Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Saldırı Yapılıyor Kaç Gündür

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
vatan3805
Server Ip/DNS: 213.238.173.96
Clan İsmi: Türkmen Gaming

SALDIRI YAPIYORLAR KAÇ GÜNDÜR

Mesaj gönderen vatan3805 »

Dalgamı geciyorsunuz şuan ben konumun sonuna kadar arkasındayım ölüm veya kalım bu burda bitmicek

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
vatan3805

Yekta bey tsye gelip dalga geçmeleri ayrı şuan bide forumda dalga geçiyorlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

CSD sunucularında açık yoktur. Kimse öyle kafasına göre girip 1.6 bazlı bir açık yada csd bazlı bir açık ile sunucuya girip saldırı yapamaz. Yapsalar ön ipler komple dağılır. Bu noktada iş sizde bitiyor. Siz kendinizi koruyacaksınız ki size saldırı yapılamasın. Eğer bu saldırı yapanlar csd sunucusunda barınıyorlar ise cezaları verilir. Ama bu kişiler ya csd de olmasaydı ne yapacaktınız?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
vatan3805

Yekta bey videonun açıklamasında bile Vox-halit - Apo yazıyor bunlar 3 de kurucu kabotajda tesadüf olamaz galiba

Ben kendimi savunamiyormuyum yekta abim savunamiyorum adam gelip dalga geçiyor savunamiyorum

Ve hala tsme geliyorlar telde olmasam arkasından babaların

https://imgyukle.com/i/EFZQro

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
vatan3805

Yekta bey ss atcam ip gözükecek bişey olurmu

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

İnternet ortamı genelde böyledir, sadece 1.6 için değil. Bir şey yapıyor isen ve zayıf isen bundan faydalanmak isteyenler olur, hatta sırf zevk için bile. Bunun için kendinize ben ne yapmalıyım diye sormalısınız. Bir şekilde kendinizi savunmasını bilmelisiniz. Ömer TELLİ bu konuya bakar, müşteri bazlı bir hata der kapatır konuyu geçer. Yapabileceği ip kontrolü, o da çıkar ise cezai işlem uygular. Ama sizin şahsi dosyalarınızı koruyamaz. Sizin network ağınıza kimler girmiş bakamaz.
Siz şuanda bu kişiler eğer csd de ise ceza almalarını istiyorsunuz. Ama ya bu kişiler csd den çıkmaz ise? O zaman ne yapacaksınız?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
vatan3805

Yekta bey onlar olduğunu nereden biliyorsunuz diye sorarsanız öncelikle videoda vox - Halit - apo

Bunlar kurucu bak videoda açıklamada var ben kendime saldirmam okdar büyüyecem diye herkesi banlamam

Apo asıl kurucuları ben bunların tsye gittim video cekiyosun diye banladilar neden işte ben bişey demedim bana küfürler sayarak kendi tslerinde ve şuanda gelip duruyorlar banliyorum bot atıyorlar her hafta 3-4 defa saldırı atıyorlar map deyisiyorlar
Kesinlikle bunlar saldırdı kesinlikle bak o videonun 1 de var ozaman bunlar ortak değildi vox ve apo sonrada ortak oldular ve bana saldirdilar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
vatan3805

kabotajgaming20199 yazdı: Sal Kas 05, 2019 10:27 pm Sıkıldık sen de vatannn yeter artık 😿😧
Yekta bey bunu saldırmayan kişi böyle der kenaramı çekilir bide dalga geçermiş gibi emoji koyuyor lütfen ya yaparmış böyle insan ben kaç senedir bu csdyim hiçbir hatam olmadı uyarımı bile büyük harf kullandım diye aldım D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Artık csd de yetkili değilim. Yorum silemem, uyarı veremem.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
vatan3805

Sizde haklısınız yekta bey ben kendimi savunmam lazım dogrulari söylüyorum sonuna kadar yoksa benim csduragi hayalim biter 3 yıldır cs kurarim hayatımda csduragi gibi biter yok hayalimin çoğunu bu yerde geçirdim

Hepinizi çok emeği var pluginler olsun yardımci oldunuz Ömer bey ve siz diyer yetkililer

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli