Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Server ismi değişme yasağı ile ilgili

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Ruless
Server Ip/DNS: CS17,CS20,CS25,CS28
Clan İsmi: TeamTR

Mesaj gönderen Ruless »

Ömer Bey Bence Bu XXX Clan(Kendi Klanımız) - XXX Clan(Ortak Olduğumuz Klan) Diğer Modlarada Özellikle Jail Serverlerinede İzin Verilmeli Diye Düşünüyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

afan1990

Mesaj gönderen afan1990 »

Ruless yazdı: Cum Nis 02, 2021 1:39 pm Ömer Bey Bence Bu XXX Clan(Kendi Klanımız) - XXX Clan(Ortak Olduğumuz Klan) Diğer Modlarada Özellikle Jail Serverlerinede İzin Verilmeli Diye Düşünüyorum.
katılıyorum,cs 1.6 oyuncu topluluğunun iyice azaldığı bu günlerde birleşmek yerine ayrılırsak tamamen yok oluruz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

AteSinOqLu
Server Ip/DNS: 213.238.173.29
Clan İsmi: Pa$Ha PRO

Mesaj gönderen AteSinOqLu »

Ömer TELLİ yazdı: Sal Ara 22, 2020 7:29 pm Gelen talebe göre değerlendirme yapılacak, net karar bu mesaj düzenlenerek yayınlanacak.

Karar :
Ortaklarınızı kendi clan isminizden sonra olacak şekilde yazabilirsiniz

X gaming sizin clanınız ise, X Gaming + Y gaming Pro Server şeklinde yapabilirsiniz.
Bu durum yalnızca pro sunucular için geçerlidir. Farklı modlarda iki clan tagı YAPAMIYORSUNUZ

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus, sunucu yönetiminin kesinlikle SİZDE olmasıdır. Ortaklık adı altında alt panel verdiğiniz veya server ismine yazdığınız Y clanı hiçbir şekilde sunucudan herhangi bir hak talep edemez, sunucu yönetimini üstlenemez, sunucu ödemesini yapamaz. tespiti durumunda devir işlemi prosedürü uygulanır.

Şimdi ben sunucu ismini değişmek istedim şuan paşha xx yapmak istedim bu yasak mı ? Devirden galiba

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MyStique*//Enes//

Mesaj gönderen MyStique*//Enes// »

Bencef isimde sıkıntı olmamalı yeni başlayan clanlar için klanı büyütmek ve ortamını kurmak için güze bir fırsat olabilir

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala