Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Server Reklamları

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

prusyasiyah

Server Reklamları

Mesaj gönderen prusyasiyah »

Red oyu veren var ya ciddi ciddi adam red oyu vermiş reklamlardan memnun, memnun demek ki kendi de yapıyo biz sıkıldık onlar sıkılmadı helal olsun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Server Reklamları

Mesaj gönderen ulyoS »

prusyasiyah yazdı: Pzr May 24, 2020 4:33 pm Red oyu veren var ya ciddi ciddi adam red oyu vermiş reklamlardan memnun, memnun demek ki kendi de yapıyo biz sıkıldık onlar sıkılmadı helal olsun.
Rub gaming eklenticisi, kendileri de yapıyordu gittim konuştum belirli şeyleri söyledim inanmadılar akşamına konuya yorum attılar.
Ben bir şey demek istemiyorum zaten bundan sonra, illallah ettim bu durumdan, ben yapmaya kalksam o kadar şanssızım ki 2 gün içerisinde uyarı yerim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

Hayır,Yaptırımı yok ise herkes yapsın 1,2 klan sürekli devam etmekte.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

prusyasiyah

Server Reklamları

Mesaj gönderen prusyasiyah »

ulyoS yazdı: Pzr May 24, 2020 4:35 pm
prusyasiyah yazdı: Pzr May 24, 2020 4:33 pm Red oyu veren var ya ciddi ciddi adam red oyu vermiş reklamlardan memnun, memnun demek ki kendi de yapıyo biz sıkıldık onlar sıkılmadı helal olsun.
Rub gaming eklenticisi, kendileri de yapıyordu gittim konuştum belirli şeyleri söyledim inanmadılar akşamına konuya yorum attılar.
Ben bir şey demek istemiyorum zaten bundan sonra, illallah ettim bu durumdan, ben yapmaya kalksam o kadar şanssızım ki 2 gün içerisinde uyarı yerim.
bende tslerinde gerekli konuşmayı yaptım burdan da konuştuk kapattıklarını söylemişlerdi ama hal bu anlamak güç, cidden biz kurmaya çekinirken yetkililerimize gerekli uyarıları yaparken cidden anlamak güç.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Ben artık bu hakkında tek bir cümle dahi kurmak istemiyorum eminim şundan biz kalkıp 1 kere yapsak 2. gün uyarı alırız diğer gün YÖNLENDİRME kapanır. Neyse yani şimdi konuşmak istemiyorum YASAK yerim falan istemem böyle bir şey o yüzden izleyip göreceğiz. Şuan sakin kalmaya çalışıyorum sadece bir müşteri olarak sinirimize hakim olmaktan başka çaremiz yok yani. [ Aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık ]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen DarkThrone »

Arkadaslar bana bunu sık sık olmaya baslayınca yonetım ekıbımı topladım Reklam atan ıp gıttım 10 dakıka boyunca saydan reklam attım. Diyorum size hala devam ediyorsa toplanalım her gun bı klan gıtsın reklam atsın gorsunler el mi yaman bey mi yaman. Suanda bana gelen giden yok ya da ben farketmiyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

Server Reklamları

Mesaj gönderen JB[EREN]JB »

Biz RUB Gaming diye bir klanı tanımıyoruz. Gelip reklam atmalar tekrar ederse en sert şekilde karşılığını vereceğiz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Server Reklamları

Mesaj gönderen ulyoS »

DarkThrone yazdı: Pzr May 24, 2020 8:48 pm Arkadaslar bana bunu sık sık olmaya baslayınca yonetım ekıbımı topladım Reklam atan ıp gıttım 10 dakıka boyunca saydan reklam attım. Diyorum size hala devam ediyorsa toplanalım her gun bı klan gıtsın reklam atsın gorsunler el mi yaman bey mi yaman. Suanda bana gelen giden yok ya da ben farketmiyorum.
Yanlışa yanlış ile karışılık vermem ben, bunlar kadar düşmedik..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen DarkThrone »

ulyoS yazdı: Pzr May 24, 2020 9:57 pm
DarkThrone yazdı: Pzr May 24, 2020 8:48 pm Arkadaslar bana bunu sık sık olmaya baslayınca yonetım ekıbımı topladım Reklam atan ıp gıttım 10 dakıka boyunca saydan reklam attım. Diyorum size hala devam ediyorsa toplanalım her gun bı klan gıtsın reklam atsın gorsunler el mi yaman bey mi yaman. Suanda bana gelen giden yok ya da ben farketmiyorum.
Yanlışa yanlış ile karışılık vermem ben, bunlar kadar düşmedik..
İnsan gibi ts3 de ayaklarını gidip söylüyorsunuz anlamıyorlar forumda konu var kapadık diyip devam ediyorlar başka yapıcak bir şey kalmadı en azından o duyguyu öğrensinler düşüncesiyle gidiyorum ben

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

İmperial CS55 İsim değiştirme eklentisi kullanmakta. Yönlendirmesi varmı bilmiyorum. Ancak zaten bu İsim Değiştirmenin tamamen yasak olması Gerektiğini düşünmekteyim bilginize.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli