Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

respect gaming baska sunucu.

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

EnesReiS`
Clan İsmi: RESPECT CLAN

Mesaj gönderen EnesReiS` »

Ayaz Hepyek yazdı: Pzt Nis 01, 2019 4:53 pm
EnesReiS` yazdı: Pzt Nis 01, 2019 4:52 pm
Ayaz Hepyek yazdı: Pzt Nis 01, 2019 4:50 pm

senin şuan csduragi forumda imzanda ts3 ip var ve o ts3de baska sunucu reklamı var oo nasıl olucak .
akıllı kardeşim benim ömer telli dns yapmamıza izin verdi yani he csduragide sunucum yoksa sesini çıkaramazsın ancak olduğunda söylersin ben tekrar dönecektim ama ömer bey kapatacaktı galiba bu sunucuya her ay 200 para ödüyorduk ama herzamanki gibi yine hakkımız yeni.
tmm da senin ts3 şuan baska sunucu ait reklam var ve imzana koyuyorsun . :D ve neden bukadar telaş yapıyorsun
ayaz harbiden sen okul okumuş insansın bukadar o beyni nerden buluyorsun anlamış değilim sana en iyisi professional denmeli imzana koyarsın. halada diyorsun başka sunucunun reklamı :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ayaz Hepyek
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: HellforceGaming

Mesaj gönderen Ayaz Hepyek »

Ömer TELLİ yazdı: Pzt Nis 01, 2019 4:12 pm Bizdeki ip adresleri ve forum nicki nedir ?
ömer bey sizce yetmedimi bu arkadaşların yapması 3 oldu kanıtlar ssler sundum bu arkdas sunucusu csduraginda yok die kendini haklı cıkarmak istiyor karıarınız sizin ömerbey .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`

Ömer TELLİ yazdı: Pzt Nis 01, 2019 4:55 pm
EnesReiS` yazdı: Pzt Nis 01, 2019 4:52 pm
Ayaz Hepyek yazdı: Pzt Nis 01, 2019 4:50 pm

senin şuan csduragi forumda imzanda ts3 ip var ve o ts3de baska sunucu reklamı var oo nasıl olucak .
akıllı kardeşim benim ömer telli dns yapmamıza izin verdi yani he csduragide sunucum yoksa sesini çıkaramazsın ancak olduğunda söylersin ben tekrar dönecektim ama ömer bey kapatacaktı galiba bu sunucuya her ay 200 para ödüyorduk ama herzamanki gibi yine hakkımız yeni.
İmzanı ve profil bilgilerindeki respect gaming ile alakalı her şeyi sil, yoksa uzaklaştırılacaksın.
Biz dns'e izin verdiysek gidip orada başka yerlerin reklamını yapın demedik.
ömer bey ben tekrar sunucu açacam yasaklanırsam yinemi böyle olacak 3 kere yasaklandım yani yetmedimi size kazandırdıkta yani benim kimseye bir saygısızlığım veya terbiyesizliğim olmazken hep haksız ben çıkıyorum hep böylemi olacak kaç yıldır sunucunuzdayım 2. şikayeti açtıklarında sizi tanımıyorum dediniz o ağrıma gitti.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Ayaz Hepyek yazdı: Pzt Nis 01, 2019 4:55 pm
Ömer TELLİ yazdı: Pzt Nis 01, 2019 4:12 pm Bizdeki ip adresleri ve forum nicki nedir ?
ömer bey sizce yetmedimi bu arkadaşların yapması 3 oldu kanıtlar ssler sundum bu arkdas sunucusu csduraginda yok die kendini haklı cıkarmak istiyor karıarınız sizin ömerbey .
Ne yetmedi mi ? Bizde bir sunucusu yok, dileyen istediği yerden alır. Buradaki tek sorun clan bilgisinin, ts3 bilgisinin, facebook sayfasının linkinin imzada veya profil bilgilerinde belirtilmesi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`

Ömer TELLİ yazdı: Pzt Nis 01, 2019 4:57 pm
Ne yetmedi mi ? Bizde bir sunucusu yok, dileyen istediği yerden alır. Buradaki tek sorun clan bilgisinin, ts3 bilgisinin, facebook sayfasının linkinin imzada veya profil bilgilerinde belirtilmesi.
anlattığım şey o değil her seferinde biz niye yasaklanıyoruz hellforce hakkında önceden 4 şikayette 0 yaptılar o kadar durumumda iyi değil ama arada sırada bir klan ortamı kuruyorum oynayacak bir ortam buluyorum nedense her seferinde oklar bana dönüyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`

1 gün yasaklanıpta başkaları gibi facebook köşelerinde sunucunuza bile dahi küfür etmedim Allah'ta yukarda. biri şikayet ettimi dinliyorsunuz ben size bile karşı bi saygısızlığım dokunmadı bunu yalakalık olarakta anlamayın büyüğümsünüz diye söylüyorum. sanal ortam reel ortam bile olsa benim için aynıdır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Dragan Ratkoviç

Mesaj gönderen Dragan Ratkoviç »

Benimde tam olarak anlatmak İstediğim buydu ama anlamakta zorluk çekenler var maalesef.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MANAFOR*
İletişim:

Mesaj gönderen MANAFOR* »

Kac Yıl Burda Duran Ve Yasaklanan Cok İnsan Var. Gelipde Onlar Desin O Zaman Ben Eskiyim Benimde Yasağımı Kaldırın Burda Herkes Aynı Farklı Olan Hic Bişey Yok. Sucum Yok Diyordun Eyv Ama Sen Forumda Reklam Yapıyorsun Kendi Tsnin Ve Tsndede Başka Sunucu Kulanıyorsun Gelmisin Bide Haksızlıkdan Konusuyon.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MANAFOR*
İletişim:

Mesaj gönderen MANAFOR* »

Dragan Ratkoviç yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:01 pm

Benimde tam olarak anlatmak İstediğim buydu ama anlamakta zorluk çekenler var maalesef.
Kardeşim Sen Hic Onu Anlatmağa Calışmıyordun Yok Sunucusu Yok Bizde Anladık Sunucusu Yok .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Dragan Ratkoviç

Mesaj gönderen Dragan Ratkoviç »

MANAFOR* yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:03 pm
Dragan Ratkoviç yazdı: Pzt Nis 01, 2019 5:01 pm

Kardeşim Sen Hic Onu Anlatmağa Calışmıyordun Yok Sunucusu Yok Bizde Anladık Sunucusu Yok .
Hala devam ediyorsunuz. Derdiniz ne acaba? CSDurağı müşterilerini yasaklatıp tek sizmi kalmak istiyorsunuz?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli