Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Özür Dilerim.

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

gstim41141

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen gstim41141 »

Özür dilemek erdemliktir. Bu erdemliğe karşılık umarım affedilirsin :) Tarafından saldırı geleceğinden şüphem yok . Ömer Bey'in seni affedeceğini düşünüyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ogibaba911

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ogibaba911 »

Aynen affedilsin yoksa hincini benden cikaracakmis :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ReisV6
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: Alemdar Gaming
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ReisV6 »

https://www.facebook.com/GokturkGamingJ ... k/?fref=ts
Manifesdo arkadaşımız yenı uyelık açmış Ömer bey. derın ıncelemeler sonucu manıfestonun serverınde kı hıtler nıck ı oldugunu gordum ve yıne aynı sekılde bu da gokturk gamıngden dedıgım gıbı bunlar bir click hücre evi gibi muhtemelen jef denen yıne saldırı ıle ılgılınen bırının tayfası

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

HİTLER
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.54-72
Clan İsmi: GökTürk

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen HİTLER »

Manifesto mu ? ahah dostum ben seni öğrenmeye çalışırken böyle demen kötü oldu gelip benim üyelik tarihime bakabilirsin yenimi diye. Manifesto aramızdan ayrılan bir oyuncudur !

Ufak bir edit = Daha önce forum hesabım kapatılmıştı .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

HİTLER
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.54-72
Clan İsmi: GökTürk

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen HİTLER »

ReisV6 yazdı:https://www.facebook.com/GokturkGamingJ ... k/?fref=ts
Manifesdo arkadaşımız yenı uyelık açmış Ömer bey. derın ıncelemeler sonucu manıfestonun serverınde kı hıtler nıck ı oldugunu gordum ve yıne aynı sekılde bu da gokturk gamıngden dedıgım gıbı bunlar bir click hücre evi gibi muhtemelen jef denen yıne saldırı ıle ılgılınen bırının tayfası
Göktürk Gaming 2016 da ilk ts adresini açmış olmakla birlikte 6 aydır bir gün bile kapalı olmadan geçinen güzel bir serverdir. Senin gibi yasaklanma durumumuzda olmadı,jef vs... gibisinden konuşmanda gereksiz olmuş . Uzun yıllar açık olmayı hedefleyen , herkesle iyi ilişkiler kurmaya çalışan bir klanı "Saldırı ekibi" gibi göstermek "Çamur atayım izi kalsın"dan başka birşey olamaz, olmaz .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Konuda Hakaret , küfür gibi davranışlarda bulunanların hesaplarına birer uyarı mesajı atılıp hanelerine kaydedilecektir. Burası bir topluluk forumu lütfen dikkat edelim.

Şuana kadar bana kalsaydı cevabı verir. konuyu kapatırdım. Çünkü Ömer Bey'in diyeceği cevabı biliyorum. Ama konu biraz farklı değerlendirilecek bir süre yoruma açık kalacak. Bu sürede kışkırtma vs. yapan olur ise direkt uyarı verilecek ve yorumu silinecektir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

LSR
Server Ip/DNS: cs7.csduragi.com
Clan İsmi: LeadeR Gaming

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen LSR »

@Yek'-ta ne kavgası yahu sadece düşücelerimiz farklı ben kimseyle kavgalı değilim bu forumda

dalaleye gelirsek kesinlikle kabul edilmemeli leader clanı için garanti 3 adet videosu var diğer bir çok clan içinde
bu affetme olayı ise gerçekten çok saçma ben sevmediğim clana saatlerce vurayım sonra 2 konu acayım yine ben, özür dilerim gibisinden
sonra affedileyim

diceksinki lsr beni kışkırttı etti yaptı herşeyin başı sensin ? ömer telliye diss at clanlarla dalga geç oh oh kebab yede yanında yat

Kesinlikle kabul edilmemeli

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

TaaRRuZ
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen TaaRRuZ »

Şuana kadar okuduğum yorumlar durum vs. Dalale denilen kişi 2 gün önce csdye vuran veya vurmaya azmettiren birisi daha onceden olan clanima en az 2 3 saldırı videosu bulunmakta ancak diğer arkadaşımla anlasmislar sen vurmayacaksin küfür falan edilmeyecek falan diye Dalale gelip O gün Özür dilemisti.
Bu saatten sonra olacak şeyleri hep birlikte görürüz CSD Ailesi için en hayırlısı neyse o olsun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Benim için özrün kabul edilmiştir, ancak bu şuan ne burada durabileceğini nede bizden server alabileceğini gösterir.

Diğer bütün herkes gibi , sunucu alabilmen, forumda durabilmen için şikayet bölümünün açılmasını beklemelisin. Şikayet bölümü açıldığında aramıza katılmak istersen konunu tekrar açarsın.

Bu süreçte de verdiğin sözü tutuyor musun , tutmuyor musun ona bakılır.
Şimdiden diğer clan kaptanları ile aranı düzeltmeye çalışmalısın.
Şikayet bölümü açılana kadarda, ayrımcılık olmaması için seni forumdan banlamak zorundayım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli