Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

sunucuya bot atıyorlar

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
BARANNNNNNNNNN

sunucuya bot atıyorlar

Mesaj gönderen BARANNNNNNNNNN »

1000DAYS yazdı: Prş Nis 21, 2022 10:44 pm Alcatraz sunucusu da bot atıyor bu konuyu sizin açmanız anormal olmamış mı ?
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
daha şimdi aldığım ssler
EN SON 2 HAFTA ÖNCE ATTIK ADAMLAR BIZI GECTIGINDE LAGA LUGA YAPMASIN DIYE VE ONDN SONRA SAÇMA GELDI VE HICBIRSEKILDE ATILMADI SERVERE RDP
VE ADAMLARA BOTLARI CIKARIN OYLE BIR REKABET ORTAMI YAPALIM DEDIGIMIZDE ADAMIN DEDİĞİ CEVAP ŞU RDP BOT DEĞİL OYUNCUDUR DİYORLAR

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Emrullah AKTAŞ
Clan İsmi: We Are Gamer

sunucuya bot atıyorlar

Mesaj gönderen Emrullah AKTAŞ »

1000DAYS yazdı: Prş Nis 21, 2022 11:58 pm kankan değilim sonuçta onlar bot atıyorda siz atmıyor musunuz ?
kanıtlar ortaya konunca bir samimiyet kurmaya çalıştın gibi
konunun başında dediğim gibi bu bot konusunu siz açmamalıydınız bot atan bir sunucu bot atan başka sunucuyu şikayet ediyor :D
Bot dediğin kişilerin bazıları 5 yılı aşkın süredir arkadaşım, KANKAM.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yigitulker98
Server Ip/DNS: CS26.CSDuragi.COM
Clan İsmi: Alcatraz Gaming
İletişim:

sunucuya bot atıyorlar

Mesaj gönderen yigitulker98 »

1000DAYS yazdı: Prş Nis 21, 2022 10:44 pm Alcatraz sunucusu da bot atıyor bu konuyu sizin açmanız anormal olmamış mı ?
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
daha şimdi aldığım ssler
Gönderdiğin isimler sunucuda aktif oynayan oyuncular komut dahi veriyorlar :D isterse ts gel sesli bir şekilde bot dediğin kullanıcıları konuşturayım seninle.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EmirGuler
Server Ip/DNS: 213.238.173.53
Clan İsmi: Alchemy

sunucuya bot atıyorlar

Mesaj gönderen EmirGuler »

1. 2 clanında bot attığı ortada 2. bot atarak sağda solda haha bakın gt 1. benim diye hava atanda sunucu yönetmesin. 3. bencede bot atma muhabbeti yasaklanmalı cs kitlesinin kalitesi düşüyor. Fakat (BOT) Atarak elinize birşey geçmiyor sadece bunu bilin o oyuna giren oyuncular zaten bunun farkında :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DenizzBeyy55

sunucuya bot atıyorlar

Mesaj gönderen DenizzBeyy55 »

Merhabalar ben [CS41'in ortaklarından Deniz Vural] cs26'nın ortaklarından bir kaç arkadaşın zoruna giden bir kaç olay olmuş :) 11 adet rdp basıp GT kasanlar kudurmuşlar sanırım :) ben ALCATRAZın eski yonetimindenim nasıl insanlar olduklarını cok iyi biliyorum ben varken bile RDP sokuluyordu sunucuya ALCATRAZın sahibi Yiğit Ülker ts3'üme gelip RDP bastığını bizzat kendisi söyledikden sonra bizde atmaya karar verdik sizleri çoook seviyorum kucak dolusu sevgilerle <3 RAMAZANINIZ MUBAREK OLSUN CANLAR

Buda 11 adet RDP ss'i : https://prnt.sc/ODvwhDIokCuF

Hestia Gaming JailBreak Ailesi

Ts3 : ZirveHestia
Cs 1.6 : CS41.CSDuragi.COM

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

1000DAYS

sunucuya bot atıyorlar

Mesaj gönderen 1000DAYS »

Emrullah AKTAŞ yazdı: Cum Nis 22, 2022 12:06 am
1000DAYS yazdı: Prş Nis 21, 2022 11:58 pm kankan değilim sonuçta onlar bot atıyorda siz atmıyor musunuz ?
konunun başında dediğim gibi bu bot konusunu siz açmamalıydınız bot atan bir sunucu bot atan başka sunucuyu şikayet ediyor :D
ahahaah maximum Emrullah Aktaş zekasi. egolu egolu konuşmalar.
Herşey ortada......
Doğru kararı ömer bey verecek
ben kanıtları ortaya koyduktan sonra yok attık yok şöyle yaptık yok böyle yaptık diyorsunuz bu kadar korkak insanlarsiniz kanıtları ortaya koymasam belki de atmadık dicekdiniz atmissiniz iste zamanında hemde 11 adet sunucunun yarısına yakın bir sayi bu sayılarla gtde 16. oldunuz atmayı kesince 31e gerilediniz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DenizzBeyy55

sunucuya bot atıyorlar

Mesaj gönderen DenizzBeyy55 »

1000DAYS yazdı: Cum Nis 22, 2022 4:28 am
Herşey ortada......
ben kanıtları ortaya koyduktan sonra yok attık yok şöyle yaptık yok böyle yaptık diyorsunuz bu kadar korkak insanlarsiniz kanıtları ortaya koymasam belki de atmadık dicekdiniz atmissiniz iste zamanında hemde 11 adet sunucunun yarısına yakın bir sayi bu sayılarla gtde 16. oldunuz atmayı kesince 31e gerilediniz
Dostum ts3 : zirvehestia gelırmısın 2 dakıka bi tebrik edelim seni <3

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

marta198

sunucuya bot atıyorlar

Mesaj gönderen marta198 »

1000DAYS yazdı: Cum Nis 22, 2022 4:28 am
Herşey ortada......
1000DAYS Kardeşim çok haklısın yani gülüncek halledeler kendileri yapıyor baskasıda onların yuzunden yapınca hemen ıftıra atıyorlar kendılerı yaptıkları seyı baskasına soyluyorlar cok komık cıdden yanı rdplerı olmasa cidden gt de biyerlere geleceklerını zannetmıyorum dedıgın gıbı omer bey dogru kararı verır

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

vburakustunel

sunucuya bot atıyorlar

Mesaj gönderen vburakustunel »

Olaya kesinlikle tarafsız cevap veriyorum. İlk yanıtımı zaten arkadaş gt sisteminde 5-6 oyuncunun fotosunu atarak sizde bot atıyorsunuz demişti (alcatraza cevap olarak). Bende yanıt olarak bu kanıt değildir diye yorum yapmıştım. Şimdi yeni fotoğraflar geldi. Kendim fikrim, 2 clanında bot atarak gt kasması gerçekten çok saçma. Eğer clanınız iyiyse zaten oyuncular gelip afk atar yine siz sıralama kasarsınız. Olmayan bir oyuncuyu neden var gibi gösterirsiniz onu anlamıyorum. Hani botla bir yerlere gelip sıralama kastıktan sonra bunları birde paylaşıyorlar ya(lafım buradakilere değil genel olarak bunları yapanlara) o biraz komik bence. Yapmayın bot atmayın...

Son olarak; "Merhabalar sanal sunucu üzerinde windows işletim sistemi kurarak cs 1.6 sunucularında afk atıyorlar O kadar oyuncunun klanların emeğini hiçe sayıyorlar" böyle bir mesaj yazıp sizin de kendi sunucunuza 1-2 hafta önceye kadar bot atmanız kadar saçma hayat :D

Daha çok şey derdim de uzun tutmak istemedim. Hayırlı ramazanlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yigitulker98
Server Ip/DNS: CS26.CSDuragi.COM
Clan İsmi: Alcatraz Gaming
İletişim:

sunucuya bot atıyorlar

Mesaj gönderen yigitulker98 »

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
daha şimdi aldığım ssler
Bot dediğin oyunculardan sadece 1 tanesi aktif şuan sunucuda. Bot dediğin bütün kullanıcılar ile seni sesli konuşturabilirim.
https://prnt.sc/q9jbXzQERC_4
https://check-host.net/ip-info?host=85.99.11.0%2F24
Diğer tüm ip adreslerini karalayarak attım sen sadece bana bu adam bot de yeter ben sana aynı şekilde yine kanıtlarım.
İp adresinin son hanelerini karaladım ip adresini yazıp bütün klasını sorgulayabilirsin.
IP:85.99.11.0/24
Direk olarak ip paylaşmam yanlış olur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli