Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

İlk iplerin yalnızca sunucu sahibi tarafından ödemesinin sağlanması

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Ruless
Server Ip/DNS: CS17,CS20,CS25,CS28
Clan İsmi: TeamTR

Mesaj gönderen Ruless »

Ömer Bey Peki Panelimize Öz Kardeşimizin Veya Öz Abi , Abla , Anne , Baba vs. Kartından para yükleyebiliyormuyuz ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tovanja34

Mesaj gönderen tovanja34 »

Ruless yazdı: Cum Ara 18, 2020 9:41 pm Ömer Bey Peki Panelimize Öz Kardeşimizin Veya Öz Abi , Abla , Anne , Baba vs. Kartından para yükleyebiliyormuyuz ?
Ömer beye sordum sadece ana panelindeki ismi ne yazıyorsa onla yapılıyormuş sıkıntı oluyormuş dedi bana

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Ruless
Server Ip/DNS: CS17,CS20,CS25,CS28
Clan İsmi: TeamTR

Mesaj gönderen Ruless »

tovanja34 yazdı: Cmt Ara 19, 2020 9:38 am
Ruless yazdı: Cum Ara 18, 2020 9:41 pm Ömer Bey Peki Panelimize Öz Kardeşimizin Veya Öz Abi , Abla , Anne , Baba vs. Kartından para yükleyebiliyormuyuz ?
Ömer beye sordum sadece ana panelindeki ismi ne yazıyorsa onla yapılıyormuş sıkıntı oluyormuş dedi bana
Anladım.Neyse Pekte Problem Olacağını Sanmıyorum.Ben Zaten Hep Kendi Kartlarımdan Ödeme Yapıyorum O yüzden no problem :) Ben Beğendim Sistemi :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

mercanridvan

Mesaj gönderen mercanridvan »

Olumsuz bakanlar genelde sv parasını çıkaramayıp bu yüzden ortakları tarafından yatiriliyor diye aciklama yapmislar.
Bu açıklama tamamen saçma.Ortaklariniz varsa sunucu sahibinin banka hesabına atsınlar parayi bu ortaklar.Ödemeyi cs durağına sunucu sahibi yapsın.

Neticede ortaklar yine para ödeyebilir.Ama sunucu sahibi olanlara yollarlar parayı.Cs durağına ödemeyi sunucu sahibi yapmaz da baksa isimler yaparsa devir olayının sonu gelmez bir kılıf bulunur.

Bu yüzden acılan talebe sonuna kadar destek vermek lazım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

OneBlood

Mesaj gönderen OneBlood »

Yetki Satışları sunucu sahibi yetki satışını ssleyip parayı direkt panele atabilmeli, Satış sonrası ssi Yetkililere Bildirmeli. ss içeriği yetkili tarafından belirlenip böyle bir olanak sağlanırsa güzel olur. onun dışında ek süre sistemi sizin internet vb problemleriniz için gayet yeterli ve dengeli, Sunucu sahibi panelinde bulunan iplerde otomatik ödeme açma olanağı bulunmalı paneldeki para ile server ödeme gününde otomatik ödemeli ki eğer ödeme gününde bir ariza vb bir şey yaşarsak önceden yüklemiş olduğumuz bakiyemizi otomatik olarak çeksin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

gecekatili218

Mesaj gönderen gecekatili218 »

Bence doğru olmaz. Ben askerdeyim ömer bey ortaklarım var misal veriyorum cs20 ve üstü ipler ilk ay 400 tl den başlıyor ve bundan sadece 1 kişi kalkamaz bem şu an askerde olduğum için şu an sunucuya ortağım bakıyor. Ben vatani görevimi yaparken aklım sunucularda kalırsa doğru olmaz bide öğrenciliğim de var benim öğrenvi tek başına çıkartamıya bilir ben adminlik sattığım zaman başka karttan ödeme alıyorum. 2016 dan beridir csduraginin müşterisiyim bu güne kadar devir işemi olmadı adımıza konu açmışlardı geçenlerde isim değişikliği diye sunucu justhomeland iken redgang oldu diye şikauet etmişler. İftiradır daha önce de dediğim gibi askerde olduğumdan dolayı sunucuyu ortağım yönetiyor. Bence olmaması gerek ömer bey.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala