Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Server Reklamları

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

400gbit

Server Reklamları

Mesaj gönderen 400gbit »

karanlıkadam1 yazdı: Pzt May 25, 2020 4:51 pm NOLDU ZORUZAMI GITTI ARKDASLAR CEKMEMEZLIK VAR YAPMAYIN BOLE YANLIS HER YANLISIN BIR DOGURUSU IMPERIAL KALITESI SIZI BAYA BI KORKUTTU HERALDE SERVERINE YONLENDIRME ALMISSIN HER GUN 32 CEKIO ZTN BU DURUM SENI NIE BU KDR RAHATSIZ ETTI MOON GAMING :lol: :lol: :lol: :lol:
Konuyu dinleyip dinleyip en sonunda saçma yorum yapan tipler vardır ya hah işte bu o arkadaş bak ne dediğini bilmiyor kendiside anlamıyor :D :D sorunun varsa gel knkam ts1.moongaming.org olayı tsde halledelim ;)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

Server Reklamları

Mesaj gönderen JB[EREN]JB »

Resim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

prusyasiyah

Server Reklamları

Mesaj gönderen prusyasiyah »

Beyler lütfen konuyu kirletmiyelim farklı yerlere gelmesin mevzu, bizim istediğim bir olay var konu boş yere kilitlenmesin rica ediyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen ENESIZM »

karanlıkadam1 yazdı: Pzt May 25, 2020 4:51 pm NOLDU ZORUZAMI GITTI ARKDASLAR CEKMEMEZLIK VAR YAPMAYIN BOLE YANLIS HER YANLISIN BIR DOGURUSU IMPERIAL KALITESI SIZI BAYA BI KORKUTTU HERALDE SERVERINE YONLENDIRME ALMISSIN HER GUN 32 CEKIO ZTN BU DURUM SENI NIE BU KDR RAHATSIZ ETTI MOON GAMING :lol: :lol: :lol: :lol:
birader istersem yönlendirme alır 32 çektiririm, istersem full afk attırır 32 çektiririm. benim sunucuma gelen oyunucunun adı "cs55 yeni ip" diye olursa bunun suçlusu sen olursun.

yönlendirme almadan öncede 32 idi klanım, neden o zamanda aynı kelimeleri kullanmadın ? gerçi sizin iftiralarınız bitmez ki bu ortamda. yönlendirmesi biter, botu başlar, botu biter, afksı başlar. sizene birader. bot atıyorsamda vebali bana ait, afk attırıyorsamda vebali bana ait. yönlendirmeyi de firma sahibi bana babamın hayrına vermiyor. sende paneline ücretini yükleyip kiralayabiliyorsun. oturduğun sandalyeden boş boş konuşma, yapabiliyorsan aynısını sen yap, biz seni tebrik etmeye geliriz.

böyle konuşan insanlara yemin ediyorum aşırı uyuz oluyorum. azıcık adam olunda laf atmak yerine gelin tebrik edin. afklı veya dğeil. bu zamana kadar sunucusunda afk attırmayan klan sayısı bir elin parmağını geçmez. şimdi biz bunu yapınca lafını yapmayın. eskiden daha güzeldi, yok eskiden klanlar çok iyiydi dediğiniz bütün klanlarda afk attırıyordu. jailbreak modu yönetip nasıl oyuncuyu sabit tutmamı bekliyorsun sen ? klan yönetimi hakkında bir bilgin yok, hiçbir şey hakkında bilgin yok, oturmuşsun oradan boş boş eleştiriyorsun.

gerçek eleştiri budur. biraz öğren bak.
gercekelestiri.PNG
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

karanlıkadam1
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Server Reklamları

Mesaj gönderen karanlıkadam1 »

NOLDU BI LAFIMIZA HERKEZ ICERLENDI OLAYI KAPATIN HERKEZ KIMIN NE OLDUGUNUN FARKINDA ARKADAŞLAR :csgox:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

400gbit

Server Reklamları

Mesaj gönderen 400gbit »

karanlıkadam1 yazdı: Pzt May 25, 2020 6:27 pm NOLDU BI LAFIMIZA HERKEZ ICERLENDI OLAYI KAPATIN HERKEZ KIMIN NE OLDUGUNUN FARKINDA ARKADAŞLAR :csgox:
"herkes" senin lafınla içerlenmedi zihinsel problemlerin olduğu için ortalığı karıştırıyorsun bizde sana cevap veriyoruz kapişş ;)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

prusyasiyah

Server Reklamları

Mesaj gönderen prusyasiyah »

Enes dostum olayı saptırmaya çalışıyolar herkes kimin ne olduğunu biliyor yeni açılmış bi hesaptan birisinin maşalığını yapan bir kişilik muhattap olunası biri değil, lütfen konuyu uzatmayın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Server Reklamları

Mesaj gönderen ShooTeR »

karanlıkadam1 yazdı: Pzt May 25, 2020 6:27 pm NOLDU BI LAFIMIZA HERKEZ ICERLENDI OLAYI KAPATIN HERKEZ KIMIN NE OLDUGUNUN FARKINDA ARKADAŞLAR :csgox:
Siz böyle yapmaya devam edin gün gelir bir sabah ansızın bakarsın server kiraliğa düşmüş... (#rez)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

Aynen kanka herkes kimin ne olduğunun farkında İsim vererek konuşuyorum. İmperal Adlı klanın şahsen ben ne olduğunun farkındayım Klanımdan adam çekip Yanında adam çektirip Server doldurmaya çalışmakta. Atatürk'e hakaret savuran Oyuncuları barındırmakta olan bir klan demi kankam?

bu arada biz 2021 türemeseyiz knka Haberin olsun :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen ENESIZM »

keko, forumdan banlanmam için daha erken. yektayla aram iyi olduğu için şuanda susacağım sana karşı.

@prusiyah

bu klanı açtığımdan beri neredeyse 1 yıl olacak. millet bos bos konuşuyor, 1 yıldır susuyorum. taakatim kalmadı artık susmaya. şurada adam akıllı gelip tebrik edip, dostluk eden klan sayısı 3. bir insan destek yeirne neden köstek olur aklım bunu almıyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli