Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

respect gaming baska sunucu.

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

EnesReiS` yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:01 pm 1 gün yasaklanıpta başkaları gibi facebook köşelerinde sunucunuza bile dahi küfür etmedim Allah'ta yukarda. biri şikayet ettimi dinliyorsunuz ben size bile karşı bi saygısızlığım dokunmadı bunu yalakalık olarakta anlamayın büyüğümsünüz diye söylüyorum. sanal ortam reel ortam bile olsa benim için aynıdır.
Yazdığımın tam olarak nesini anlamadın ?
Başka yerden hizmet alman bizi ilgilendirmez, ama o hizmet ile ilgili reklamlarını yaptığın ts3, facebook vs gibi yerlerin linkini burada imzana koyamazsın konulara yazamazsın bu kadar basit.
Kaldırmaz isen imzadan ve profil bilgilerinden yasaklanacaksın

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`
Clan İsmi: RESPECT CLAN

Mesaj gönderen EnesReiS` »

MANAFOR* yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:02 pm Kac Yıl Burda Duran Ve Yasaklanan Cok İnsan Var. Gelipde Onlar Desin O Zaman Ben Eskiyim Benimde Yasağımı Kaldırın Burda Herkes Aynı Farklı Olan Hic Bişey Yok. Sucum Yok Diyordun Eyv Ama Sen Forumda Reklam Yapıyorsun Kendi Tsnin Ve Tsndede Başka Sunucu Kulanıyorsun Gelmisin Bide Haksızlıkdan Konusuyon.
manafor sen benim klandaydın hatırlıyorum ayaz için kötü şeyler söylerken biz iyi oluyoruz daha dün bile onlara karşı kötü sözler kullanan sensin toplantımda bile vardın. şimdi onları savunuyorsun ayıp ya birazcıkta başka yönden baksanız
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MANAFOR*
İletişim:

Mesaj gönderen MANAFOR* »

Dragan Ratkoviç yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:04 pm
MANAFOR* yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:03 pm
Dragan Ratkoviç yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:01 pm

Benimde tam olarak anlatmak İstediğim buydu ama anlamakta zorluk çekenler var maalesef.
Kardeşim Sen Hic Onu Anlatmağa Calışmıyordun Yok Sunucusu Yok Bizde Anladık Sunucusu Yok .
Hala devam ediyorsunuz. Derdiniz ne acaba? CSDurağı müşterilerini yasaklatıp tek sizmi kalmak istiyorsunuz?
Sen Hic Şikayet Konusu Acmadınmı ? Cok Sacmaca Konuşuyon Herkese Diyon Yok Anlamak İstemiyorlar Falan Diye Kendin Anlamıyorsun Konuyu Bence Boş Yorum Yapma Konuyu Uzatıyon.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ayaz Hepyek
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: HellforceGaming

Mesaj gönderen Ayaz Hepyek »

Dragan Ratkoviç yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:01 pm

Benimde tam olarak anlatmak İstediğim buydu ama anlamakta zorluk çekenler var maalesef.
Kardeşim Sen Hic Onu Anlatmağa Calışmıyordun Yok Sunucusu Yok Bizde Anladık Sunucusu Yok .
Hala devam ediyorsunuz. Derdiniz ne acaba? CSDurağı müşterilerini yasaklatıp tek sizmi kalmak istiyorsunuz?
senin derdin ney acaba konu senle alakası yok araya giriyorsun seninde kim oldugunu bilyorum barboros ömer :D şimdi dersin o kim ben o deilim :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MANAFOR*
İletişim:

Mesaj gönderen MANAFOR* »

EnesReiS` yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:06 pm
MANAFOR* yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:02 pm Kac Yıl Burda Duran Ve Yasaklanan Cok İnsan Var. Gelipde Onlar Desin O Zaman Ben Eskiyim Benimde Yasağımı Kaldırın Burda Herkes Aynı Farklı Olan Hic Bişey Yok. Sucum Yok Diyordun Eyv Ama Sen Forumda Reklam Yapıyorsun Kendi Tsnin Ve Tsndede Başka Sunucu Kulanıyorsun Gelmisin Bide Haksızlıkdan Konusuyon.
manafor sen benim klandaydın hatırlıyorum ayaz için kötü şeyler söylerken biz iyi oluyoruz daha dün bile onlara karşı kötü sözler kullanan sensin toplantımda bile vardın. şimdi onları savunuyorsun ayıp ya birazcıkta başka yönden baksanız
Evt Ben Senin Klanında Oldum Ama Konu O Konu Değil Burda Kimseyi Savunmuyom Gercekler Neyse Onu Söyluyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`

Ömer TELLİ yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:05 pm
EnesReiS` yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:01 pm 1 gün yasaklanıpta başkaları gibi facebook köşelerinde sunucunuza bile dahi küfür etmedim Allah'ta yukarda. biri şikayet ettimi dinliyorsunuz ben size bile karşı bi saygısızlığım dokunmadı bunu yalakalık olarakta anlamayın büyüğümsünüz diye söylüyorum. sanal ortam reel ortam bile olsa benim için aynıdır.
Başka yerden hizmet alman bizi ilgilendirmez, ama o hizmet ile ilgili reklamlarını yaptığın ts3, facebook vs gibi yerlerin linkini burada imzana koyamazsın konulara yazamazsın bu kadar basit.
ömer bey fazla birşey konuşmak istemiyorum heralde haksız yere yine yasaklanacaz yapacağımız birşey yok önünüze gelen her şikayeti alırsanız bizim işimiz zor nasıl bu ortamda kalacaz bilemiyorum. tekrar dönecektik yani birde para atıp ip bekleyecektik ama Allah iyi yönden baktı. tekrar yasaklıyacakmısınız yaparsanız eywallah hakkımız helaldir canınız sağ olsun. kalırsamda en azından bazı klanlar gibi kimseye şikayet konusu açıpta haklarını yemem.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Dragan Ratkoviç

Mesaj gönderen Dragan Ratkoviç »

Ayaz Hepyek yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:06 pm

senin derdin ney acaba konu senle alakası yok araya giriyorsun seninde kim oldugunu bilyorum barboros ömer :D şimdi dersin o kim ben o deilim :D
:lol: cidden kahkahalar içinde boğuluyorum. Barbaros denen şahıs yasaklı, eğer o veya ondan biri olsam bende yasaklanırdım. Amma velakin sizin niyetiniz nedir onuda bilemiyorum. Yeni iftiralar ile yasaklatmak istediğiniz kişi benim sanırım. Ama zor benim cs sunucum veya yasaklı bir hareketim yok. Çalışmalarınızda kg.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`

ayaz işin bizi ortadan kaldırmak galiba ama birgün sanada aynısı gelecek ben yapacam demiyorum. sırf iftiraların yüzünden o gün olursa şükürler olsun diyecez.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`

Dragan Ratkoviç yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:11 pm
Ayaz Hepyek yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:06 pm

:lol: cidden kahkahalar içinde boğuluyorum. Barbaros denen şahıs yasaklı, eğer o veya ondan biri olsam bende yasaklanırdım. Amma velakin sizin niyetiniz nedir onuda bilemiyorum. Yeni iftiralar ile yasaklatmak istediğiniz kişi benim sanırım. Ama zor benim cs sunucum veya yasaklı bir hareketim yok. Çalışmalarınızda kg.
sen kimsin yeni gördüm :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

EnesReiS` yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:08 pm
Ömer TELLİ yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:05 pm
ömer bey fazla birşey konuşmak istemiyorum heralde haksız yere yine yasaklanacaz yapacağımız birşey yok önünüze gelen her şikayeti alırsanız bizim işimiz zor nasıl bu ortamda kalacaz bilemiyorum. tekrar dönecektik yani birde para atıp ip bekleyecektik ama Allah iyi yönden baktı. tekrar yasaklıyacakmısınız yaparsanız eywallah hakkımız helaldir canınız sağ olsun. kalırsamda en azından bazı klanlar gibi kimseye şikayet konusu açıpta haklarını yemem.
Hala daha ne saçmalıyorsun anlamış değilim. Dediğim linkleri kaldırmazsan yasaklanacağını belirtiyorum, sen gidip bana hak hukuk, haram helal muhabbeti yapıyorsun.
Bütün imzanı ve profil bilgilerini silersen yasaklanma falan olmayacak , umarım şimdi anlamışsındır

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli