Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

İlk iplerin yalnızca sunucu sahibi tarafından ödemesinin sağlanması

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

vatanc
Server Ip/DNS: csxx.csduragi.com
Clan İsmi: KULLANMIYORUM

Mesaj gönderen vatanc »

ben getirilmemesi taraftarıyım hepimiz zengin değiliz aramızda maddi durumu olmayan arkadaşlarımızda var havale/EFT yapsalar bile belki o parayı ödeyemezler, mağdur duruma düşerler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: Jesus Christ

Mesaj gönderen Nejat Doğan »

vatanc yazdı: Cum Ara 04, 2020 4:53 pm ben getirilmemesi taraftarıyım hepimiz zengin değiliz aramızda maddi durumu olmayan arkadaşlarımızda var havale/EFT yapsalar bile belki o parayı ödeyemezler, mağdur duruma düşerler
kurucu kendi ibanını atsan ona o parayı eft havale ile yollar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

'Umut KÜKRER ⚡
Server Ip/DNS: CS60.COM - CS16.NET
Clan İsmi: Destroyer

Mesaj gönderen 'Umut KÜKRER ⚡ »

Bence öyle de öne geçilmez örnek veriyorum "İsmet Can" panel sahibi, onun kartına yollanır.
veya yetki satışı yapıyoruz adamların kartları banka olmuyor bunun için işkence çekiyoruz zaten kart bulmak kart almak vs vs yani böyle bir sistem gelirse kötü olur iyi forumlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tovanja34

Mesaj gönderen tovanja34 »

Bence olmamalı eskisi gibi devam edilsin daha iyi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Ruless
Server Ip/DNS: CS17,CS20,CS25,CS28
Clan İsmi: TeamTR

Mesaj gönderen Ruless »

Yani Klan Adı Sabitleme Olayı Bana biraz saçma geldi. Tabiki iş yapar ama benim gibi klan adı takıntısı olmayan insanlar için biraz dert olabilir. Gerçi Zaten TeamTR'yi Bırakacağımı Sanmıyorum o yüzden pek problem olmaz benim için ama eskiden olsa cidden büyük sorun olurdu çünkü birçokkez birleşme yaptım anlaşmazlıklar oldu ihanete uğradığım oldu ve ayrıldık doğru anladıysam bu durumda benden ayrılan bi klanın ismini ben taşımak zorunda kalmış olucaktım? Sizce ne kadar mantıklı Ömer Bey? Onun haricinde evet panele para yatırmaya kısıtlama gelmesinde benim için problem yok :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Escobar.

Mesaj gönderen Escobar. »

Ben şimdi csxx.csduragi.com sahibiyim diyelim. Malum serverın kira ödemesi son 1 hafta kala oluyor.(zorunlu bir şekilde 1 hafta zorunluluğu var). insalık hali her an her şey olabilir. 1 dakika sonra neyin olacağını bilemiyoruz. Burada da kimse birbirini kandırmasın. Ana paneli arkadaşınız ile mutlaka paylaşıyorsunuz. Ben şahsen arkadaşıma ana paneli vermiştim.

Arkadaşımın işi çıktı. Hiç bir şekilde ulaşamıyorum. 1 hafta kalmış. Halen daha ses soluk yok. Ana panel bende böyle bir kural geldi diyelim ee bende de para var. Ben kendi kartım ile ödeme yapamayacak mıyım yani? Bu tam olarak param ile rezil olmaktır.

Ne bu abi? Sevdiğimiz bir oyunun sunucusunu kiralaması yapacağız. Neyin kısıtlaması bu kadar? Ana panel paylaşımı yasak değil miydi? Boş bir vaktinizde ana panelleri denetleyin. Farklı iplerden giriş var ise veyahutta ödemeyi farklı bir kişi yapmış ise serverı askıya alın. Sorun neden böyle bir şey olduğunu.

Extra olarak serverı yönet kısmına serverı uzat butonu konulabilir. Panelde parası varsa direk serverın günü gelmeden uzatsa fena mı olur?

Burada sadece görüşümü belirttim. Kötülemek gibi bir amacım yoktur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Escobar. yazdı: Cmt Ara 05, 2020 4:49 am Ben şimdi csxx.csduragi.com sahibiyim diyelim. Malum serverın kira ödemesi son 1 hafta kala oluyor.(zorunlu bir şekilde 1 hafta zorunluluğu var). insalık hali her an her şey olabilir. 1 dakika sonra neyin olacağını bilemiyoruz. Burada da kimse birbirini kandırmasın. Ana paneli arkadaşınız ile mutlaka paylaşıyorsunuz. Ben şahsen arkadaşıma ana paneli vermiştim.

Arkadaşımın işi çıktı. Hiç bir şekilde ulaşamıyorum. 1 hafta kalmış. Halen daha ses soluk yok. Ana panel bende böyle bir kural geldi diyelim ee bende de para var. Ben kendi kartım ile ödeme yapamayacak mıyım yani? Bu tam olarak param ile rezil olmaktır.

Ne bu abi? Sevdiğimiz bir oyunun sunucusunu kiralaması yapacağız. Neyin kısıtlaması bu kadar? Ana panel paylaşımı yasak değil miydi? Boş bir vaktinizde ana panelleri denetleyin. Farklı iplerden giriş var ise veyahutta ödemeyi farklı bir kişi yapmış ise serverı askıya alın. Sorun neden böyle bir şey olduğunu.

Extra olarak serverı yönet kısmına serverı uzat butonu konulabilir. Panelde parası varsa direk serverın günü gelmeden uzatsa fena mı olur?

Panel sizin ise zaten ödemede niye sıkıntı çekesiniz ?
Başkasının ana paneline girişini engellediğimizde nasıl ödeme yapmayı düşünüyorsunuz ?
Mantık çerçevesinde yorum yapalım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Escobar.

Mesaj gönderen Escobar. »

Ömer TELLİ yazdı: Cmt Ara 05, 2020 5:15 am
Escobar. yazdı: Cmt Ara 05, 2020 4:49 am Ben şimdi csxx.csduragi.com sahibiyim diyelim. Malum serverın kira ödemesi son 1 hafta kala oluyor.(zorunlu bir şekilde 1 hafta zorunluluğu var). insalık hali her an her şey olabilir. 1 dakika sonra neyin olacağını bilemiyoruz. Burada da kimse birbirini kandırmasın. Ana paneli arkadaşınız ile mutlaka paylaşıyorsunuz. Ben şahsen arkadaşıma ana paneli vermiştim.

Panel sizin ise zaten ödemede niye sıkıntı çekesiniz ?
Başkasının ana paneline girişini engellediğimizde nasıl ödeme yapmayı düşünüyorsunuz ?
Mantık çerçevesinde yorum yapalım
Ben şimdi kısmını o zaman arkadaşım şimdi olarak değiştirelim o zaman daha mantıklı olsun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

bkilit85

Mesaj gönderen bkilit85 »

Öncelikle soyle başlamak ıstıyorum konuya sızın mesela sıze benım sw ödeme açısından ınternet veya banka yönünden ı sıkıntım var ve panele para yükleme ıslemımı arkadasım uzerınden gerceklestırdım bu seferde yanlıs anlamayın sızlerın kafasında ıster ıstemez bu kesın sw kıraladı baskasına veya sattı algısı olusuyor 1 arkadasında dedıgı gıbı mesela sw ortaklarımız oluyor ortak dedıgımız yanı arkadaslarımız samımı bende sıkıntı oldumu o odemesı gerektıgı durumlarda olabılır ınsanız sonucta bende arkadaşında dedıgı gıbı sw sahıplerı ıle beraber 1 bılemedın maxsımum 2 kısı daha ödeme yetkısı verılmesı olumlu olur diye düşünüyorum . Teşekkürler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

AlperYilmazOfficial
Clan İsmi: TeamTR GaminG
İletişim:

Mesaj gönderen AlperYilmazOfficial »

omer abı gercekten bızı sıkıntıya dusurecek bır ıslem olacak bu, evet veren arkadaslarının cogununda ıpsı olmaması benıde üzmüyor değl :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala