Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Özür Dilerim.

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
ReisV6
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: Alemdar Gaming
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ReisV6 »

Şu manifestoyla hepar bence aynı kişi bana kufreddırtmeye calısıyorlar etmiyecegim kabul edılmese bıle etmeyecegım.
+ Ozur dılemek yalvarmaksa Neyse etmiyecegim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen Poseidon* »

ReisV6 yazdı:@TeamTR Alperın mga da oda açıp Allaha sovdugu ıcın ozur dıledıgınden haberın olmaması bır yana.
Martı gıbı hakaretlerı tınlamasamda normalde dıyenın annesı ıle ılgılı bazı hayallerımı dıle getırırım Neyse bu kadar zaman esdık gurledık dur bakalım Ne olacak.
Ayriyetten Allah'a küfür et sonra özür dile ne kadar güzel yahu bir özür dilemek herşeyi çözüyor mu ben buna çok gülerim bak.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ReisV6
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ReisV6 »

@Yek'-ta Ne boyun egıcem gene mi içdin sen be cocuk. Adam demıyorkı serverıme nıye vurdun Martı Pkklı Dıyor Ben bundan nıye ozur dılıyeyım yahu ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ReisV6
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ReisV6 »

@TeamTR Ömrü hayatımda gerek sanalda gerek reelde Bir kez sadece 1 kez Allaha Sovdugumu Soyleyen Buyuk Gunah işler
Adamın anasına avradına sınırlenırsem yedıgı yemekden ıcdıgı suya kufrederım
Yalnız mga denen bır ortamda Allaha Soven Herkezle Hasımlık etmiş,Sırf bu yuzden en az 20 30 red kazanmış bir insanım sanada bunu şimdi csdnın kendı ts3 unde gozunun onunde kanıtlarım ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

serkan ebcin

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen serkan ebcin »

Allahım bu ego nerden geliyor insana ben reelde böle konuşanların kafasını duvara vurmayı seviyorum biliyormusun ? bilmiyosunki konuşuyosun bu arada "Ömer Telli"'nin senin yaşında çocuğu olurdu evlense gelmişsin benden 6-7 yaş büyük diyorsun yalanlarına yalan katıyorsun 1 seneye yakın yokum ortamlarda bu forumdayım sadece ama takıldığım foruma allaha söven takıldığım yere söven yok serkan özür diledi korktu diyen csdurağına saldırın diyen hala özür konunda bile yalanlarınla ego dağı yapan birisi burayı kirletirse bu forumdaki her insan sana karşı çıkar unutma madem erkeksin burda herkezin içinde diyorum benim adım serkan ebcin facebooktaki engelimi kaldır video çekip bu konuya atayım kim kimdem script istemiş reis şunu yapamadım demiş video diyorum ha senin gibi öğeyi denetle değil

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Özür Dilerim.

ReisV6 yazdı:@TeamTR Ömrü hayatımda gerek sanalda gerek reelde Bir kez sadece 1 kez Allaha Sovdugumu Soyleyen Buyuk Gunah işler
Adamın anasına avradına sınırlenırsem yedıgı yemekden ıcdıgı suya kufrederım
Yalnız mga denen bır ortamda Allaha Soven Herkezle Hasımlık etmiş,Sırf bu yuzden en az 20 30 red kazanmış bir insanım sanada bunu şimdi csdnın kendı ts3 unde gozunun onunde kanıtlarım ?
Sana kast etmedim 1 kere Allah'a söven benim gözümde tövbe dahi etse affedilmez imansızı kast ettim yukarıda imansız arkadaşımdır ama ben onu körü körüne savunmam

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MehmetReis-
Server Ip/DNS: cs121.csduragi.com
Clan İsmi: Nationals

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen MehmetReis- »

Herşey özürle olsaydı o zaman ben 2 yıl beraber olduğum eski sevgilime büyük yanlış yaptığımdan özür diliyimde affetsin ;)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Onlar diyebilir, işin zor kısmı da bu. Belki hiç olmayan bir suç senin üstüne bile atılabilir. Tek diyeceğin bunu ben yapmadım demek, inat ederse de susacaksın. cevap vermeyeceksin.
Sana martı kaşlı pkklı diyor ise diyeceğin martı kaşlı olabilirim ama bu benim vatanımı satacağım anlamına gelmez. Ne Mutlu TÜRKÜM diyerek cevabını yapıştıracaksın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Özür Dilerim.

Yek'-ta yazdı:Onlar diyebilir, işin zor kısmı da bu. Belki hiç olmayan bir suç senin üstüne bile atılabilir. Tek diyeceğin bunu ben yapmadım demek, inat ederse de susacaksın. cevap vermeyeceksin.
Sana martı kaşlı pkklı diyor ise diyeceğin martı kaşlı olabilirim ama bu benim vatanımı satacağım anlamına gelmez. Ne Mutlu TÜRKÜM diyerek cevabını yapıştıracaksın.
Bende bunu diyorum işte eğer kışkırtmalara geliyor ve küfür ediyorsan değişmemişdindir susacaksın ve duracaksın zaten affedilmezsin şuan şikayet bölümü açılınca değerlendirilir büyük ihtimal.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

MustafaAli
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen MustafaAli »

@mehmetxkonya1 sevgili olayına çok güldüm :D
En son MustafaAli tarafından Sal Ara 19, 2017 11:54 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli