Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Özür Dilerim.

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

ogibaba911

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ogibaba911 »

Allah affetsin ne diyim...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ReisV6
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: Alemdar Gaming
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ReisV6 »

Arkadaşlar, Konuyu açarken bır suru kısının ofkelenecegını tabıkı bılıyordum fakat LUTFEN yapdıgım şeyleri soyleyın
"Mılletın serverıne vurdun ne demeye barışıyosun lan" Gibi. Yapmadıgım şeylerın soylenmesı uslubumu zorluyor
Adam benım gıbı bırıne Allaha Sovmussun dıyınce Tabıkı Ofkelenıyorum Hem sagcı bır ınsanım hem bır ton ınsanla kavga ettım teamtr ıle kavga nasıl cıkdı o bıle burdan gelme
Adam bana kanalında pkk yı oven vıdeo var dıyor. Her neyse yekta haklı her seye yorum yazmamak lazım eyw.

Birde martı dıyenler Bu lafa sınırlenmıyorum sorun yok da hakaret bu forumda yasak bana csd ye saygı duymadın dıyıp bunu yapmanız csd ye olan saygınızı gosterıyor helal olsun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

serkan ebcin

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen serkan ebcin »

seni allah affetsin önce ama ben affetmem hiç bir zaman senin gibi bir devlet düşmanı csd'nin "Velet" diye açıklama yaptığı dini değerlere küfür eden birini affetmem buda son mesajımdır yalanların ve egoların bu konuda devam ediyor hala kısacası sıvıyosun şuan

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MehmetReis-
Server Ip/DNS: cs121.csduragi.com
Clan İsmi: Nationals

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen MehmetReis- »

MustafaAli yazdı:@mehmetxkonya1 sevgili olayına çok güldüm :D
Hiç sorma yaw affetmiyor çok denedim başta yapmıcaktık :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen Poseidon* »

Konu dağıldı gitti ben gidiyorum arkadaş, neyse dalaleylek umarım yasağın kalkar herkes 2. Şansı hak eder bana pek küfür etmedin o kadar kışkırttım. Demekki birşeyler var sende feribotlamı tatile gidiceksin araba ile mi (merakımdan sordum)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ReisV6
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ReisV6 »

@serkan ebcin Sana inanacak kadar akli dengesi bozuk adam bana zaten ınanmasın.
Bana devlet dusmanı,Dini değerlere kufredıyorsun dıyen bırıne ınanan benı tanımıyordur kanalıma 2 dakika bakan bunu anlar ben umut akyuz degılım Allaha Soveyım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ReisV6
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ReisV6 »

@Ömer Telli
MustafaAli Hepar Manifesto ve sanırım 2 kişi daha aynı kişi bu manıfesto ts3ume gelıp anlattı ıplerını kontrol etmenızı rıca ederım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ENESIZM »

Üslubunuza dikkat edermisiniz ? Haddinizi aşmayın her ne kadar yasaklı bir kişide olsa veya bir düşmanınız bu beni ilgilendirmiyor fakat burada bir eleştiri veya görüşünüzü belirticekseniz lütfen forum kuralları + üsluba göre belirtin burası public bir yer sonuçta forum. Hakaret ederek siz kışkırtıyorsunuz. Bu çok yanlış çok..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ogibaba911

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ogibaba911 »

Peki neden iftira atıyorsun ? onu anlat bana amaç ney ? Beni nerde gördünde böyle birşey söylüyorsun ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

MustafaAli
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen MustafaAli »

ENESIZM yazdı:Üslubunuza dikkat edermisiniz ? Haddinizi aşmayın her ne kadar yasaklı bir kişide olsa veya bir düşmanınız bu beni ilgilendirmiyor fakat burada bir eleştiri veya görüşünüzü belirticekseniz lütfen forum kuralları + üsluba göre belirtin burası public bir yer sonuçta forum. Hakaret ederek siz kışkırtıyorsunuz. Bu çok yanlış çok..
@ENESIZM üslub diyorsunda biz sulalemizi sokakta bulmadık bu arada her türlü ip kontrol yapılabilir sıkıntı yok

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli