Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Moon Gaming Şikayet.

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Moon Gaming Şikayet.

Mesaj gönderen ENESIZM »

Serhat Öndeş yazdı: Sal Haz 23, 2020 11:19 pm
noeldayi yazdı: Sal Haz 23, 2020 11:16 pm Mapa göz gezdirdim, reklamlarda yasaklı n*v* gaming'in reklamları mevcutmuş, iyi ki kaldırmışlar.
Niva Gamingin yasaklı olması bir şeyi değiştirmez sizlerde yasaklıydınız unutmayınız. bu adam zamanında haritaları yapmak ve yaptırmak için para ödemiş daha önce sizlerde yasaklıydınız. Dün ne yaptığını bilmeyenler gelip burada konuşmaya gayret gösteriyorlar. Siz ve sizin gibilere acıyorum.
biz yasaklıyken bizim mapleri kullansaydın serhat, engel mi koyduk önüne :idea:

dün ne yaptığımı biliyorum serhat, nivanın ortağıydın belki halen destek çıkıyorsun. yasaklı olması çok şey değiştirir. özellikle barındığı firma.

yazdığımız eklentiler çalındı. ağlamak yerine gelip millet dolandırılmasın diye eklentileri paylaştık herkese.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Serhat Öndeş
İletişim:

Moon Gaming Şikayet.

Mesaj gönderen Serhat Öndeş »

ENESIZM yazdı: Sal Haz 23, 2020 11:21 pm
noeldayi yazdı: Sal Haz 23, 2020 11:16 pm Mapa göz gezdirdim, reklamlarda yasaklı n*v* gaming'in reklamları mevcutmuş, iyi ki kaldırmışlar.
Niva Gamingin yasaklı olması bir şeyi değiştirmez sizlerde yasaklıydınız unutmayınız. bu adam zamanında haritaları yapmak ve yaptırmak için para ödemiş daha önce sizlerde yasaklıydınız. Dün ne yaptığını bilmeyenler gelip burada konuşmaya gayret gösteriyorlar. Siz ve sizin gibilere acıyorum.

dün ne yaptığımı biliyorum serhat, nivanın ortağıydın belki halen destek çıkıyorsun. yasaklı olması çok şey değiştirir. özellikle barındığı firma.
Ben nivanın ortağı değilim ki? Nereden çıktı bu olay sanırım yanlış bilgiler ile yanlış kişileri kendinize düşman edinmeye çalışıyorsunuz.

Benim ortaklık olarak tek yürütüğüm server belli buradaki çoğu kişi bilir oda ÇILGIN TURKLER'dir. Tabi onuda kapattık.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
İletişim:

Moon Gaming Şikayet.

Mesaj gönderen ENESIZM »

üstüne üstlük, para alıp yaptığın mapleri kendi sunucunda neden ip reklamlarını kapattın ? ayıp değil mi milletin reklamını engelliyorsun. cık cık cık serhatçım, yanlış hareketler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
İletişim:

Moon Gaming Şikayet.

Mesaj gönderen ENESIZM »

Serhat Öndeş yazdı: Sal Haz 23, 2020 11:23 pm

Ben nivanın ortağı değilim ki? Nereden çıktı bu olay sanırım yanlış bilgiler ile yanlış kişileri kendinize düşman edinmeye çalışıyorsunuz.

Benim ortaklık olarak tek yürütüğüm server belli buradaki çoğu kişi bilir oda ÇILGIN TURKLER'dir. Tabi onuda kapattık.
serhat konuyu açan sensin, ben mi düşman edinmeye çalışıyorum sence

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Serhat Öndeş
İletişim:

Moon Gaming Şikayet.

ENESIZM yazdı: Sal Haz 23, 2020 11:24 pm üstüne üstlük, para alıp yaptığın mapleri kendi sunucunda neden ip reklamlarını kapattın ? ayıp değil mi milletin reklamını engelliyorsun. cık cık cık serhatçım, yanlış hareketler.
Sanırım anlama bozukluğunuz mevcut söylediğiniz sözlerden hiç bir şey anlaşılmıyor. Haritalar zaten benim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Serhat Öndeş
İletişim:

Moon Gaming Şikayet.

ENESIZM yazdı: Sal Haz 23, 2020 11:25 pm

Güzel kardeşim ben düşman olarak görünmek değil. Bak ben Ömer kardeşime güzel ve tatlı dil ile belirtim ve orada yazmışım zaten gelip istesiniz sizden para isteyende olmucak bunu ömerde biliyor ve buradaki çoğu kişide biliyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
İletişim:

Moon Gaming Şikayet.

Mesaj gönderen ENESIZM »

Serhat Öndeş yazdı: Sal Haz 23, 2020 10:41 pm Bu işlemi yapan kişi Ömer taştır.
Ömerin yaptığını nereden biliyorsun ? Nereden çıktı bu olay sanırım yanlış bilgiler ile yanlış kişileri kendinize düşman edinmeye çalışıyorsunuz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
İletişim:

Moon Gaming Şikayet.

Mesaj gönderen ENESIZM »

Serhat Öndeş yazdı: Sal Haz 23, 2020 11:27 pm
ENESIZM yazdı: Sal Haz 23, 2020 11:25 pm

Güzel kardeşim ben düşman olarak görünmek değil. Bak ben Ömer kardeşime güzel ve tatlı dil ile belirtim ve orada yazmışım zaten gelip istesiniz sizden para isteyende olmucak bunu ömerde biliyor ve buradaki çoğu kişide biliyor.
birader zaten mapi paylaşmışsın, neyini isteyeceğim ? beğendim gereksiz reklamları kapattım ve kullanıyorum.

ya da başka sunucuda gördüm, hoşuma gitti ve aldım kullandım. bu kimseyi ırgalamaz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

omertas14544
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: MoonGaming
İletişim:

Moon Gaming Şikayet.

Mesaj gönderen omertas14544 »

Bu işlemi yapan kişi Ömer taştır. Yaptıran kişilerde büyük ihtimalle server sahipleridir.
Ben bu sunucunun mapperi değil, kurucusuyum. Haritanın reklamlarının benim değiştiğimi de kim söyledi ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Serhat Öndeş
İletişim:

Moon Gaming Şikayet.

ENESIZM yazdı: Sal Haz 23, 2020 11:28 pm
Serhat Öndeş yazdı: Sal Haz 23, 2020 10:41 pm Bu işlemi yapan kişi Ömer taştır.
Ömerin yaptığını nereden biliyorsun ? Nereden çıktı bu olay sanırım yanlış bilgiler ile yanlış kişileri kendinize düşman edinmeye çalışıyorsunuz.
Aynen mesajı okudum değişmişler yazmış zaten ömer benim kardeşim gibidir. Ben Ömeri düşman değil bu forumdakileri düşmanın olarak görmüyorum buradaki herkes yeri gelen abim yeri gelen kardeşimdir. Bura sonuçta bir yardımlaşma platformu bazı şeyleri dile getireceksiniz ki insanlar size yardımcı olsun. Neyse siz bu kafa ile devam edin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli