Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Ödeme Sistemi

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Yazar: : Wizites
Gönderilme zamanı: : Cmt Tem 30, 2022 1:14 am
Oylama: :
Status: : Yeni

Konu Sahibi
Talep BOTU
Mesajlar: 490
Kayıt: Çrş Eyl 09, 2015 3:29 pm

Ödeme Sistemi

Mesaj gönderen Talep BOTU »

Merhabalar,

Mevcut Durumdaki Ödeme sisteminde ip Adresleri Yıllık 2600 Türk Lirası Şeklinde Kiralanmakta. ve bilindiği üzere CSDuragi Sunucularında ilk İp Adreslerini (JB VE Escape MOD HARİC) Yönlendirmesiz doldurmak neredeyse imkansız bir hal olarak gözüküyor. (Gametracker Verileri baz alındı.) Yönlendirme de Artık Yıllık Kiralanmakta ve Hemen yön stok bulunması maalesef ki güç.

Toplam Server Kiralama tutarımız : 2600 TL + 1200 TL = 3.800 Türk Lirasına denk gelmekte...

+++ Bu Sistem Yerine; İlk Aylar Zamanında Olduğu gibi belirli bir ücret (600 veya 800) Tutarı olsa ve diğer ay CSDuragi Yönetiminin belirlediği ücretten devam etse ve Yıllık Kiralama olmasa Tüm Kullanıcılar için Ödeme kolaylığı olacağını düşünüyorum.

Böylelikle Serverde bir doluluk veyahut başarı kaydedemeyen arkadaşlarım Sunucuların aylık ödemelerini bırakır ve sunucu el değiştirir, bu şekilde server sırası bekleyen arkadaşlarımız kısa süre içinde server sahibi olabilir.


+ Güncel Durum hakkında ufak bir ekleme;
Panel'den ''Süresi Yaklaşan Serverler'' sekmesini kontrol ettiğim de ilk ay 2600 diğer ay 150 olan ödeme sistemi ilk ay 2600 diğer ay 2600 olarak değiştirilmiş : )

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala