etmeyi bırakın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen Red »

JB[EREN]JB yazdı: Pzt Eki 05, 2020 7:56 pm
aynen lisansımız yok
Şunu Beynine sok: Ekran alıntısı atıyorsun hala. Dekont yükleyeceksin DEKONT! Son cevabımdı dekontunuz yok ise forumuda benide boş yere meşgul etmeyi bırakın.
bilgilerimin yazdığı dekontu neden yükleyeyim ki herkese açık bir şekilde? bilgilerimi karalayıp ss şeklinde atmışım koskoca başlıkla "DEKONT" yazdığını görebiliyorsun

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

MrFoTo

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen MrFoTo »

JB[EREN]JB yazdı: Pzt Eki 05, 2020 7:56 pm
aynen lisansımız yok

Bu cümlede biraz boş yapmışssın Eren.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen ENESIZM »

artık lisans dönemi de bitti, blacklisti fixledik. denemek isteyenler ts3moon.com adresine giriş yaparak blacklist atmayı deneyebilir. :) lisansa para vermekte saçma oldu. yine de blacklist yiyorsun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

AlperYilmazOfficial
Clan İsmi: TeamTR GaminG
İletişim:

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen AlperYilmazOfficial »

ENESIZM yazdı: Pzt Eki 05, 2020 11:05 pm artık lisans dönemi de bitti, blacklisti fixledik. denemek isteyenler ts3moon.com adresine giriş yaparak blacklist atmayı deneyebilir. :) lisansa para vermekte saçma oldu. yine de blacklist yiyorsun.
lisansada bl methodunu kullanır yine blacklist yemem :D

burada tartışılan konunun ömer abinin açtığı konuylada alakasız olduğunu gördüm ve baya üzüldüm, verdikleri parayı aldıkları lisansı tartışıyorlar..

herkese başarılar beyler, herkes kendi barındığı firmada takılırsa mutlu oluruz :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

'SİVASLI58

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen 'SİVASLI58 »

Eski Ts3 Ortamını İstiyoruz Gerçekten Eski Ortam Çok İyiydi Oradan Buradan TeamSpeak 3 Alıyoruz Hep DDOS Atıyorlar Düşür Ping Bazen Çıkıyor Ben CSDurağının Ts3 Ortamını Çok Özledim Bence Gelmeli

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

captan78

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen captan78 »

ömerbey ts3 satışları başlıcakmı veya böle bir planınız varmı ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

baskanbey38
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.70/97
Clan İsmi: The Avengers

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen baskanbey38 »

aynen lisansımız yok
https://www.teamspeak.com/en/features/pricing/
sitede görüldügü gibi 55 dolar yani 348 tl ediyor ama 64 kişilik lisans
sizinki $500 dolar 1024 kişilik ts3 ünüzdeki lisans 3.892,75 Türk Lirası EDİYOR Kimi yiyorsunuz xd

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala