Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

ts3.csduragi.com Sorunu

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

HİTLER
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.54-72
Clan İsmi: GökTürk

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen HİTLER »

SuleymanDemirbas19 yazdı: Cum Mar 16, 2018 10:42 pm
HİTLER yazdı: Cum Mar 16, 2018 10:18 pm Ömer acaba yetkili olmadığından boş kalabalık oluyor olabilir mi ? Sağlam yetkili olursa sorun olmaz.
O Tsde zaten 1 değil 2 tane yetkili var güzel kardeşim :D 2 yetkili olmasına rağmen hiçbir şey yapılamıyor herkes allaha kitaba atatürke küfür ediyor insanların ailevi değerlerine sövüyorlar cs oynayan 1 tane adam bul bana orda ? avatarlarda +18 fotoğraflar ifşalar geçen gün bi girdim bakayım dedim bi çocuğun ölmüş babasını avatara koymuşlar dalga geçiyorlar böyle rezil bir ortam orası kapatılması herkes için en hayırlısı olucaktır ve bu başı boş mga köpekleri içinde yolun sonu olacaktır.
O 2 yetkili günde 10 dakika girmekten başka birşey yapmıyor girmeleride zorunlu değil zaten.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Sabır vefat ettikten sonra bende dahil bir çok kişi için o TS bitmişti zaten. O zamandan beri asıl kafa kişiler dağıldı ve küfür edenlerin yanına yeni türemeler geldi. Kayış kopmak ile kalmadı, artık kalmadı da.
ts3.csd nin sadece csd müşterilerine açık olması güzel fikir. Kapalı kalmasından ise @LSR gelip beni bulup atışmamız daha keyifli olur. Fakat bununla uğraşılmaz şuanda. Bahsettiğimiz durumda kapalı kalacak ise belli bir süre kapalı kalır, oda yeni panel ile açılır ancak.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ARZ*
Clan İsmi: MRPatron GaminG

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen ARZ* »

Yek'-ta yazdı: Cum Mar 16, 2018 11:25 pm Sabır vefat ettikten sonra bende dahil bir çok kişi için o TS bitmişti zaten. O zamandan beri asıl kafa kişiler dağıldı ve küfür edenlerin yanına yeni türemeler geldi. Kayış kopmak ile kalmadı, artık kalmadı da.
ts3.csd nin sadece csd müşterilerine açık olması güzel fikir. Kapalı kalmasından ise @LSR gelip beni bulup atışmamız daha keyifli olur. Fakat bununla uğraşılmaz şuanda. Bahsettiğimiz durumda kapalı kalacak ise belli bir süre kapalı kalır, oda yeni panel ile açılır ancak.
Müşterilere ozel olsa daha iyi olur şikayet,öneri vb. Konular ordan alinabilir ama karar omer beyde.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Ayazz
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen Ayazz »

Bence acilmama tarafiyiz utanc durum allaha sehitlere sovmekde nedir bu insanlar gavur musluman deiller neyse karar omer beyde insallh hayirlisi neyse oo olur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Levelsiz
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: CS37.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: JackDaniel's
İletişim:

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen Levelsiz »

TS3 kesinlikle açılmamalı. Bütün problemlerin kaynağı orasıdır. Açılmamasının tüm CsDurağı'na büyük bir huzur getireceğini düşünüyorum. Realde yapılsa senelerce hapis cezası yiyecek olan Atatürk'e küfür edenler bile ellerini kollarını sallaya sallaya orayı mesken bellemişler. Bu tür hareketlerin CSD TS3 serverında rahatça yaşanmasının marka değerini de düşürdüğü kanaatindeyim. İlla ki açılacaksa server sahibi müşterilere özel kalması koşuluyla açılabilir. En azından birileri bazı hareketlerinden dolayı artık sorumlu tutulabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

HİTLER
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.54-72
Clan İsmi: GökTürk

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen HİTLER »

Ts3.Csdurağı kapatılmamalı orası bu firma müşterilerinin ortak toplanma,buluşma noktası orası olmazsa CSD müşterileri , oyuncuları başka nerede birleşip kaynaşabilcekler ? Eğer orası olmazsa CSDurağındaki birlik ve sıcaklık ortamı yerini herkesin kendi köşesine çekildiği bir ortama bırakacaktır. Çözümü ise Boş beleş kişilerin banlanması veya CSDurağı uğrasacaksa 1,2 adli işlemle birilerinin başını yakıp diğerlerinide korkutması olacaktır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen Poseidon* »

En doğru karar kapatmaktır, CSD server sahiplerine özel olmasına gerek yok bence.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen Poseidon* »

Belli bi şifre koyulması ve forumda belirli server sahibi olan arkadaşlara gönderilmesi taraftarıyım. Olmadı ödeme bildirimi atarak şifreyi istemeleri gerekmekte. Giren herkes mesela atıyorum Poseidon* [CSD CS117] şeklinde girmeleri daha hayırlı olacaktır her ipten en fazla 5 kişi girerse tadından yenmeyen bir yer olur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

specified
Server Ip/DNS: csX.csduragi.com
Clan İsmi: FCS Gaming
İletişim:

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen specified »

Hesap açıp açıp "Kapatılsın" diye konuyu boostlayan arkadaş, baya zekisin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

LSR
Server Ip/DNS: cs7.csduragi.com
Clan İsmi: LeadeR Gaming

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen LSR »

Yek'-ta yazdı: Cum Mar 16, 2018 11:25 pm Sabır vefat ettikten sonra bende dahil bir çok kişi için o TS bitmişti zaten. O zamandan beri asıl kafa kişiler dağıldı ve küfür edenlerin yanına yeni türemeler geldi. Kayış kopmak ile kalmadı, artık kalmadı da.
Seviyorum seni

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli